Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Jasna Góra 2007


Matador

Rekomendowane odpowiedzi

Info dotyczy zlotu/ rozpoczęcia sezonu 2007. Jak sie dowiedziałem start nast?pi

15.04.2007 na Przepro?nej Górce o godz 8.00, przejazd na Jasn? Górę o godz. 10.00 , msza i po?wiecenie motocykli o godz. 12.00.

W tamtym roku wzięło udział ok 2000 motocyklistów i ich maszyn w tym 2( tylko Zyzio i ja) burgmaniaków. Zapraszam w imieniu swoim i organizatorów. Ja będę, może jakie? spotkanko?

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 78
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • pilot

    12

  • Patryk

    10

  • brzoza

    10

  • rafałek

    6

Top użytkownicy w tym temacie

Matador, ja z moimi znajomymi (większo?ć na skuterach 50ccm) jedziemy :lol: więc teraz pytanie do Ciebie: te 40km chcesz z kim? szybko oblecieć czy może z nami się powlec trochę? :lol:

I tak przejeżdżamy koło Lublińca, więc fajnie byłoby razem podjechać. W sumie to mały kawałek.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Moja obecno?ć jest prawie pewna, tym bardziej że zgłaszałem Jasn? Górę do kalendarza imprez Burgmanii.

Będę jechał z Katowic i może w przyszłym tygodniu gdy więcej osób się zgłosi, zaplanujemy wspólny wyjazd. !placz1 ;););)

Oficjalny wyjazd dla wszystkich motocyklistów z tereny Katowic, Będzina , Chorzowa i okolic jest organizowany spod M1 w Czeladzi.

ps.

a dzień wcze?niej spotkamy się na MBS w Zabrzu

Odnośnik do komentarza

Ja będę na pewno. Dobrze że tak wcze?nie jest impreza bo potem gram na poprawinach ale pewnie będę jechał tam dopiero koło 14-stej więc od rana możemy się spotkać i gdzie? polatać po okolicy. Zreszt? jest jeszcze pare dni to pewnie w tym w?tku się już póĽniej konkretnie dogadamy.

Odnośnik do komentarza

Witam Wszystkich kolegów forumowiczów, przepraszam że zanikn?łem na troszkę ale już jestem, proponuje spotkanko po trasie tylko najpierw musimy ustalić z jakich kierunków kto pojedzie i gdzie było by najlepsze miejsce postoju/spotkania? Ja się dostosuje do ogółu.

Ciesze się na szeroki odzew,

Banat, zadzwonię po ?więtach

Dylus daj namiar na komórę.

Pozdrawiam i życzę Wesołych |wi?t Wielkanocnych.

Odnośnik do komentarza

Ja mam propozycje spotkania w miejscowosci Olsztyn kolo Czestochowy jet tam ladne miejsce no i dojazd dobry. Jak cos to czekam na propozycje ze strony innych forumowiczów.

Odnośnik do komentarza

Bo na taki sam pomyslł wpadaja inni , a zapewniam że jest ich ilo?ć mnoga . Ale dookoła skałek pola też obszerne , więc może? :rolleyes:

Odnośnik do komentarza

Zwróćcie uwagę koledzy że miejsce zbiórki zlotu jest na Przepro?nej Górce w godz. 8-10 ;) . My?lę ze na odwiedziny Jury byłby czas raczej po całej imprezie ;) .

W moim poprzednim w?tku raczej chodziło mi o miejsce spotkania na trasie aby grup? wjechać na teren zbiórki.

... może parking przy Auchanie w Poczesnej? ( kierunek Katowice- Częstochowa)

... może ósma am?

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Moze i wyjde na antychrysta ale swiecenie motocykli traci mi poganstwem. Podobnie jak robienie zlotow w celu komercyjnym pod plaszczykiem religijnym.

Jedyna zaleta to spotkanie sie i wspolny wypad ale do tego nie trzeba mieszac religii.

Odnośnik do komentarza

Arti , nikt na walach przed klasztorem nie leży krzyżem , Jeden zaczyna sezon od po?więcenia maszyny i modłów , a drugi od grila suto zakrapianego .Ale tak czy siak , obecno?ć tylu maszyn w jednym miejscu to pewien ewenement na skalę kraju . My?lę , że uczestnictwo Burgmanii jest wskazane. Choć by dla prestiżu klubu, który to , jest znany coraz bardziej i zatacza coraz większe kręgi popularno?ci . !OKK

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Moze i wyjde na antychrysta ale swiecenie motocykli traci mi poganstwem. Podobnie jak  robienie zlotow w celu komercyjnym pod plaszczykiem religijnym.

Jedyna zaleta to spotkanie sie i wspolny wypad ale do tego nie trzeba mieszac religii.

Tu się z Tob? nie zgodzę.

Jest to oficjalne rozpoczęcie sezonu dla południa.

"Radosne Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego - Jasna Góra 2007"

Chyba mniej komercyjne niż Bemowo, którego nie komentujemy.

Będzie to dobra okazja do spotkania się klubowiczów, co zawsze przyczynia się do integracji ?rodowiska. Będzie (wg. zapowiedzi) ŁódĽ !OKK , Kraków :) , Katowice ;) , Kielce ;) , Częstochowa ;) (+okolice) i jeszcze wiele, wiele osób.

Może zrobimy grupowe zdjęcie (jak się odnajdziemy)

:) !OKK :):P:):):P

http://www.rajdkatynski.net/plakat_druk.jpg (pamiętajcie o pluszakach)

ps.

Artix, a może jednak zechcesz się spotkać z nami? !YES

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
A może tak pod Tesco . Poł?czyło by podróżuj?cych ze  wszystkich stron.  !OKK

Może dokładniej (współrzędne, mapka) i o której godz.

na stronie tesco - Częstochowa:

Drogowców

N M P

Pokoju

???

Już chyba wiem przy Drogowców.

TomTom_20riderb.jpg

50 49 06,46

19 08 21,24

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...