Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Koniec wakacji ale nie sezonu - robimy ognisko u Burgifana


bilety

Rekomendowane odpowiedzi

Hmmm, nie będę tego komentował...

Póki co Marek i Zosia jeszcze śpią, nie mam pojęcia do której siedzieli przy ognisku, bo po prostu o godz. X odjechałem na półkę jak dziecko.

Chciałem podziękować za przybycie, dobre humory i mam nadzieję, że byli Państwo zadowoleni ?

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, ArtCho napisał:

(...)zrezygnował SAM.Zarząd Klubu zdecydował, żeby go przenieść do grupy Sympatyków. 

Tak informacyjnie, bo może nie wszyscy to wiedzą. 

Celem wyjaśnienia. Po tym, jak Krisso sam z siebie o tym zamiarze napisał w Klubowych?. Dodam, że taka procedura jest całkiem normalna (patrz na innych Sympatyków). Wcześniejsze posty z zarzutami, że się "jest Sympatykiem" uważam co najmniej za "nie na miejscu". I na pewno nie jest to "sympatyczne", zarówno w stosunku do jednej osoby, jak i do całej Grupy.

Odnośnik do komentarza



Hmmm, nie będę tego komentował...

Chciałem podziękować za przybycie, dobre humory i mam nadzieję, że byli Państwo zadowoleni 


Byli, byli. Dzięki za spotkanie.

Wysłane za pomocą kuchenki gazowej

Odnośnik do komentarza

Powiem krótko..... Zazdraszczam ... no niestety, choćbym nie wiem jak chciał to nie mogłem ...
Ale z drugiej strony, było by mi żal, że o zmroku muszę jechać, gdy inni pozostają na resztę nocy ...

Wysłane z mojego POT-LX1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Serdecznie dziękuję wszystkim za spotkanie ?

Miłą i pogodną atmosferę

Dziękuję gospodarzom

Dziękuję za pyszne jedzenie

- Darz Bór.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Organizacja super, a miejscówka jeszcze lepsza... Miło było Was wszystkich zobaczyć. Ogórki Kiszone (tak dobre), że śniły mi się w nocy, leszczyk sam się rozpływał a wędzoną "sznurówkę" czyli węgorza, dziś dojemy na obiadek... 

20190831_172104.jpg

20190831_172141.jpg

20190831_172107.jpg

20190831_172113.jpg

20190831_172128.jpg

20190831_181344.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
13 godzin temu, romeo1971 napisał:

Ty i inni gowno robili a teraz zajebisci SYMPATYCY. CO to za funkcja ? CHYBA Tylko żeby zaostniec
 

Roman Ty tak serio??? Mam nadzieję , że to przez chorobę filipińską ? 

 

Super, że ognisko się udało i przy okazji widzę , że połączone z "RYBKĄ" ? Zazdraszczam i żałuję , że mnie nie było ( tym bardziej , że tyle jadła zostało ? )

Niestety, przyznam się, że spędziłem ten dzień w siodle razem z Qbą (taki ojcowsko-synowski wypad) ale nie żałuję, bo bardzo lubię nasze męskie wypady.

Maciek świetna robota.

Marek brawo, więcej integracyjnych spotkań ale najpierw Ty jako jedyny Klubowicz powinieneś chyba przeprowadzić edukację wśród naszych kolegów i wyjaśnić jak wygląda życie Klubowicza, na czym polega i jak się nim zostaje, jak to niektórzy trzymają się rękami i nogami żeby być klubowiczem a jak w naszym regionie klubowicze sami zrezygnowali z bycia klubowiczem. Należy się zacząć (bo nigdy nie jest za późno) edukację kto i dlaczego jest klubowiczem czy sympatykiem. 

Nie może być tak , że członek naszego Forum obraża klubowiczów (Artur i Sławek) czy nas sympatyków. 

Jeżeli członek Forum obraża pozostałych klubowiczów czy sympatyków to obraża Ciebie Marku bo to Ty nas poprosiłeś i podałeś nasze kandydatury. To Ty widziałeś w nas to "coś" .

Wypowiadam się za siebie bo w moim przypadku tak właśnie było ale na tej podstawie domniemuję , że KriSSo sam się nigdzie nie wpychał i żaden z nas na afisz się nie pcha.

