Skocz do zawartości
Forum Burgmania

W?tek łódzki


Slavequs

Rekomendowane odpowiedzi

wreszcie wyszedłem z krzaków i ukazalem swoja skromn? osobe :lol:

Nawet dosłownie. !OK

Super było zobaczyć się z Wami po raz kolejny. Trudno żeby spotkanie z takimi ludĽmi jak Wy nie uznać za udane.

Mam nadzieje, że w tej chwili bezpiecznie i bez żadnych przygód wracacie do domów.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 145
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Slavequs

    24

  • RobB.

    17

  • ciachu

    12

  • Misiek_500V

    10

Top użytkownicy w tym temacie

Też dziękuję WAM WSZYSTKIM, to spotkanie sprawiło mi niekłaman? rado?ć :D .

SUPER było się z WAMI zobaczyć :lol::lol:

Podobnie jak Sławek mam nadzieję, że wrócicie cało i spokojnie do domków :D

Ale musicie brać na drugi raz PMR-y bo zostawili?cie dwa Helixi?tka, które nie pojechały za Wami do Wa-wy tylko skręciły za nami.

Albo sie nie ?cigajcie tylko jedĽcie w kupie :D

Mam nadzieję, że nie zabł?dziły ?! Zawróciłem za Nimi, ale niestety mi zniknęły z powodu dwóch czerwonych ?wiateł.

Zapraszam w jak?? kolejn? niedzielę nad Jeziorsko na przepysznego sandaczyka lub suma :D

|ciskamy mocno

Zołza :D !OK i

RobB. :D

Cieszę się że w krzakach już nikogo nie ma :D:D

I wła?nie po to s? spotkania, wtedy dyskutuj?c na Forum wie się z kim się dyskutuje :lol:

Odnośnik do komentarza

Ale fajnie... było się spotkać z tak liczn? grup? Uć oraz z burgmaniakami z

Wa-wy i nareszcie poznać tych których do tej pory znało się tylko wirtualnie :lol:

p.s w takiej atmosferze to nawet fakt oczekiwania na ruskie pierogi jedyn? godzinkę i 15 minut był mało istotny !OK

Pozdrawiamy Asia i Grze? ->>Grupa Uć

Odnośnik do komentarza
Gość pigula zgierz

ciesze sie ze poznalem tak fajnych ludzi jak wy mam nadzieje ze jeszcze nieraz bede mógl sie z wami przejechac bo bylo naprawde bardzo sympatycznie tak wiec szerokiej drogi i dozobaczenia w trasie pozdrowienia ze zgierza

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Troche zmarzniety, ale juz po cieplym prysznicu i odrazu lepiej. :lol: Milo bylo odwiedzic tak zacne grono, poznac pare nowych osob. Grupa nam sie rozciagnela w powrotna strone, a ze helixiatka zostaly nawet nie wiedzialem. Jakies 40 km przed Wawa gdzies mi zaginal Worlan i Dacja a nie wiem czy ktos jeszcze jechal za nimi bo nagle pusto w lusterkach sie zrobilo :lol: Mariusz, Bigu i Macio uciekli nam na frezach, a my jadac za TIRem ktorego nie dalo sie wyprzedzic bo jakis idiota taki od drog zostawil prawie wysepke rozdzielajaca pasy !OK chyba bede musial sie poskarzyc komu trzeba :D Skrzydelko gania jak powinno tylko dobija strasznie przodem na tych nierownosciach.

Jeszcze raz dziekuje za mile spotkanie i mam nadzieje ze nie bylo to ostatnie a poprostu pierwsze i jedno z wielu jakie jeszcze bedzie :D zorganizowane przez grupe Uć.

