Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Jasna Góra 2007


Matador

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Jak juz Kubo napisal: jesli nic niespodziewanego nie wypadnie jutro kolo 9 jestesmy w czestochowie !OKK

Tylko jak ja pojade bez licznika? !OKK

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 78
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • pilot

    12

  • Patryk

    10

  • brzoza

    10

  • rafałek

    6

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

Rafałek wiem gdzie to jest (Padwarpie) dawniej na tym skrzyżowaniu skręcałem na dobre golonko !OKK .

Zastanawiałem się dlaczego Kraki w osobie Pilota chc? podjechać do M1 a nie spotkać się na trasie, ale maj?c B650 to tylko jeĽdzić i jeĽdzić i ....

Pod M1 musimy się spotkać wcze?niej (ruszamy 8:00) jak mamy być o 8:10 w Podwarpiu.

Odnośnik do komentarza
Rafałek wiem gdzie to jest (Padwarpie) dawniej na tym skrzyżowaniu skręcałem na dobre golonko :( .

Zastanawiałem się dlaczego Kraki w osobie Pilota chc? podjechać do M1 a nie spotkać się na trasie, ale maj?c B650 to tylko jeĽdzić i jeĽdzić i ....

Pod M1 musimy się spotkać wcze?niej (ruszamy 8:00) jak mamy być o 8:10 w Podwarpiu.

Juz tlumacze ja nie chce sie umawiać tam tylko z tego powodu ze nie wiem ile osob przyjedzie na spotkanie w Krakowie ja sam to napewno bym przyjechal pod M1 a reszty nie moge ciagnac za soba. !scooter !wchair

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Pilot, trasa jak? wybrałe? z Krakowa jest OK. Gdyby spotkanie było póżniej można wybrać dłuższ? trase ale po co wstawać o 5 rano !scooter

Podwarpie jest OK. Jak to w reklamie ( http://www.kp.pl/reklama/debowe_wieza.mpg ) "(...)jeszcze się Ksi?że ponajeżdża"

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Kuba i Zenek o 8.00 ruszaj? z Trzebini...

O 09.00 stawiamy się pod Tesco więc czekajcie na Nas w razie czego...

Pozdrowiaski, Kuba !scooter

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Jam już w domeczku...

PojeĽdzili?my poż?dnie, trzeba to przyznać... Dzisiejszy wynik, to ~230km(w sumie nic takiego), jednak w takim towarzystwie, to sama przyjemno?c było przyjechać.

Samo spotkanie pod szyldem 'Jasna Góra' nie przypadło Mi do gustu... Tłumy motocyklistów, leż?ca i kwicz?ca organizacja... Żadnej parady(jedynie przejazd z górki przepro?nej, który był spowodowany przesyceniem motocyklistów) dodatkowo przez ogromn? ilo?ć ludzi Burgmaniacy się pogubili i stanęli?my każdy w innym miejscu, więc utrudnione warunki do rozmów...

Msza jak msza... Choć niepowiem, na takie to jeszcze mógłbym chodzić...

Pogoda PIĘKNA, za? Burgmaniacy dopisali ilo?ciowo.

Bardzo dziękuję Wam wszystkim za przybycie... trochę Waszych buziek nie widziałem, więc tym milej było się spotkać...

Grupa pojechała póĽniej zwiedzać i je?ć... My z Zenusiem i Madzi? pojechali?my do domciu, gdzie po drodze zjedli?my sobie co?-nieco?. Ilo?ć motocykli w drodze powrotnej PORAŻAJˇCA... Wcale nie fajnie się tak jechało, więc przerwa na szamanko dobrze zrobiła, bo 4/5 moto przejechało...

Oto 2(jedyne) fotki, jakie zrobiłem przez cały dzień...

jgoraot2.jpg

jgora2xg7.jpg

Pozdrowiaski, Kuba !scooter

Odnośnik do komentarza

Podsumowuj?c:

-Pobudka straszna-> Pilot czyli tata zrewał nas nagle, z łóżek, pytaj?c się czy jedziemy, wiec my w piec minut w ciuchy i w droge, oczywi?cie bez ?niadania.

-pogoda cudna-> efekty tego cudownego słonczka widać na naszych twarzach :D

-droga-> pocz?tkowo spokojnie i bez wiekszego tłoku, poĽniej zaczało sie nas namnażać, aż w końcu na przepro?nej górce zrobiło sie tak tłoczno, ze nawet pieszo ciezko sie można było przecisn?ć

-parada->jak to była parada to ja jestem kołem od skutera

-organizacja-> cieniutko oj cieniuko

-jedzenie po drodze-> dwie godziny czekania na zechłego kurczaka w panierce, ziemniaki zerwanych chyba co tylko z krzaczka, a surówka ujdzie w tłumie motocykli

Ale ogólnie było SUPER!! I fajnie było poznać kolejnych klubowiczów

Pozdrawia Krzyżówka, która czekaj?c na obiad chciała upolować kota i Kicia, który już z desperacji stał sie obojętny na smak zdechłego kurczaka !scooter !tut :):) !TAZ !scooter

