Skocz do zawartości
Forum Burgmania

"Jajeczko" Wielkanocne Burgmanii '07


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

Byli?my jajo zjedli?my ... atmosfera jak zawsze cool, a do tego niespodzianka Mar@iz się pojawił ... ot wędrowiec.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Uff... wróciłem, nogi i ręce mnie bola jak diabli, musiałem się wklinować w skuter żeby mnie nie zwiało... Ponad 300 km walka z wiatrem, cholera odciski mi się porobiły na dłoniach od kurczowego trzymania kierownicy... Trzepało mn? jak reklamówk?... Ciężkie bywaj? czasami powroty oszczednie zbudowanego humanisty...

Ale w Młynie było OK, na serwisie w Motositi również !piwko

Odnośnik do komentarza
whist M@rkiz, może wreszczie zaczniesz jeĽdzić w pasie ołowianym dla nurków, albo przy najmniej przypniesz sie pasami gumowymi( coby powrócić "szybko" na miejsce)do skutera. !piwko Inaczej będziesz jak lotnia bez lotniarza. :D:Dwhist
Odnośnik do komentarza

Z przykro?ci? stwierdzam że moim zamiarem było odwiedzenie Starego Młyna przy powrocie z Lublina do Krakowa ale niestety z przyczyn odemnie niezaleznych musiałem wracać prosto do Krakowa i jest mi z tego powodu przykro !tut ale obiecuje ze jak bede jechał na przeglad :lol: to napewno sie zjawie. :angry:

Odnośnik do komentarza

Parę zdjęć z jajeczka...

Przepraszam, że tak póĽno, ale niestety teraz nie mam wpływu na to co robię i kiedy :-))

Życzenia:-)

IMG_7657.JPG

Czym chata bogata

IMG_7660.JPG

Najmłodsi biesiadnicy, woleli jednak swoje własne jadłodajnie :-)

IMG_7662.JPG

IMG_7665.JPG

Jak to kiedy? kto? powiedział: Danie główne

IMG_7669.JPG

IMG_7670.JPG

IMG_7671.JPG

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...