Skocz do zawartości
Forum Burgmania

W?tek łódzki


Slavequs

Rekomendowane odpowiedzi

No to byłem najbliżej :) Tak my?lałem, że elektryka bo to ona daje z reguły takie nagłe objawy. GaĽniki to raczej, spadek mocy i kłopoty z zapalaniem.

Cieszę się, że nic poważniejszego :)

Pozdrawiam

RobB. !tut

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 145
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Slavequs

    24

  • RobB.

    17

  • ciachu

    12

  • Misiek_500V

    10

Top użytkownicy w tym temacie

Wracam z tematem pi?tkowych spotkań.

Zmieniamy miejsce z Wycieczkowej na Starorudzk? na stałe, czy "u Józka" spotykamy się, powiedzmy, co jaki? czas? A może szukamy innego miejsca, bardziej w centrum?

I co z dniem jutrzejszym?

Pytania te formułuję po lekturze uckiego forum. Mnie jutro na 90% nie będzie na spocie. :D

Odnośnik do komentarza
Wracam z tematem pi?tkowych spotkań.

Zmieniamy miejsce z Wycieczkowej na Starorudzk? na stałe, czy "u Józka" spotykamy się, powiedzmy, co jaki? czas? A może szukamy innego miejsca, bardziej w centrum?

I co z dniem jutrzejszym?

Pytania te formułuję po lekturze uckiego forum. Mnie jutro na 90% nie będzie na spocie. !V

My?lę, że w "Bacówce u Józka" pogoda jest dziwna, a tam można przeczekać jakie? przej?ciowe wiatry czy opady.

Do zobaczenia zatem

RobB. ;)

Odnośnik do komentarza

[ostrzegam dawno tam nie bylem i nie orientuje sie w sytuacji]

A czy przy bacowce jest jakis w miare poziomy, zeby mocna bylo spokojnie postawic byzka na centralce i nie martwic sie o to czy sie nie znajdzie na boku?? !scooter

z tego co mnie pamiec nie myli (albo i myli) tam byly spore nachylenia

Odnośnik do komentarza

Cze?ć!

Jest nawet nie jeden parking. Najniższy, zaraz przy bramie nie ma wogóle spadków. Ten na pięterku też jest taki ze nie ma problemu, Wawa-Zone z Grup? Uć prakowały sporo maszyn i nic nie nie stało na szczę?cie. No jest jeszcze kawałej asfaltu pod same stoliki na którym też można stawiać ale tam rzeczywi?cie jest "górsko- klimatycznie". Miejsca jest dużo i zawsze sobie stanowisko wypatrzysz !scooter :(

Odnośnik do komentarza

Przypominam o co tygodniowym spotkaniu "U Bacy"

Mam nadzieję, że jutro będzie nieco więcej uczestników niż ostatnio :angry:

Pozdrawiam

RobB. :angry:

Odnośnik do komentarza

I kolejny tydzień nie miałem możliwo?ci spotkania się z Wami. :)

Za to ?ledzę fora i widzę niestety jaki? podział na Wycieczkow? i Starorudzk?. :)

Odnośnik do komentarza
I kolejny tydzień nie miałem możliwo?ci spotkania się z Wami.

Za to ?ledzę fora i widzę niestety jaki? podział na Wycieczkow? i Starorudzk?. 

...czy mógłby kto? mi wyja?nić dlaczego tak się dzieje ?

Asia

Odnośnik do komentarza

Słuchaj Ravw, wyj?cie widzę następuj?ce - w Zduńskiej Woli i okolicy największym ekspertem jest Drogowiec !pomidor Spróbuj więc skontaktować sie z nim i omówić wszystkie szczegóły :D

Odnośnik do komentarza
mam do was prosbe kiepsko znam sie na motorkach w sobote ta jestem umowiony na zobaczenie spr sprzetu tzn kymco Xiting 500 w zdunskiej woli facet chce usilnie przez komis sprzedac moze to jakas mina, moglby ktos mi pomoc?

mowa tu o tym: http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M369119

Tak mina ... to xciting który doznał wybuchu w silniku ... miał remoncik jaki? robiony ...

Odnośnik do komentarza

W tym temacie rozmawiano o interesuj?cym Cię Kymco. Aczkolwiek i tak ciężko jest powiedzieć, czy warto...

Jutro znów nie będzie mnie na spocie, pojawię się za tydzień.

Odnośnik do komentarza

Słuchajcie Ziomki.

Gdyby kto? nie wiedział, zapomniał, miał w?tpliwo?ci, to chciałbym przypomnieć, że w każdy pi?tek od godz. 17 spotykamy się w Bacówce na Starorudzkiej.

Spróbujcie się zmobilizować i przyjechać już w najbliższym terminie. Dobrze, żeby było co najmniej tyle osób co na spotkaniu z grup? warszawsk?.

Odnośnik do komentarza
Gość |wistak
Słuchajcie Ziomki.

Gdyby kto? nie wiedział, zapomniał, miał w?tpliwo?ci, to chciałbym przypomnieć, że w każdy pi?tek od godz. 17 spotykamy się w Bacówce na Starorudzkiej.

Spróbujcie się zmobilizować i przyjechać już w najbliższym terminie. Dobrze, żeby było co najmniej tyle osób co na spotkaniu z grup? warszawsk?.

Gdybym tylko mial 200 napewno bym sie pojawil !OKK

Pech chciał ze caly tydzien nawet 400 kola mam unieruchomione !happybth

Totalna padaczka

!scooter

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...