Pozdrawiam was serdecznie no i oczywiscie jak tylko Mike wysle mi zdjecia obiecuje w trybie pilnym umiescic je na forum. A frekwencja naprawde dopisala az milo bylo popatrzec :lol:

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

O 23. 40 byli?my z Maciem i Bigiem w Wawie. Reszta ekipy gdzie? nam zagineła w okolicach Strykowa :lol:

Koleiny od Łowicza do Sochaczewa przechodz? wszelkie granice... To już nawet tor motocrossowy jest łatwiejszy do przejechania :lol: . Szybciej niż 120 cięzko jechać :D

Dzięki wszystkim za miłe spotkanie. Fajnie było spotkać się z Wami.

Asia... Przypominam Ci, że obiecała? pojawić się w Wawie :D

RobB, Drogowiec, Zołza, Slavequs>> Dzięki za podprowadzenie nas do granic miasta.

Nic więcej w tej chwili nie napiszę bo wła?nie pijemy winko !OK

Pozdrowienie dla całej ekipy wyjazdowej Wawa Zone oraz ekipy UĆ :lol:

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Ups to bylem jakas minutke za wami, ale i odkrecac manetki mi sie juz nie chcialo bo im szybciej tym zimniej !OK no ale moze jak bym wiedzial ze mam was w zasiegu grzechotu rolek :lol:

ps.

Jeszcze raz dzieki za wspolny wypad i goscine :lol:

Odnośnik do komentarza

My też wła?nie dotarli?my. Niestety z przygodami :lol:

Worlana !OKK powiedział że nie chce mu się dalej jechać i .... !OKK

Na szczę?cie Szuwarek przygarn?ł kolegę na swojego !OKK i razem (Szuwarek, Worlan, Dacja, ja i Emiksik) wyruszyli?my w dalsz? drogę do domu.

Mam nadzieję że chłopaki niebawem dotr? szczę?liwie do domu!

Worlan - strasznie mi przykro z powodu twojego skuterka :D Życzę ci szybkiego sprowadzenia go do domu i szybkiej rekonwalescencji.

Dacja - kupiła? to piwko? :lol:

To by było na tyle je?li chodzi o nasz powrót do domu.

Co do cało?ci wyjazdu dziękujemy (ja i Emiksik) wszystkim z Wawa Zone za wspólny wypad, wszystkim z Uć Zone za przyjęcie i miłe spędzenie pi?tkowego wieczoru.

Pozdrawiam życz?c spokojnej nocy

Mamu?ka

Odnośnik do komentarza

Uć Dziękuje za mila atmosfere i przyjecie. Szkoda ze w Krakowie nie ma takich spotkań ale my?le że nidlugo takie zorganizujemy i bedziemy zapraszac inne miasta do siebie. Jestescie zajefaini. !OKK !OKK :lol: !OKK :lol: Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Załoga Helixsiarzy też już w domku . Nie obyło się bez przygód typu znikaj?cy !OKK Brodatego po lataj?ce kuferki ale wypadzik super....

Mamu?ka2005 napisano 13-04-2007, 23:49 

  My też wła?nie dotarli?my. Niestety z przygodami

Worlana  powiedział że nie chce mu się dalej jechać i .... 

Mijali?my Was ale po krótkiej naradzie doszli?my do wniosku ze to nie nasi upsss..

Oby to jaka? głupota była i szybko się naprawiła

Odnośnik do komentarza

Jestem w domku też ....

TAK TAK, kupiłam piwko i wła?nie s?cze je kap kap ...

Dziękuje za wspólny wieczór całej grupie LódĽ i dziękuje za wspóln? drogę WawaZone.

Faktycznie mielismy małe przygody około 40 km przed Waw?.. niestety Ypka Worlana odmówiła posłuszeństwa i musieli?my j? przywi?zać do słupa na stacji benzynowej.

Nie obyło się bez ci?gnionego - gdzie Panowie Szuwarek i Worlan dzielnie twierdzili, że na lince doci?gn? się do Wawy - hehe zamiast 40 km ujechali może jakie? 200 m i potem kolejne 200 abarot na stacje ...

Jeszcze raz dziekuje i do zobaczenia jutro na oficjalnym otwarciu sezonu

Odnośnik do komentarza

Czytam i zazdroszczę oczywi?cie nie Grzesiowi ... ale nawet gdybym mógł to na popierdułce bym Was nie dogonił ...

