Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Koniec wakacji ale nie sezonu - robimy ognisko u Burgifana


bilety

Rekomendowane odpowiedzi

Zaczynamy. 81a493a8a9cb5e698dd6c48a485a17f4.jpg789b4007f6362a9b6266e391f46acaed.jpg9e1c83bd70c1d155772a1d1298e58bb6.jpg546183ec3839f855d1ba04be4d33a0da.jpgb18b2684cc8269b503443115774243d3.jpg972a410b1e9b632dbf4abe2c28df48f6.jpgeb58c3d31155a26e31469886d86720b9.jpg

Wysłane za pomocą kuchenki gazowej

Dzieje się. 1eee6032df3a8b680f4726bf7ff90b88.jpg

Wysłane za pomocą kuchenki gazowej

Dotarli spóźnialscy. fd8abfbb6f5a5a92ebe7ff3d39022bdc.jpg733e634a3705785d86ea83fd4c96d130.jpg

Wysłane za pomocą kuchenki gazowej

Odnośnik do komentarza

Jest zabawa. c9f231f28cb66f7c4bef6be8a6ecdf7e.jpg01e3c5c56612ab3e0eb9ec0dadc817cd.jpg127e890061c611e3883e1bffa8ca7120.jpg54ea95ac2d65ef2ab45818378f932bb0.jpgfa29810069f79fa07a61657c8e3876e7.jpg59c790b771813bc76dcdc21e1712edb0.jpged9381d8f0ae422469a072b5f2e61bb9.jpg

Wysłane za pomocą kuchenki gazowej

"zarząd" prezentuje plany.... na wielkanoc... 5450c359470fe2502560faf26fa82d39.jpg

Wysłane za pomocą kuchenki gazowej

Odnośnik do komentarza

Niestety niewyrobiliśmy się i nie dotarliśmy. Bawcie się do samego rana. Pozdrawiamy wszystkich biesiadników

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Maciek !!! robicie zajebistą akcje impreze spotkanie. Szacun dla Was . Dla Małżonki Ciebie i Bilety. Żałuję że nas nie bylo .niestety nie wyrobiłem się. Marek Ty tylko zostałeś prawdziwym klubowiczem w GZ ?

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Marek Ty tylko zostałeś prawdziwym klubowiczem w GZ ?

Nie, no co Ty Roman. Jeszcze Ty jesteś prawdziwym klubowiczem przecież, nie bądź aż taki skromny.
Odnośnik do komentarza

Nie, no co Ty Roman. Jeszcze Ty jesteś prawdziwym klubowiczem przecież, nie bądź aż taki skromny.
Krisso nie PIERDOL !!! pojadę ostro gówno robiłeś jako klubowicz a pchaleś ma to stanowisko jak mucha do gówna Chociaż mówili Ci Ze to nie zabawa. Ty i inni gowno robili a teraz zajebisci SYMPATYCY. CO to za funkcja ? CHYBA Tylko żeby zaostniec


Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Godzinę temu, romeo1971 napisał:

Marek Ty tylko zostałeś prawdziwym klubowiczem w GZ ?
 

Dzięki stary! ?

Zapraszam do organizacji majówki i trzy lata z rzędu Wigilii GZ.

Może wyjaśnię: właśnie przez takie pierdy jak powyżej oraz „śledzę temat”, „pojechalbym gdybys robił w weekend”, „szkoda, że w weekend, bo mam obowiązki domowe”, „a co chcemy zobaczyć”  albo komentarze o lansowaniu się w NRD odechciewa się robić cokolwiek dla tej grupy. 

Więc wolę sam. Jak coś spieprzę, tylko jedna osoba będzie narzekać - ja. 

Odnośnik do komentarza
Dzięki stary! 
Zapraszam do organizacji majówki i trzy lata z rzędu Wigilii GZ.
Może wyjaśnię: właśnie przez takie pierdy jak powyżej oraz „śledzę temat”, „pojechalbym gdybys robił w weekend”, „szkoda, że w weekend, bo mam obowiązki domowe”, „a co chcemy zobaczyć”  albo komentarze o lansowaniu się w NRD odechciewa się robić cokolwiek dla tej grupy. 
Więc wolę sam. Jak coś spieprzę, tylko jedna osoba będzie narzekać - ja. 
Artur ja odpisuje Do Krisso. Nie unos się.

