Skocz do zawartości
Forum Burgmania

XI Mierzeja Wiślana 2019 (reaktywacja)


Marzena

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

My też szczęśliwie dotarliśmy do domu, dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę. Marcin no to spotkamy się w Łagowie ? też coś wezmę.

Odnośnik do komentarza

Dzięki za wspaniałą zabawę. Brawa dla organizatorów. Dziękuję dziewczynom za mega udane tańce, Wrzoniowi za muzykę, Migu za pyszne trunki, a obsłudze stołówki za pozbieranie moich pogubionych bambetli. Wyjechałem wcześnie rano, bo musiałem odebrać rodziców od stryja spod Elbląga, tam dwa wiadra prawdziwków, potem kurs na Kostrzyn i potem Szczecin. Na szczęście zdążyłem na głosowanie 10 minut przed końcem. Po drodze ubiłem sarnę. Na aucie nie ma śladu, bo wysoko zawieszone i biedaczka poszła pod silnik. Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dziękujemy wszystkim za fajny weekend w rodzinnej atmosferze, szczególnie organizatorom za ich wkład i poświęcony czas na organizację. Baaardzo miło było poznać większość z Was. Świetna wesoła atmosfera, miłe pogaduchy. Dziękujemy za wspólne spacery i spędzony czas Dorocie i Kordziukowi jak również Kamili i Resonokowi. Pozdrowienia dla Jasia i Piotrka od dzieciaków. Jeszcze raz serdeczne wszystkich pozdrawiamy - dzięki i do następnego!

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Organizatorzy reaktywacji dziękujemy Wam bo żeby balować to ktoś musi to zorganizować ekipie za mile spędzony czas ze śmiechu brzuch boli jeszcze teraz pochwale sie mój prezydent najdłużej piastujacy władze w polsce bedzie senator właśnie mój głos

Odnośnik do komentarza

Pozdrawiamy Wszystkich, cało dotarliśmy do domku. Tak super zabawa możliwa była tylko dzięki organizatorom i tak zacnemu towarzystwu. Dziękujemy za spotkanie. Może za miesiąc powtórka.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

To był bardzo udany weekend, w miłych okolicznościach przyrody i fajnym klimacie ? Mierzeja na jesieni ma swój urok i warto z tego korzystać ?

Dziękuję naszym organizatorkom za ogarnięcie spotkania ?? 

Do miłego ✌?️

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Bardzo dziękuję za udaną, fajną imprezkę. Szkoda ze tak szybko minął czas... Brawa dla organizatorów/rek!!! Chcę jeszcze raz!
Dzieki za towarzystwo w podróży trzech muszkieterów...
A to mordeczki...prawie jak reaktwowani my...:p
2a476efc3ebc80d0be16be91855460df.jpg

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...