Uć przyjedĽcie jutro do Wawy ....please

Pozdrawiem smutny Pablos !OKK

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Piatek 13 okazal sie dla mnie bardzo szczesliwy :lol: , BO JECHALEM Z WAMI.

Co ja sam bym biedny zrobil !OKK !OKK

Dziekuje bardzo Szuwarkowi za pomoc i dowozke do domu. Dzieki grupie ktora sie zatrzymala razem ze mna i wspierala do konca. Dacja, Mamuska, Emiksik.

Dziekuje Uci za mile przyjecie i super atmosfere :D

Co sie stalo jeszcze nie wiem ale bylo tak:

jechalem za Artixem 120 km/godz i na 3 sekundy przerwal silnik, po okolo 5 km to samo tylko ze juz na stale. Przez ten krotki odcinek silnik pracowal dobrze. Proby ponownego uruchomienia nic nie daly. Szuwarek pojechal na stacje w celu zakupienia linki i na powaznie myslelismy o holowaniu :lol: . Po paru minutach zapalil :D i dojechalem o wlasnych silach do stacji benzynowej (silnik pracowal normalnie), po zatrzymaniu zgasl :D . Pozniej proby holowania :D i podjelismy decyzje o przypieciu do slupa. Moim zdaniem cos sie stalo na drodze pompa paliwa-gaznik. Zobaczymy.

Teraz musze sie zastanowic nad transportem i juz.

Szkoda, ze nie bede na Bemowie :lol::D

Ypka dostala zolta kartke :D:D !OKK

Szuwarek, jeszcze raz wielkie dzieki !!!!! :D

Odnośnik do komentarza

Wczoraj nie byłem w stanie nic napisać ale działo się...,

spotkanko bardzo liczne w doborowym gronie i miłej atmosferze Dziękuję. !OKK

Powrót urozmaicony, dobrze że ypka nie zgasła podczas wyprzedzania na przykład tira !OKK

Wnioski:

nie wpadnijcie na pomysł holowania skuterka przez 30 km bo ?rednia wyjdzie góra 15 km/h tylko do najbliższego bezpiecznego parkingu CPN.

Pozdrawiam Wszystkich !OKK

Odnośnik do komentarza

Grzesiu mogę Cię uraczyć zablokowan? 50-tk? ... jeżeli nie masz czym ?migać !OKK.

Tak? sam? przypadło?ć miałem w Malagucie kiedy? ....czy aby w trakcie Twojej totalnej rozbiórki Ypki nie dotykałe? się do GA?NIKA CELEM REGULACJI / CZYSZCZENIA ????.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Współczuję Worlanie, mam nadzieję, że to tylko fajka od ?wiecy lub inna pierdółka.

Dobrze, że miałe? zacne grono do pomocy (Mamu?kę, Szuwarka, Worlana, Dację, i Emiksika) też kiedy? przeżyłem tak? traumę daleko od domu i wiem jak pomoc przyjaciół pomaga (tak, tak to o Was Qwaki i Arti :lol: ).

Dobrze Siodelku, że odnaleĽli?cie drogę !OKK bom się nieco martwił :lol:

Pablosku, dzięki za zaproszenie, ale na Bemowie już byłem, a w Częstochowie jeszcze nie i chcę zobaczyć czy da się taki spęd dobrze zorganizować czy też będzie taki żywioł jak na Be !OKK mowie !OKK

Wam życzę SUPER zabawy i bezpiecznego przejazdu :lol:

Jeszcze raz dzięki za odwiedziny

Pozdrawiam

RobB. :D

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Grzesiu mogę Cię uraczyć zablokowan? 50-tk? ... jeżeli nie masz czym ?migać !OKK.

Tak? sam? przypadło?ć miałem w Malagucie kiedy? ....czy aby w trakcie Twojej totalnej rozbiórki Ypki nie dotykałe? się do GA?NIKA CELEM REGULACJI / CZYSZCZENIA ????.

