Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Dookoła Polski dla Karoliny


emjarek

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie wszyscy 1f642.png?

8 lipca w poniedziałek wyruszam w podróż dookoła Polski.
Skuterem oczywiście.
Podczas podróży chciałbym zachęcić wszystkich do pomocy małej Karolinie, która cierpi na ciężką chorobę. Można jej pomóc, jest zaplanowana operacja. Podobno ta metoda w dzisiejszych czasach przynosi bardzo dobre skutki. Operacja będzie we wrześniu, w Szczecinie ale rodzice Karoliny potrzebują wspomożenia finansowego. 
Chciałem zachęcić wszystkich do pomocy w tej sprawie. Szczegóły poniżej.
Chciałbym też zaprosić wszystkich to wspólnego polatania po drodze.
W poniedziałek będę jechał z Kolbuszowej do Lubaczowa, potem Wielkie Oczy, objazd Przemyśla, Kalwaria Pacławska, Ustrzyki Dolne, Górne, Wetlina, być może Uście Gorlickie. Jeśli nie, to skończę Jaśliskich lub w Zyndranowej. Zapraszam.
Jeśli uważacie to za stosowne, to możecie podzielić się linkiem pomocowym i plakatem.

https://zrzutka.pl/zcp6bg

magnes projekt już zarabiste.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Udostępnione, wpłacone ... udanego przejazdu.

Kiedy będziesz jechał przez śląsk ? Jakiś plan przejazdów masz ? Na facebooku relacja gdzie ?

 

Odnośnik do komentarza

Trzymam kciuki za powodzenie. Niestety "facebook-owy" nie jestem ? .  Jak znajdziesz chwilę to napisz czasem tez kilka słów tutaj.  Będziemy obserwować. 

 

Odnośnik do komentarza
49 minut temu, tomekstw napisał:

Udostępnione. A dla Ciebie szerokości.

Dzięki ?

LWG!

32 minuty temu, Joasia70 napisał:

Udostępnione, wpłacone ... udanego przejazdu.

Kiedy będziesz jechał przez śląsk ? Jakiś plan przejazdów masz ? Na facebooku relacja gdzie ?

 

8 lipca jak w poście, 9 lipca Uście Gorlickie, Czerwony Klasztor, Poronin i na wieczór pewnie Górny Śląsk - Mikołów, Żory i dalej, 10 lipca powinienem być na Dolnym Śląsku ale to bliżej terminu. Na facebooku Jarek Mazur albo /emjarek.
ZApraszam do polatania.

31 minut temu, EndriuBis napisał:

Trzymam kciuki za powodzenie. Niestety "facebook-owy" nie jestem ? .  Jak znajdziesz chwilę to napisz czasem tez kilka słów tutaj.  Będziemy obserwować. 

 

Będę wrzucał i tu ? Proszę o wsparcie dla Karoliny! ?

Odnośnik do komentarza

"kibicuję i wspieram"

Wielkie serce masz człowieku! Jak EndriuBis i inni trzymam kciuki i proszę o relacje na forum. Może uda się do Ciebie dopiąć w trasie. Oczywiście o celu jaki masz też pamiętam i jak na wstępie.

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
3 godziny temu, emjarek napisał:

8 lipca jak w poście, 9 lipca Uście Gorlickie, Czerwony Klasztor, Poronin i na wieczór pewnie Górny Śląsk - Mikołów, Żory i dalej, 10 lipca powinienem być na Dolnym Śląsku ale to bliżej terminu.
 

jakbyś jeszcze jakieś mapki z trasą wrzucił to można by Cie gdzieś szukać

Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, Joasia70 napisał:

jakbyś jeszcze jakieś mapki z trasą wrzucił to można by Cie gdzieś szukać

Dokładnie będę decydował w przeddzień. Ale będę wrzucał.

Odnośnik do komentarza

Kolega chyba jedzie, tylko strasznie skacze po regionach. ?  Odezwał się tutaj klik .

Dnia 3.07.2019 o 12:34, emjarek napisał:

Dokładnie będę decydował w przeddzień. Ale będę wrzucał.

Czekamy też na zdjęcia dokumentujące przejazd ? 

Odnośnik do komentarza

Kolega Jarek jest fejsbukowy i tam na chwilę obecną wrzuca fotki z podróży. Chyba mu łatwiej niż na forum. Dla użytkowników FB link https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10157194619994333&id=782679332

Ale po odpaleniu linka na kompie bez logowania się można poczytać i pooglądać relację emjarka

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, EndriuBis napisał:

Dzięki Tomek,  nie jestem fejsbukowy, ale coś tam można wyczytać ?  

m.in. z myślą o Tobie wkleiłem ?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Udostępnione , szczytny cel tylko ta pogoda jesienna .

Powodzenia .

Odnośnik do komentarza

Porcja wydarzeń od Jarka. Ode mnie szerokości i przyczepności.

 

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10157199160694333&id=782679332

 

Prośba od Jarka żeby dać znać na regionalnych grupach o Jego jutrzejszej wizycie. Ja nie mam dostępu do kompa. Z telefonu ciężko ogarnąć. Może ktoś ma chwilkę i wrzuci na regionach info.

Cyt. Jarka z msn

Dzięki. Na komórce ciężko. Daj zajawkę że jutro jadę w okolicy Cedyni tak koło południa w stronę Szczecina.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Dałem INFO na Lubuskim i Zachodnio-Pomorskim.

12 godzin temu, tomekstw napisał:

Porcja wydarzeń od Jarka. ...

Tomek, wstawiaj co dziennie te linki do facebooka. Fajnie się czyta, nawet bez logowania, tylko nie wiem od czego to zależy że czasem mogę zobaczyć zdjęcia, a czasami nie ? 

Odnośnik do komentarza

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10157200212574333&id=782679332

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10157200407609333&id=782679332

7 minut temu, EndriuBis napisał:

Dałem INFO na Lubuskim i Zachodnio-Pomorskim.

Tomek, wstawiaj co dziennie te linki do facebooka. Fajnie się czyta, nawet bez logowania, tylko nie wiem od czego to zależy że czasem mogę zobaczyć zdjęcia, a czasami nie ? 

Tez nie mam pojęcia dlaczego tak się dzieje, też się zastanawiam, bo czasem skopiowany link się otwiera automatycznie a czasem macie widoczny sam link

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...