Nosz qrwa mać.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Roman Ty tak serio??? Mam nadzieję , że to przez chorobę filipińską  

 

Trochę mnie poniosło. Alkochol zrobił resztę mogę tylko przeprosić i zamknąć temat.Przepraszam. i nie wydaje mi się że obraziłem klubowiczów

 

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Przepraszam... - na ile są szczere...
Alkohol nikogo nie tłumaczy, alkohol dodaje odwagi i rozwiązuje język. Wg mojej oceny Twoje zachowanie było niedopuszczalne. Nie powinno się obrażać kolegów na naszym Forum, tym bardziej bezpodstawnie. Swoimi słowami i postawą, sprawiłeś wielką przykrość mnie i naszym kolegom, zarówno sympatykom, jak i klubowiczom.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
30 minut temu, Kamil an400 napisał:

A u mnie tak

20190901-101316.jpg

Te okularki to na kaca czy po rozmowie z żoną ? ??? Coś ci z głowy wystaje... Niegrzeczne myśli ?

Odnośnik do komentarza

Muszę zadać jedno cholernie ważne pytanie:

 

Czy został jeszcze sernik?

1 godzinę temu, Robsson napisał:

przeprowadzić edukację wśród naszych kolegów i wyjaśnić jak wygląda życie Klubowicza

giphy.gif

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
15 minut temu, Rzelu napisał:

Muszę zadać jedno cholernie ważne pytanie:

 

Czy został jeszcze sernik?

Rzelu, piszesz niewidzialne posty! ?

Kamil, faktycznie jakaś kobieta Ci z głowy wystaje. 
 

Choć tylko na krótko wpadłem, to cieszę się, że mi się udało. I chwile pogadać, i spróbować rybki. Twardy jesteś Burgifanik! Tyle jeszcze przesiedziałeś do odcięcia od momentu naszej rozmowy, kiedy już Ci się troszku język plątał ?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

I my wreszcie w domu i czas na podsumowanie.

Chciałbym podziękować w pierwszej kolejności bez interesownym sponsorom w dużej mierze w ogóle nie związanych z Burgmanią.

Arkowi serdecznemu koledze za naprawdę dużą ilość ryby. 

Zaprzyjaźnionemu sklepowi Gracjan, za pyszne ciasto.

Ani mojej wspaniałej sąsiadce za wielki słój ogórków.

Borkowi i Czemilowi za opał na ognisko.

Qszyskowi naszemu koledze za karton bardzo dobrego piwa.

Teraz personalnie.

Zosi za wyrozumiałość za mój czas poświęcony na imprezę.

Maćkowi i Agniszce za udostępnienia nam swojego podwórka i szczególnie Agnieszce za bardzo dużą pomoc w organizacji całego przedsięwzięcia.

Adamowi za filetowanie nam ryby.

Piotrowi za marudzenie zróbmy ognich.

I wszystkim że chcecie się z nami spotykać i przyjechaliście, coś przywieźliście i mieliście dobre humory.

Odnośnik do komentarza
I my wreszcie w domu i czas na podsumowanie.
Chciałbym podziękować w pierwszej kolejności bez interesownym sponsorom w dużej mierze w ogóle nie związanych z Burgmanią.
Arkowi serdecznemu koledze za naprawdę dużą ilość ryby. 
Zaprzyjaźnionemu sklepowi Gracjan, za pyszne ciasto.
Ani mojej wspaniałej sąsiadce za wielki słój ogórków.
Borkowi i Czemilowi za opał na ognisko.
Qszyskowi naszemu koledze za karton bardzo dobrego piwa.
Teraz personalnie.
Zosi za wyrozumiałość za mój czas poświęcony na imprezę.
Maćkowi i Agniszce za udostępnienia nam swojego podwórka i szczególnie Agnieszce za bardzo dużą pomoc w organizacji całego przedsięwzięcia.
Adamowi za filetowanie nam ryby.
Piotrowi za marudzenie zróbmy ognich.
I wszystkim że chcecie się z nami spotykać i przyjechaliście, coś przywieźliście i mieliście dobre humory.
Amen.

Wysłane za pomocą kuchenki gazowej

Odnośnik do komentarza

To całe zamieszanie to tylko po to żeby przykryć temat zaginionego sernika. Odjeżdżając widziałem że było jeszcze pół talerza. Słowa sernik i Krisso mają tyle samo liter. Przypadek?

Odnośnik do komentarza

Powiem krótko, ognisko super, dzięki organizatorom, gospodarzom i pozdrawiam wszystkich i życzę więcej zrozumienia człowieka przez człowieka. 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
1 godzinę temu, Rzelu napisał:

Moje pytanie nadal pozostaje bez odpowiedzi. Kto za tym stoi i komu to na rękę?

IMG_20190831_164808_HDR.jpg

IMG_20190831_164808_HDR_1567590890790.jpg

Na niewygodne pytania nie ma odpowiedzi ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...