Skocz do zawartości
Forum Burgmania

EXPO 2007


Karolina

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Czy kto? wybiera się w sobotę na EXPO - ja na pewno odwiedzę tym razem stoisko "Jedno?lad"( Regis - będziesz?), ale też chętnię przedstawiłabym się osobi?cie wirtualnym znajomym z Burgmanii, co by sam? przestać być wył?cznie "wirtualn?"... :)B)

Dodam, że pojawię się w godzinach popołudniowych, jako że podróż z Wrocławia do krótkich nie należy...

No i niestety przyjadę(-edziemy) autem :)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Czy kto? wybiera się w sobotę na EXPO - ja na pewno odwiedzę tym razem stoisko "Jedno?lad"( Regis - będziesz?), ale też chętnię przedstawiłabym się osobi?cie wirtualnym znajomym z Burgmanii, co by sam? przestać być wył?cznie "wirtualn?"...  B)    B)

Rozumiem, że newsa na stronie głównej czytała?? :)

Na Hali nr 1 będzie widoczny nasz baner więc jak co? to będzie się gdzie odnajdywać.

Przy okazji je?li kto? co? chce z tematów gadżeto- klubowych to proszę pisać... tu lub na PM.

Do zobaczenia :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Rozumiem, że newsa na stronie głównej czytała??  B)

Na Hali nr 1 będzie widoczny nasz baner więc jak co? to będzie się gdzie odnajdywać.

Przy okazji je?li kto? co? chce z tematów gadżeto- klubowych to proszę pisać... tu lub na PM.

Do zobaczenia  B)

Yyy...no wła?nie dopiero teraz przeczytałam! B)

W takim razie pojawię się pod banerem jak tylko dotrę na targi B)

P.S.Czy będzie można dostać/zakupić naklejkę Burgmanii na skuter? B)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
P.S.Czy będzie można dostać/zakupić naklejkę Burgmanii na skuter?  B)

Oczywi?cie B)

Będ? też dostępne naszywki i podkładki pod tablice rejestracyjne.

No i na targach jeste?my "on line" gg, forum. B)

Ps. Pierwsze prace przy stoisku na targach ruszaj? już dzi? wieczorem.

Odnośnik do komentarza

witam B)

będę na pewno w sobotę a może i w niedziele , pojawie sie pod banerem ,

Mariusz możesz ?miało przygotować naszywkę dla mnie.

hmmm a może będ? jeszcze kamizelki "orzechowe" B)

pozdrawiam do zobaczenia pod banerem B)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Pierwsze fotki ?wieżo z targów.

img0002tg3.jpg

img0001ma1.jpg

img0003sj0.jpg

img0006df8.jpg

img0018hn0.jpg

img0031ly3.jpg

img0009cq3.jpg

img0025xp8.jpg

img0039fp5.jpg

Ludzi przybywa w lawinowym tempie !scooter

Pełna galeria z targów wieczorem na stronie głównej.

Odnośnik do komentarza

Widze ze impreza przerasta MBS !vampire , przynajmniej optycznie jakos tak...

I jest nawet YP400 !scooter ...

PS. Gdyby nie XV BMT, to tez chetnie spotkalbym sie "pod bannerem" Burgmanii :rolleyes: .

Odnośnik do komentarza

Godziny otwarcia hal dla go?ci odwiedzaj?cych targi:

Pi?tek 23 marca 2007 roku, 10.00 - 18.00

Sobota 24 marca 2007 roku, 10.00 - 18.00

Niedziela 25 marca 2007 roku, 10.00 - 18.00

Bilety na targi można nabyć bezpo?rednio w kasach targowych

Koszt biletu normalnego - 20 zł

Koszt biletu ulgowego - 15 zł

Bilet ulgowy przysługuje dzieciom do lat 14(za okazaniem legitymacji szkolnej).

Wstęp gratis dla dzieci do 7 lat.

Odnośnik do komentarza
Pojawię się w sobote.

W zeszłym roku było ?rednio.

Również zamierzam pojawić się na Motocykl Expo w dniu jutrzejszym.

