Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Dookoła Polski dla Karoliny


emjarek

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki kochani. Była Gwiazda Północy teraz Pojezierze Kaszubskie. Jutro Mazury! Pomagajcie Karolinie!1003adcffbfdce754482f698694791fa.jpg55cd2a531c526d935e183c668a10c33c.jpgf6dfdb513f8c00467b3b3183ab904196.jpgefd9f887d4901d3a48b67a542f98c789.jpg5815cfd092f3c5b1b8b308db5aeeb21b.jpg

Wysłane z mojego Mi A2 Lite przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Dnia 13.07.2019 o 17:51, emjarek napisał:

Dzięki kochani. Była Gwiazda Północy teraz Pojezierze Kaszubskie. Jutro Mazury! Pomagajcie Karolinie!

No Panie - nie źle Ci idzie ?  Powodzenie w dalszej podróży ?

1 godzinę temu, tomekstw napisał:

 

Tomek, chyba coś nie weszło ? ? 

Odnośnik do komentarza

Ta "Krowica" to chyba  Krowica Hołodowska ?   Czyli wygląda na to że Jarek dzisiaj osiągnie metę ?  

Dnia 13.07.2019 o 17:51, emjarek napisał:

Dzięki kochani. Była Gwiazda Północy teraz Pojezierze Kaszubskie. Jutro Mazury! Pomagajcie Karolinie!

Jarek, fajna relacja na facebooku, ale jak już odpoczniesz i znajdziesz chwilę wstaw tutaj chociaż podsumowanie ?  

Odnośnik do komentarza

No co tu dużo gadać ?  szacuneczek się należy ?  tym większy że na 125  :scooter:  

Jarek, gratulacje za wytrwałość w dążeniu do celu ? 

Odnośnik do komentarza

Nasz Podróżnik pewnie odsypia, ale jakby odpoczął i miał chęci przyjechać, przypominamy - jutro comiesięczne, regionalne (chyba nawet międzyregionalne) spotkanie w Czarnym Sezamie w Dębicy. Chętnie posłuchamy relacji na żywo.

Odnośnik do komentarza

Temat już zapomniany, na wakacjach to jakoś czas tak szybciej ucieka, nawet bym powiedział zapi..dala  ? , ale właśnie sobie przypomniałem i kilka groszy na konto Karoliny poleciało. ? , a przypomniałem sobie bo Baśka wygrzebała taki temat:

 

V__62AD.jpg

To nie może być przypadek, tylko nasz kolega będzie się chwalił ?, a na forum cicho sza ? 

Odnośnik do komentarza

Dzięki za zaproszenie ?   a możesz napisać coś więcej ?  To będzie wystawa zdjęć, czy jakaś prezentacja ?  Nie bywam na takich spotkaniach to nie wiem ?  a jaki dress code ?  bo np. smokingu to nie posiadam ?    najgorsze jest to że właśnie 9-go (w poniedziałek) lecimy na cały dzień do Lublina na UMCS ?  i nie wiem czy przed 18 będziemy z powrotem.   

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...