Skocz do zawartości
Forum Burgmania
  • 0

C1 dla kazdego


matrixclan

Pytanie

10 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Mam tylko jedno pytanie, jak to jest kiedy z naprzeciwka zasuwa ciezarowka, a podmuch wiatru prawie zmiata nas ze skutera. Co sie wtedy dzieje z "dachem" ;) ?

Odnośnik do komentarza
  • 0

Bigu czy ten dach nie jest jakos przyczepiany do szyby?? bo w innym wypadku rzeczywiscie przy spotkaniu z podmuchem od tira musi byc ciekawe show :angry:

Odnośnik do komentarza
  • 0

Tak czy inaczej wydaje mi sie ze sa jaja przy takim podmuchu... przeciez to nie ma zadnego "twardego" stelarza ... w najlepszym przypadku moze nam szybe polamac... dziala jak spadachron ;/ nie widzi mi sie to na moim SW

Pozdroo

Kacza

Odnośnik do komentarza
  • 0
  • Administrator

Jako uzytkownik C1 raczej marnie widze jazde z ostrym wiatrem. C1 mimo sztywnej konstrukcji podczas ostrego bocznego wiatru jest bardzo nadsterowna. Ten dach raczej dobry jest przy wolnej jezdzie i i bezwietrznej pogodzie, a generalnie kiedy mocno pada to i mocno wieje. Sily sa naprawde spore czego dowodem moze byc to ze kiedy zachcialo mi sie jechac z otwartym szyber dachem to skonczylo sie tak ze z dachu raczej nie wiele zostalo kiedy mi go wyrwalo. Zreszta cala frajdy z jazdy C1 nie polega wcale na dachu ale frajdzie jazdy bez kasku i systemowi audio ze o kufrze nie wspomne :lol:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...