Pozdrawiam

Dzieki Pablosku za 50 tke, ale musze pojechac po moja Ypke. Do gaznika nie dotykalem sie, ale wszystko na to wskazuje, ze trzeba bedzie poswiecic mu troche uwagi !OKK

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Worlan... a może to ta nieszczęsna cewka o której mi mówiłe?? !OKK

Jakby? potrzebował jaki? czę?ci do swojej lalki to daj mi znać...

Echh.... ale przygody !OKK

Siodel--- a co tam z tymi kuframi się działo? Czyżby latały po drodze jak kiedy? mój nowy SHAD w An 400? !OKK

Ps. Dobrze, że chociaż Silver Artixa dojechał o własnych siłach :lol:

Odnośnik do komentarza
Moim zdaniem cos sie stalo na drodze pompa paliwa-gaznik.

Worlan, jak zapalałe? skuter jeszcze na stacji benzynowej w Łodzi, to tak jakby strzeliło co? w tłumiku. Może przyczyna rzeczywi?cie leży w gaĽniku i wystarczy go przeczy?cić.

W każdym razie liczę, że szybko się z tym uporasz i wrócisz na trasę.

!OKK

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Moim zdaniem cos sie stalo na drodze pompa paliwa-gaznik.

Worlan, jak zapalałe? skuter jeszcze na stacji benzynowej w Łodzi, to tak jakby strzeliło co? w tłumiku. Może przyczyna rzeczywi?cie leży w gaĽniku i wystarczy go przeczy?cić.

W każdym razie liczę, że szybko się z tym uporasz i wrócisz na trasę.

!OKK

Pozdrawiam.

No wlasnie, tez podczas nocnych prob uruchomienia slychac bylo cos w tlumiku. Jutro jak znajde troche czasu to zajrze do tej paskudy.

A tymczasem jak resza brygady cieszyla sie otwarciem sezonu motocyklowego na Bemowie to ja: :(

przygotowywalem sie do wepchniecia Ypki na pake wozu serwisowego. Moze nie motocyklowego ale tez serwis :( !OKK

awaria.jpg

Ypka juz jest gotowa do smigania !OKK :D ZSUNˇŁ SIĘ KONEKTOR Z CEWKI ZAPŁONOWEJ :(:(:angry:

Odnośnik do komentarza
Moim zdaniem cos sie stalo na drodze pompa paliwa-gaznik.

Worlan, jak zapalałe? skuter jeszcze na stacji benzynowej w Łodzi, to tak jakby strzeliło co? w tłumiku. Może przyczyna rzeczywi?cie leży w gaĽniku i wystarczy go przeczy?cić.

A tymczasem jak resza brygady cieszyla sie otwarciem sezonu motocyklowego na Bemowie to ja: :)

przygotowywalem sie do wepchniecia Ypki na pake wozu serwisowego. Moze nie motocyklowego ale tez serwis

Przykro że co? takiego cię spotkało ale my?lę że szybko usuniesz usterke. po tym co piszesz ja mam troche inne zdanie ale nie bede sie wypowiadał na temat ustreki czekam na twoje uwagi i diagnozy bo sam jestem ciekaw co Ciebie zatrzymało. Pozdrawiam i czekam kolejnych spotakń.

Odnośnik do komentarza
pilot napisano 16-04-2007, 11:14

Przykro że co? takiego cię spotkało ale my?lę że szybko usuniesz usterke. po tym co piszesz ja mam troche inne zdanie ale nie bede sie wypowiadał na temat ustreki czekam na twoje uwagi i diagnozy bo sam jestem ciekaw co Ciebie zatrzymało. Pozdrawiam i czekam kolejnych spotakń. 

Oj Pilot co? nieuważnie czytasz !tut

worlan50 napisano 14-04-2007, 19:03 

  Ypka juz jest gotowa do smigania  ZSUNˇŁ SIĘ KONEKTOR Z CEWKI ZAPŁONOWEJ 

Dobrze ze to pierdułka była i już możesz ?migać :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...