Odnośnik do komentarza

Pogoda gitesowa ,trochę zamieszania .Ale przy takiej ilo?ci jak powjadaj? 12 tysiaczy , to itak było calkiem ok. Pozdrowienia dla nowo poznanych !scooter

Odnośnik do komentarza

Byłem widziałem fajnie bylo tyle że nie którzy nie wiedza po co tam przyjechali no i organizacja mogła by być troszke lepsza. Byłem pierszy raz i jesli dotrwam do nastepnego roku to też pojade. Szkoda tylko że dwie imprezy nałozyły sie na siebie bo mysle ze wiecej ludzi przyjechalo by z Burgmani. Dzieki wszystki za mila atmosfere. Pozdrawiam wszystkich obecnych na Jasnej Górze i tych których tam nie było.

Odnośnik do komentarza

Pozdrówka dla wszystkich uczestników Zlotu GwiaĽdzistego. Dojechałem cało i zdrowo aczkolwiek wjechałem w remontowan? drogę Koziegłowy - Lubliniec , oj, dwa postoje wahadłowe i jeszcze objazd ok 10 km, ale i tak nieĽle, w domu zameldowałem się o 18.40. Dziękuję wszystkim za fajne spotkanie i atmosferę, a to długie oczekiwanie na obiad wcale nie było złe !scooter .

PS. Pozdrowienia dla motostopowicza !scooter

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Dylu?, czy Ty jechałe? może w towarzystwie Motocykli?

Bo jak jechali?my DO częstochowy z Zenkiem we 2 moto, to mijalismy YP'kę wła?nie i chyba to byłe? Ty :( . Moj? Żółtaczkę, to powiniene? kojarzyć, je?li Cię mijali?my(tak do?ć 'sprawnie' że to tak ujmę :( ).

Pozdrowienia dla wszystkich... A czy za rok w to samo miejsce? Zobaczymy co los przyszykuje :(

P.S. FAK, czemu My?my nie wiedzieli, że na wieżę można wej?ć? Co za DUPA...

"JedĽcie w pokoju Chrystusa" !OK ( :D )

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Hello.

Pogoda super, towarzystwo tez. Fajnie bylo zobaczyc znowu coniektore buzki :(

Jedzonko w Gospodzie u Karola wysmienite.

Pozdrawiam i do nastepnego. !OK

Odnośnik do komentarza

I ja tam byłem. Dojechałem już w sobotę wiecorkiem i rano zameldowałem się pod Tesco na miejscu zbórki. Fajnie było. Zwłaszcza powrt mile wspominam. Z tej knajpy ruszyli?my do domku tak szalenie malownicz? drog?, że mam j? wci?z przed oczyma.

Oczywi?cie najważniejsze jest to, że znów spotkali?my się w tak licznym i zacnym gronie :(

Pozdrówka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dzień mogę już (22:23) zaliczyć do udanych i to nie ze względu na ładn? pogodę ale na to, że poznałem kolejnych fajnych ludzi z forum. !OK

Pozdrawiam Was serdecznie i dziękuję za spotkanie, może w najbliższym czasie znowu co? zaplanujemy.

ps. Pilot, powiedz "dziecku" że ziemniaki nie rosn? na krzakach :(

pic06912bg5.jpg

pic06915kr2.jpg

pic06914ma1.jpg

pic06927ek2.jpg

Odnośnik do komentarza

No ponoc impra całkiem była, Dudek mi zdał relacje jak mu jakas babcia dawała Krzyżyk na droge :( Ja jednak tym razem nie mogłem wpa?c....w piatek 13stego akurat załapałem kapcia jak wracołech z szychty, a opony już nie opłacało sie kleic jest do zmiany po prostu, zamówiłem już i czekam na now? ...

Odnośnik do komentarza

Spotkanie na Jasnej Górze hm... całkiem fajne do?wiadczenie

tylko jako? tak dziwnie dużo tych motocyklistów !OK ;) sk?d oni się wzieli?? whist

Ale i tak najfajniejsze w tym wszytkim było kolejne spotkanie z południow? ekip? BURGMANI whist

Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich obecnych w Częstochowie , a takie najserdeczniejsze dla Roba whist

Odnośnik do komentarza

Witam!

Ja mogę powiedzieć , ze może i Kotlet jest pożeraczem asfaltu ale o ile trasa nie trwa dłużej niż godzinkę, a i tak lepiej mu wychodzi chlipanie benzynki. whistwhist zwłaszcza w korku ma pragnienie niesamowite. Dobrze ,że w słynnej Włoszczowej była jaka? czynna stcja benzynowa.

Dzięki wszystkim za super zabawę. Pierwszy raz widziałam tyle motocyklistów na oczy whistwhist . Dzięki Kubusiowi za pilotowanie prawie do Pabianic i całej czwórce za wyrozumiało?ć je?li chodzi o częste postoje !tut ;) .

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...