Skocz do zawartości
Forum Burgmania

"Jajeczko" Wielkanocne Burgmanii '07


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Jak co roku tak i w tym, aby tradycji stało się zado?ć będziemy robić "jajeczko" Wielkanocne Burgmanii w Starym Młynie :lol: .

Będ? potrawy Wielkanocne (bliżej nie okre?lone- tu rz?dzi Starszy Młynarz :D ) no i oczywi?cie jajek zalanych w majonezie nie zabraknie napewno !tut

Cena "wieczerzy" Wielkanocnej nie będzie raczej odbiegać od kosztów z lat ubiegłych i wyniesie 20- 25 PLN.

Je?li s? chętni proszę o sygnał celem przygotowanie odpowiedniej ilo?ci nakryć !tut .

Zapraszamy wszystkich chętnych !tut

Ps. Nieoficjalnie dowiedziałem się, że jutro będziemy mieli przyjezdnego go?cia !OK

Odnośnik do komentarza

Zycze wszystkim zdrowych,pogodnych i rodzinnych Swiat Wieklanocnych, smacznego jajka i mokrego dyngusa!!! !tut

Do Mlyna obawiam sie ze nie wpadne bo prawdopodobnie bede mial remanent w pracy :)

Odnośnik do komentarza

Zamierzamy się pojawić .... w trójkę :) .... znów niestety katamaranem :) .

Proszę o rezerwację tylko jednego nakrycia (porcji wielkanocnej) tylko dla mnie gdyż dziewczyny nic nie jedz? - dieta CUD :) .

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

My tez sie najprawdopodobniej pojawimy... oczywiscie w 3-ke

I tez poprosimy jedno nakrycie :-)) bo ja jestem na tej diecie CUD a Ciachon ma swoja wlasna jadlodajnie :-)

pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Mam nadzieje ze uda mi sie przybyc. W godzinach popoludniowych musze wyjechac w okolice Radomia. Jak do godziny 19 dojade do Janek to smigam prosto do Mlyna, jak pozniej to trudno :rolleyes: . Jadla nie zamawiam ale jak uda sie dojechac mam nadzieje ze zostanie jakas cwiartka........(jajeczka)

:P

Odnośnik do komentarza

ja niestety nie podolam przyjechac gdyz aktualnie jestem poza granicami wawki i powrot mam zaplanowany na sobote. zycze wszystkim wesolego jajaeczka we mlynie i zdrowych i pogodnych Swiat Wielkiejnocy. wszystkiego dobrego.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...