Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Hutki-Kanki


rafałek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy
Zapowiadaj? hucznie ze w niedziele juz nie bedzie padac i bedzie ladnie i cieplo takze bedzie dobrze , ale sie okaze w sobote co i jak ;)

Mi tez bardziej pasuje ok 12 w Ogrodziencu pod zamkiem bo dawno nie bylem ;)

A jak nie bedzie za ladnie to zawsze mozemy pojechac autami ;)

Scottie, niema problemu... niedziela musi być ładna... Jutrzejszy dzień pokaże cał? prawdę...

A jakby rzeczywi?cie była kicha, to ja samochodem bardzo chętnie podjadę...

Nie mususz rezygnować. Ode mnie na targi jest 15 minut jazdy a też chciałbym zajżeć na motobazar, więc jak chcesz to przyjeĽ do mnie na przykład o 8.30 - 9. Poogl?damy przez 1.5 godziny i akurat na 11.30 dotrzemy do Ogrodzieńca

Rafałku, oczywi?cie byłaby to DOBRA propozycja, ale...

Po pierwsze na targi miałem jechać ze znajomymi, z którymi jechałbym po czę?ci do moto a na 2oo ich nie zabierzemy...

Poza tym, je?li dogadałbym się z Małgosi?, to tym bardziej byłoby to bez sensu, bo musiałbym z Katowic gnać do Krakowa i potem do Olkusza...

Niema co kombinować... Pogadam z kolegami, żeby Mi kupili czę?ci jak jakies namierz? i tyle... A z Krakowianami się zgadamy jako? dokładniej jutro na wspólny(choć czę?ciowo) wyjazd...

Scotti Hutki s? zaraz koło Ogrodzieńca więc można wyjechać z Krakowa chyba że się spieszysz ja wyjeżdzam z Zakopiańskiej. Nie wien jak Kubo ale umawiał się z Krzyżówk? że j? weĽmie na plecaczka. Acha ode mnie jeszcze chyba pojedzie 50 więc pojade troche wolniej ?rednia wyjdzie 70 km/h.

Pilot'ku z tym wspólnym przejazdem się zobaczy... W sumie możemy pojechać razem te 70km/h... W końcu to tylko 30-40km... A wspólny wyjazd byłby fajniusi...

Co do Go?ki, to zobaczymy co wyjdzie...

Pozdrówki dla grupy...Kuba ;)

P.S. Zibi, szybe będe Ci musiał jako? inaczej przekazać, bo CIECIE przysłali Mi zł? i musze teraz czekać do poniedziałku...

Odnośnik do komentarza
Pilot'ku z tym wspólnym przejazdem się zobaczy... W sumie możemy pojechać razem te 70km/h... W końcu to tylko 30-40km... A wspólny wyjazd byłby fajniusi...

Co do Go?ki, to zobaczymy co wyjdzie...

Kubo to 76km według GPS z Zakopiańskiej (z pod domu)na samo miejsce.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Pilot'ku z tym wspólnym przejazdem się zobaczy... W sumie możemy pojechać razem te 70km/h... W końcu to tylko 30-40km... A wspólny wyjazd byłby fajniusi...

Co do Go?ki, to zobaczymy co wyjdzie...

Kubo to 76km według GPS z Zakopiańskiej (z pod domu)na samo miejsce.

No kochany... Może i 76km z Zakopiańskiej...

Ale przecierz, jakby?my się umówili, że start spod MC Donalda koło Macro, to dojechaliby?my tam z Gosi? osobno, a na miejscu by?my się spotkali i z MC pojechaliby?my grupk? już razem ;) . Lubię w koreczkach pojeĽdzić, dlatego chciałbym przez kraków przejechać osobno(albo obwodnic?... ;) ).

Zobaczymy co pokaże Nam jutro... ;)

Pozdrowienia, Kuba ;)

Odnośnik do komentarza

Od teraz do niedzieli wieczór nie będzie mnie na necie,w zwi?zku z tym zapraszam wszystkich chętnych na grila,jest to 2km od stacji pkp w Jaroszowcu. !scooter

Kontakt ze mn? pod ogólnie znanym wszystkim numerem telefonu !scooter

Odnośnik do komentarza

Tak namieszaliscie ze ja juz nie wiem czy mam jechac sam do ogrodzienca?? Czy jednak z kims sie spotykam ,ale nie wiem gdzie !scooter hehe

Tak czy inaczej przelotowa 70km/h na takim krotkim odcinku nie jest zla, wiec nie ma problemu jazda z 50cc !scooter

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Słuchajcie PODSUMOWUJˇC, coby nie było bajzlu...

