Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Zakończenie sezonu przy ognisku - Czajkowa - 20-10-2019.


EndriuBis

Rekomendowane odpowiedzi

43 minuty temu, EndriuBis napisał:

Drzewo było, nawet trochę zostało ?   a dla czego kolega nie przyjechał ?   Bunkrów nie było, ale i tak było zaje...cie ? 

To Ty Endriu dużą kryjówkę masz - szacun?.

Bardzo chciałem być, ale ciężko pogodzić hobby:scooter: i życie rodzinne?‍?‍?‍?. Księdzu za wypominki płacą - w domu masz to za darmo?

Odnośnik do komentarza

Już w domku ,od 20 na kwadracie (na A4 po wypadku korek na godzinę stania ☹)

Dzięki wszystkim za miło spędzoną niedzielę,a organizatorom za zorganizowanie ogniska ,Andrzej miejscówka super ?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No to tutaj też wpiszę bo ja z rozpędu pisałem w "świętokrzyskim" a widzę, że cała akcja toczy się tutaj ?

 

Dziękujemy za ugoszczenie, miło było Was wszystkich spotkać i jak to przy stole ustaliliśmy nie na zakończeniu, ale raczej rozpoczęciu sezonu zimowego ? - zawsze to bardziej optymistycznie brzmi ?

Do zobaczenia znów! ?
Pozdrawiamy,
Kasia i Marek ?

 

Ale fotek już nie przenoszę, są tutaj ?

Odnośnik do komentarza
21 godzin temu, emjarek napisał:

 i taki filmik

Spoko filmik.  Najlepszy jest ten gość co pół filmu przed tobą pomyka ?  a swoją drogą to kolega Jarek się nam rozwija ? 

9 godzin temu, MarP napisał:

......Do zobaczenia znów! ?

Powiem szczerze że było tak fajnie że już się stęskniłem i za jazdą na :scooter: i za takimi spotkaniami w miłym gronie ?   na skuterze pewnie jeszcze trochę w tym sezonie pojeżdżę, ale następne spotkanie prawdopodobnie dopiero "za rok" ?   przynajmniej w/g  kalendarza.

Dnia 20.10.2019 o 20:11, Nazir napisał:

Bardzo chciałem być, ale ciężko pogodzić hobby:scooter: i życie rodzinne?‍?‍?‍?. Księdzu za wypominki płacą - w domu masz to za darmo?

Początkowe nie załapałem o co Ci biega, dopiero moja żonka, która czytała mi przez ramię wytłumaczyła mi i przy okazji "wypomniała" jakie to ja mam wielkie szczęście że mogę ją wozić na tylnym siodełku ze sobą ?       a swoją drogą jak ja mogę na 400-ce to ty nie możesz na 650-ce ? ?  znaczy się swoją żonę - nie moją ?

Odnośnik do komentarza


1 godzinę temu, EndriuBis napisał:




Początkowe nie załapałem o co Ci biega, dopiero moja żonka, która czytała mi przez ramię wytłumaczyła mi i przy okazji "wypomniała" jakie to ja mam wielkie szczęście że mogę ją wozić na tylnym siodełku ze sobą ?       a swoją drogą jak ja mogę na 400-ce to ty nie możesz na 650-ce ? ?  znaczy się swoją żonę - nie moją ?






Niestety muszę Ci odpowiedzieć ( choć wątek nie o tym), żeby moja żona ( jak przez ramie) Twój wpis zobaczy niezrozumiała, że 650tka jej nie uciągnie?. Uciągnie - a jakże! Tylko nie widziałem jeszcze na forum tematu jak jeden kierownik moto może zabrać trzy osoby ( dwoje nastolatków, za które biorę 500+??). Pozdrowienia dla żonki - oczywiście, że Twojej?


PS.



Fajnie, że Ci co niebyli mogą porządnie tego żałować oglądając zdjęcia i filmiki, choćby takie, co jeden gość? pół filmu przed emjarkiem pomyka?. Ale jesień w tle tego gostka i plecaczka?

Odnośnik do komentarza
21 godzin temu, Nazir napisał:

....?. Uciągnie - a jakże! Tylko nie widziałem jeszcze na forum tematu jak jeden kierownik moto może zabrać trzy osoby ( dwoje nastolatków, za które biorę 500+??). Pozdrowienia dla żonki - oczywiście, że Twojej?  .........?

 

 

podpowiem Ci jak kolega - koledze  ?   tu jest  nawet wersja  2 + 1500,00 zł  ?

 

Kambodża-skuter5.jpg

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, EndriuBis napisał:

podpowiem Ci jak kolega - koledze  ?   tu jest  nawet wersja  2 + 1500,00 zł  

!!!dzięki Endriu?!! - poćwiczymy do następnego ogniska? - ale z kolejnym 500+? ( potem dopiero jazdę :scooter:+4,  wg zdjęcia? )

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...