Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Sierpień 2019 w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

Lato jest więc i jest ciepło, niestety ale jest też mokro, jest też daleko od domu ... no a przede wszystkim jest wesoło ... może jeszcze nie teraz ale za chwilę na pewno już będzie ...

Witajcie ... kolejny miesiąc ropoczynam z terenu ... prawie jak terenowy korespondent ... a mianowicie, rozpoczynam właśnie kilkudniowy pobyt w Karpaczu uczestnicząc w XII Polish Bike Week ... i mam nadzieję, że wzorem lat poprzednich i tym razem będzie się działo ...

W Karpaczu turystów cała masa, motocykli przybywa z minuty na minutę, pogoda jako tako dopisuje, zresztą jaka by nie była i tak nie ma znaczenia, w beczkach chłodzą się złociste płyny no i ... mnóstwo lasek w kusych spódniczkach przechadzających się po trotuarach ... ehhhh ... jest na kim oko zawiesić ...

To tyle na ten czas ... czem prędzej pomykam ku atrakcjom Karpacza wlewając przy tym w siebie trochę dobrze schłodzonego złocistego płynu ... no, może nawet więcej niż trochę ...

Na nowy miesiąc życzę wszystkim szerokich i przyczepnych asfaltów, mnóstwa udanych moto wypraw i komfortowych temperatur ...

Miesiąc sierpień uważam za otwarty ... do zobaczenia w trasie ... LwG ...

Pozdrawiam z Karpacza ... IMG_20190731_195625.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ktoś Cię skopiował na kamieniu ?  Tylko jakiś rozczochrany jesteś ?

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Na zdrowie Mirek. Złoty płyn na wyjeździe smakuje jeszcze lepiej ?

A co do tych przybywających moto w Karpaczu to słyszałem wręcz odwrotną opinię ? Ponoć tam jakiś Trójkąt Bermudzki dla moto. 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
12 minut temu, kantos napisał:

o której ten Pasewalk?

18-ta. ew. trochę później jak nie możesz na tą godzinę zadzwoń.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jak postanowiliśmy tak zrobiliśmy. Dzięki chłopaki za miło spędzony spot.  Zgodnie z tradycją GZ - Gdzie Zjemy
d245425e4b1367332167b4e822a68c2b.jpg

Wysłane z mojej BMW przy użyciu Tapatalka
 

Odnośnik do komentarza
Jak postanowiliśmy tak zrobiliśmy. Dzięki chłopaki za miło spędzony spot.  Zgodnie z tradycją GZ - Gdzie Zjemy
d245425e4b1367332167b4e822a68c2b.jpg

Wysłane z mojej BMW przy użyciu Tapatalka
 
Marku a foto samego kebab macie? Jak tak to poproszę. Bo jak wrócę z urlopu to chętnie pojadę.

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
8 godzin temu, romeo1971 napisał:

Marku a foto samego kebab macie? Jak tak to poproszę. emoji106.pngBo jak wrócę z urlopu to chętnie pojadę.

Romek, gdzieś w historii na burgmanii jest takowe zdjęcie, miejsce wielokrotnie sprawdzone, więc dasz znać a my chętnie pojedziemy z tobą.

Odnośnik do komentarza

Ja dziś udaję się znaną wszystkim rekreacyjną trasą do Nowego Warpna, gdzie postaram się zaszczepić bakcyla gastronomiczno-motocyklowego mojej lepszej połowie.

Nie wiem czy macie trzymać kciuki żeby się udało czy lepiej żeby nie. ?

W każdym razie z żeberek z przykrością rezygnuję.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...