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Krisso nie PIERDOL !!! pojadę ostro gówno robiłeś jako klubowicz a pchaleś ma to stanowisko jak mucha do gówna Chociaż mówili Ci Ze to nie zabawa. Ty i inni gowno robili a teraz zajebisci SYMPATYCY. CO to za funkcja ? CHYBA Tylko żeby zaostniec


Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka



Roman, Ty masz chyba jakieś przesilenie przez ten upał, pisząc takie słowa...
Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
22 minuty temu, romeo1971 napisał:

Artur ja odpisuje Do Krisso. Nie unos się.

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
 

Krisso nigdzie się nie pchał. Został nominowany przez klubowiczów, czyli Biletego i mnie. Przypomnij sobie jak Krzysiek uczestniczył w życiu forum i GZ 3-5 lat temu.  Wspomnę też jego artykuł naukowy o turystyce maksiskuterowej opublikowany w branżowym czasopiśmie turystycznym... Kiedy stwierdził, że nie ma czasu na takie uczestniczenie w życiu klubu i GZ jak wcześniej (bo robił trzyletnie studia), zrezygnował SAM. Zarząd Klubu zdecydował, żeby go przenieść do grupy Sympatyków. 
 

Tak informacyjnie, bo może nie wszyscy to wiedzą. 

Odnośnik do komentarza


Roman, Ty masz chyba jakieś przesilenie przez ten upał, pisząc takie słowa...
Nie niemam przesilenia. to prawda która was boli a wiedzialem że odezwą SIĘ SYMPATYCY BURGMANI

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

To zresztą jest temat ogniska z nie pretensji i dajcie spokój

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Krisso nigdzie się nie pchał. Został nominowany przez klubowiczów, czyli Biletego i mnie. Przypomnij sobie jak Krzysiek uczestniczył w życiu forum i GZ 3-5 lat temu.  Wspomnę też jego artykuł naukowy o turystyce maksiskuterowej opublikowany w branżowym czasopiśmie turystycznym... Kiedy stwierdził, że nie ma czasu na takie uczestniczenie w życiu klubu i GZ jak wcześniej (bo robił trzyletnie studia), zrezygnował SAM. Zarząd Klubu zdecydował, żeby go przenieść do grupy Sympatyków. 
 
Tak informacyjnie, bo może nie wszyscy to wiedzą. 
Byłem wtedy na ognisku u Burgifana i pamiętam doskonale jak ArtCho_Artur ty i Bilety mowiliscie Krisso jakie są obowiazki i nie pieprzcie pierdól. Co ciekawe? ADWOKACI SIĘ ODEZWALI

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Nie, no co Ty Roman. Jeszcze Ty jesteś prawdziwym klubowiczem przecież, nie bądź aż taki skromny.
Bo bym zapomniał . O to poszła niepotrzebna dyskusja. KRZYSIEK byl zazdrosny

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Roman, albo jesteś pijany, albo masz jakiś gorszy dzień, pisząc takie bzdury.
Wojtek nie piszmy na forum bo już inne regiony się dopytuja . Bzdury to nie są A dlaczego główny bohater po napisaniu posta zamilkł? A odezwLi się adwokaci?

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

2 sztafety z Cusiem, SN-y, 5 majówek, wigilie, jajeczka, szlachetna paczka, mini-wyprawy, ogniska u Burgifana oraz na Głębokiem, rybka u rybaka, żeberka w Babigoszczy, odwiedzanie chorych w szpitalu (Elvisa, Gregora, mnie). Co jeszcze?

„Krytyk i eunuch z jednej są parafii: obaj wiedzą jak, żaden nie potrafi”. T. Boy-Żeleński

Kolorowych snów. 

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Krisso nie PIERDOL !!! pojadę ostro gówno robiłeś jako klubowicz a pchaleś ma to stanowisko jak mucha do gówna Chociaż mówili Ci Ze to nie zabawa. Ty i inni gowno robili a teraz zajebisci SYMPATYCY. CO to za funkcja ? CHYBA Tylko żeby zaostniec


Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka



Roman, nie adwokaci, ale osoby, którym w bardzo niegrzeczny sposób postawiłeś bezpodstawne zarzuty...
Właśnie przez takie postawy i zachowania, jak teraz Twoja, popsuły się relacje w naszej Grupie...
Odnośnik do komentarza

 Jak kiedyś powiedziałem o 2 w nocy na Wyjeździe Integracyjnym : " Wszystko się wyjaśni wraz ze wstaniem słonecznym" 

Urbi - pamiętaj że jesteś na urlopie.  ?

 

 

giphy-downsized.gif

Korzystając z okazji: nadal zaklepuję resztki sernika.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...