Skocz do zawartości
Forum Burgmania

XI Mierzeja Wiślana 2019 (reaktywacja)


Marzena

Rekomendowane odpowiedzi

Merzenko

Jaki koszt noclegu z czwartku ,czy ewentualny wczesniejszy przyjazd płacimy na miejscu? I o której w czwartek można być najwcześniej .

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Godzinę temu, Marzena napisał:

Pobyt za czwartek w własnym zakresie płatny przy recepcji,po uprzedniej rezerwacji telefonicznej..

Marzenka może jako organizator dopytaj o koszt noclegu  żeby wszyscy po kolei nie wydzwaniali w tej samej sprawie 

A wtedy może np na hasło Burgmania zrobimy sobie rezerwację na czwartek

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Dnia 17.09.2019 o 11:25, Marzena napisał:

Kochani przypominam o wpłatach,25.09 mija termin przesłania zaliczki za pobyt.

Kurczaczek dobrze że przypomniałaś.  Poleciało.

Odnośnik do komentarza

Pozwoliłem sobie zadzwonić do ośrodka z info uzyskanej to koszt za ćwiartek to 50zeta.
Marzenka proszę Mnie starca ulokować w pokoiku 1-osobowym co bym Nikomu nie wadził dziękuję ,pozdrawiam i do zobaczyska.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Dnia 6.09.2019 o 21:33, Piootr napisał:

Cześć Marzenko, ja bym prosił o wpisanie mojej osoby na razie "ołóweczkiem", 

Witam, proszę wygumkować mój wpis. Tradycji stanie się zadość i w tym roku też na Mierzeję nie przyjadę. To jedyna cykliczna impreza pod egidą Burgmanii na której  jeszcze nie byłem. Może za rok. Uczestnikom życzę dobrej zabawy. 

Odnośnik do komentarza

A ja tak z głupia może zapytam: motórami tam dojeżdżacie czy autami. Czytam "październik" i myślę o środku lokomocji. Nigdy nie byłem na tej imprezie więc niewiele wiem.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
12 minut temu, benski napisał:

A ja tak z głupia może zapytam: motórami tam dojeżdżacie czy autami. Czytam "październik" i myślę o środku lokomocji. Nigdy nie byłem na tej imprezie więc niewiele wiem.

Większość samochodami ale wariaci na skuterach też się zdarzają ?. Marzena prosimy dopisać od czwartku.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
14 godzin temu, Andrzej.S napisał:

Do Tych wariatów Ja się zaliczam co roku na 2 kołach i w tym też mam taki zamiar.emoji106.pngemoji851.png

Ale pozytywnych.PA061161.thumb.JPG.c14399e274a2b30d887e9582342bd6cd.JPGPA103842.thumb.JPG.b962ae91682cc752d8b3e403e1adb482.JPG

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...