Skocz do zawartości
Forum Burgmania

przywiozłem Burgmana 400 z Niemiec


Gość MirekBurgman

Rekomendowane odpowiedzi

VATem sie nie martwie bo to i tak na firme. A chce sprowadzic nowke bo mysle o X9 500 a tego u nas nie ma nowego. A nowy bo promo na firme, secundo Ľródło finansowania sie nie zgadza na uzywany...

Odnośnik do komentarza

Witam,

MirekBurgman - niestety nigdzie nie mogę znaleĽć gazetki pt. Gebrachtmotorrad Deutschland, na któr? się powołujesz ;) nie maj? tego w żadnym Empiku ani salonie prasowym. Gdzie szukać??!! :P

Odnośnik do komentarza

Mirku - widzę, że wysłałe? maila Żabie, ale ja w zasadzie mam do Ciebie to samo pytanie. W Poznaniu ani widu, ani słychu o wspomnianej gazecie. Mógłby? zatem umie?cić jakies info o niej lub/i innych możliwo?ciach jej pozyskania w tym w?tku? Chyba, że ja też mógłbym dostać takiego maila? ;)

Pozdro :P

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Nie wiem czy chodzi o t? sam? gazetę ale w EMPIKU jest gazeta o nazwie Motorrad Fahren czy jako? tak. Jest tam co prawda trochę ogłoszeń ale Burmanowych nie ma zbyt wiele... Wiem, że Zaba miał z tym problem...

Odnośnik do komentarza

Witam,

MirekBurgman - bardzo dziękuję za odpowiedĽ i cenne informacje.

Co do gazety ogłoszeniowej: mimo wskazówek Mirka nie znalazłem tej gazety. Podobno jest to dodatek do samochodowej gazety ogłoszeniowej. Przejrzałem wszystkie gazetki dot. samochodów i też nic nie znalazłem. Może ten dodatek ukazuje się co 2 miesi?ce?

MariuszBurgi - w MotorradFahren jak i w RollerSpezial faktycznie ogłoszeń prawie nie ma :P a znalezienie tam Burgmana graniczy z cudem ;)

Pozostaje szukać w necie: www.mobile.de oraz www.motoscout24.de, ew. ebay.

Ja w każdym razie znalazłem :P

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...