Na stronie organizatora czytamy m.in., że:

"Poczynaj?c od powierzchni ekspozycyjnych po wydawało by się tak prozaiczne, aczkolwiek niezmiernie istotne sprawy jak: cała logistyka, budowa i przygotowanie stoisk. Bez tłoku i w?skich przej?ć znanych z innych imprez o motocyklowym charakterze, wci?gania motocykli po oblodzonych schodach i rozważań typu - czy przez te drzwi da się przecisn?ć np. quady. Powołuj?c się na opinię niektórych wystawców, można stwierdzić, że produkty wysokiej klasy, wymagaj? odpowiedniej, a nie „bazarowej oprawy”. Jednym słowem czas skończyć ze sposobem my?lenia „byle jak i byle gdzie”. Motocyklowe targi powinny być ?więtem fanów jedno?ladów, a nie przyczynkiem do stresu wystawców i zwiedzaj?cych."

?ródło: http://www.motocyklexpo.pl/index.php?op=3

Miejmy nadzieję, że organizatorzy nie rzucaj? słów na wiatr i stan? na wysoko?ci zadania (nie wspominali co prawda o kolejkach tworz?cych się przy kasach :) ).

Zakładam, że pogoda dopisze i większo?ć skuteromaniaków zjawi się na swych maszynach :angry: , ale gdyby kto? wybierał się na tę imprezę komunikacj? zbiorow?, to informuję, że dojeżdża się Szybk? Kolej? Miejsk? do dworca Warszawa Zachodnia (po opuszczeniu peronu trzeba kierować się do wyj?cia na ul. Tunelow?), a stamt?d czeka nas krótki spacer (odrobina ruchu nikomu nie zaszkodzi) do hali Expo na ul. Pr?dzyńskiego.

Dla zainteresowanych zamieszczam link do rozkładu jazdy SKM-ki:

http://www.ztm.waw.pl/rozkladskm-1501.pdf

Do ewentualnego zobaczenia na miejscu! ;)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

No to ja dodam jeszcze ze SKM i Koleje Mazowieckie w obu mozna jechac na podstawie waznej "karty miejskiej" i nie trzeba czekac az przyjedzie SKM a Koleje Mazowieckie jezdza czesciej. Tak czy inaczej nie wiem czy chce mi sie isc ponad 2 km z kapcia wiec pewnie zjawie sie wraz "kioskiem" !jump pewnikiem kolo 12 + !scooter

Odnośnik do komentarza

witam !scooter

byłem dzi? na EXPO jestem pozytywnie zaskoczony !TAZ

byłem pod banerem naszywkę odebrałem , zapraszam do odwiedzenia EXPO jest na co popatrzeć !jump !TAZ !TAZ

Odnośnik do komentarza

Szkoda że BMT w Berlińcu wypada w tym samym terminie. Sama chętnie wybrałabym się pod banerek... !scooter

Tymczasem za 3h ruszamy na "niemców" !jump

Życzcie nam szerokiej drogi!

Odnośnik do komentarza

Byłem zobaczyłem ... fotek napstrykałem ... koszulkę nawet otzrymałem od Moto-magazyn ... dzięki IZZY ładna .... udało się namówić kilku wahaj?cych się na skutery ... co prawda 50-tki ale co tam ....Jutro będę od ok 12.00 na stoisku Motositi więc kto chce pogadać z Pablosem !pomidor zapraszam.

Nawet moje małolaty ... " przyszło?ć skuterowa będzie tam pracować :lol: " .... będ? promować Kymco i Motositi.... więc jak małolat będzie wręczł ulotkę weĽcie z przyzwoito?ci .... to ich pierwsza poważna praca .... zarabiaj? na ubezpieczenie do nowego skutera :D .

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Pablos wezme tyle ulotek ile waze, wyjdzie ze dwie siatki !pomidor a co tam trza pomagac :lol:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

U mnie też zaszła zmiana planów - także jedziemy jutro. !pomidor

Mam nadzieję, że kto? tam będzie pod banerem jak już w końcu się zjawię... :lol:

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Kubo marudzi, że zapodali?my fotki bez "człowieków" :lol:

Były człowieki na targach i to w ilo?ci znacznej (Dacja, Spinka, Artix, Macio, Szuwarek, Ola, Pavulon, KKAC i wielu innych) ale nie było czasu na fotki "grupen" :D

|wieża fotka ze stoiska z Ultrasem i Jackiem:

img0007nx2.jpg

Chińscy dealer hunterzy zamęczaj? mnie... uff... :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...