Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Sierpień 2019 w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Dziękuję również. Miło było wspólnie polatać a jeszcze miłej zobaczyć Dziadzię w pełnym zdrowiu. 

Odnośnik do komentarza
Arturze nie pytałem się  , bo ja akurat tam zawsze przepisowo jeżdżę  . Szkoda zdrowia i życia, zwłaszcza na jednopasmówkach S, bo szajbusów na/z urlop(u) mnóstwo śmiga.
Jechałem tam specjalnie 2 razy z przekroczenie m o 20km trzymając się prawej strony przy wyjazdach i dotej pory nic mi nie przyszło. Było to jakieś 6 i 4 miechy temu.

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Arturze nie pytałem się  , bo ja akurat tam zawsze przepisowo jeżdżę  . Szkoda zdrowia i życia, zwłaszcza na jednopasmówkach S, bo szajbusów na/z urlop(u) mnóstwo śmiga.
Jechałem tam specjalnie 2 razy z przekroczenie m o 20km trzymając się prawej strony przy wyjazdach i dotej pory nic mi nie przyszło. Było to jakieś 6 i 4 miechy temu.

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Jutro przed 17-tą lecę do Nowogardu załatwić krótka sprawę i powrót do Szczecina może z jakimś zajechaniem na zupkę po drodze wzorem ubiegłego roku. Jak ktoś chętny potowarzyszyć to zapraszam. Nie jest to lotka krajoznawcza, prędkość przepisowa + 10

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
12 minut temu, Rogierro napisał:

Jutro przed 17-tą lecę do Nowogardu załatwić krótka sprawę i powrót do Szczecina może z jakimś zajechaniem na zupkę po drodze wzorem ubiegłego roku. Jak ktoś chętny potowarzyszyć to zapraszam. Nie jest to lotka krajoznawcza, prędkość przepisowa + 10 emoji12.png

Ja jadę.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
1 godzinę temu, SzymonSeptic napisał:

Pozdro ekipa ?

Robson , 2 dzień diety mam - nie wrzucaj zdjęć gofrów ?

Szymon, to przecież jest dietetyczny goferek ?

Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, ArtCho napisał:

Gratulacje! ?

Bigu, a dowiedziałeś się czy motocykle (czyli od tyłu) też cykają?

na motocykle to nie działa, tak samo jak flesze z budek przy kliniskach

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Robsson napisał:

Szymon, to przecież jest dietetyczny goferek ?

Być w Pogorzelicy i nie zjeść gofra???? Ja uwielbiam ze zwykłym dżemem truskawkowym. Budżetowe po prostu?.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Rybka  mniam mniam ?

A gofry to ja tylko z cukrem pudrem i to jest prawdziwie " budżetowa wersja "  ?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
1 godzinę temu, Rogierro napisał:

Muszę jeszcze przed Nowogardem podjechać na działkę, tak więc około 17-17:15 pod Pleciugą możemy się spotkać.

OK

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Gosia dostała nowy bolid... Przyjechała nówka, nieśmigana w stalowej skrzyni... Silnik 800W, przy mojej masie, w drodze do sklepu, rozbujałem skuter do 43 km/h ? 

 

20190823_131234.jpg

20190823_145730.jpg

20190823_145742.jpg

20190823_161939.jpg

20190823_165026.jpg

Odnośnik do komentarza
Dnia 10.08.2019 o 11:19, darecki2059 napisał:

Faktycznie spotkań jest mało w tym roku.

  Ja jutro ruszam wraz z kolegą Andrzejem i moim Teściem na objazdówkę w koło Polski. Do przejechania 2000km. Jadę w towarzystwie 87 motocykli różnej maści. Eskapada będzie trwać od 11.08 do 17.08. Jest to tzw. Pielgrzymka motocyklowa od Pustkowa do Zakopanego. Mój Teść bierze udział po raz siódmy a Ja z Andrzejem po raz pierwszy. Liczę na fajna przygodę w towarzystwie mojej Hondy CBF 1000 z kamizelką Burgmani na plecach. Pozdrawiam wszystkich LwG.

 

Dnia 10.08.2019 o 18:09, SlawoyAMD napisał:

Nie zapomnij jakiejś relacji wrzucić z wycieczki... Szerokości ? 

Ciekawe dla czego Darek milczy , chyba montuje filmik i fotki , relacje z wyprawy ,  Darku czekamy 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...