Skocz do zawartości
Forum Burgmania
  • 0

Komis skuterowy


MCypress

Pytanie

Witam,

Czy możecie polecić komis skuterowy w Warszawie lub tuż pod nią, z dużym wyborem 125'ek, gdzie można byłoby pojechać i przymierzyć się do różnych skuterów? Patrząc po ofertach na otomoto, czy OLX nie trafiłem na żaden, który by był blisko, a nie za bardzo widzę sens jechania w tym celu na drugi koniec Polski. Z góry serdecznie dziękuję.

Odnośnik do komentarza

2 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Sporo wątków na forum dotyczących kupna.
W każdym wyczytasz że kupno z komisu czy od handlarza, który trudni się sprowadzaniem maszyn, jest opcją obarczoną największym ryzykiem.
Na ładną sztukę trzeba trochę cierpliwości i często ciut większego budżetu.
Najlepsza opcja to określić który model Tobie najbardziej odpowiada, a później cierpliwości i przeglądać oferty.
Dobrze jakbyś kilka sztuk z ogłoszenia sam ocenił, będziesz miał większe rozeznanie, co oferuje rynek.
Zerknij też do forumowego wątku z ogłoszeniami.

Odnośnik do komentarza
  • 0

Przeglądam forum regularnie. Wiem, że zakup od handlarzy sprowadzających z zagranicy, czy kupno w komisie obarczone są większym ryzykiem. Raczej chodziło mi tylko o przymiarkę. Mam wytypowane kilka modeli i po prostu w takim miejscu jak komis łatwiej się przymierzyć i zobaczyć, który z nich najbardziej podpasuje. ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...