O godzinie 12.00 umawiamy się pod Zamkiem w Ogrodzieńcu.

Spotkanie Krakowian robimy na ul. Zakopiańskiej, powiedzmy, że jakby sie kto? chciał doł?czyć, to niech czeka przy salonie Skody, przy skrzyż. ulic Zawiła/Jugowicka. Je?li kto? chce jechać wspólnie, niech tam się po prostu stawi...

My wyjeżdżamy spod domu Pilota o 10.30, więc tam będziemy po 5 minutach maxymalnie. Je?li kto? tam będzie stał, to podjedziemy i go zbierzemy...Je?li nie, to pojedziemy dalej.

Numer do Zibiego mam, więc loozik, skontaktujemy się z Nim na miejscu...

Na miejsce stawcie się najlepiej już z jakim? prowiancikiem małym, coby było co na grilka dorzucić... Żeby?my nie jeĽdzili na miejscu po sklepach...

To my?lę narazie wszystko.

Pozdrówki, Kuba !scooter

Odnośnik do komentarza

Ja będę koło 12stej w ogrodzieńcu na bank. Miałem do kilku z was numery tel ale nie mam (padł mi poprzedni telefon wraz ze wszystkimi numerami bo miałem w pamięci tel a nie na karcie) to proszę Rafała Scottiego i Kube przesłanie na PM swoich numerów tel żebym miał jaki? kontakt w razie czego.

Odnośnik do komentarza

Niewiem czy wczesniej nie pojade do Ojcowa, więc jakby mnie nie było pod MC to będe ok 12 w Ogrodzieńcu. Pozdro

Odnośnik do komentarza

Patrzyłem na pogode i nie jest za piękna więc prosił bym o potwierdzenie czy nadal wszyscy sa chetni na wyjazd bo z mojej strony prawie wszystko gotowe ( picie,golonki i pojazdy). Czekam na potwierdzenie.

Potwierdzam plan Kubo czyli kto nie będzie w Krakowie przy MC to parking w Ogrodzieńcu godz. 12. Scotti i Kubo narazie mam potwierdzony wyjazd z Krakowa ( Zakopiańska 132) a potem ruszamy dalej.

Czekam i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Heja...

No to pogodę mamy wymarzon?...

U mnie bezchmurne niebo i +6C jak narazie... CÓD MIÓD...

Do zobaczenia na Zakopiańskiej o 10.30 i przy Ogrodzieńcu o 12.00.

Naraziszko !guns

Odnośnik do komentarza

melduje szczę?liwy powrót do domu. wyjazd zamkn?łem liczb? 220km. dzięki wszystkim za super spocik, gospodarzowi za pyszne jedzonko z grilla, fajn? atmosferę i dzięki dla pogody za to że była wspaniała.

Odnośnik do komentarza

Ja tez wlasnie wrocilem !OKK bylo extra, dzieki gospodarzowi za przygotowanie sie na nasza grupe !scooter a nawet zapewnienie atrakcji dodatkowych !OKK

Dzieki calej grupie ze sie zebrala w tak licznym gronie :angry:

Pozdrawiam nowo poznanych z Krakowa :angry: Pilot z rodzinka milo bylo poznac :angry: i do zobaczenia... :angry:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Helołek...(uwaga, będzie dłuuugo !scooter )

I Ja dotarłem do domku już 40min. temu...

A więc od pocz?tku...

Najpierw Niedziela rano... Wstaję i w drogę do Krakowa, sk?d mieli?my wyruszyć Krakowsk? Grupk? do Ogrodzieńca...

Oczywi?cie spotkanie u kolegi Pilota... Na miejscu poznanie Jego całej PRZEFAJNEJ Rodzinki...

Następnie chwila pogaducha i jazda na stację BP... Tam dołaczyli do Nas Scottie, kolega na VespieGT i kolega Piter(na GS'ce)...

Tak więc w 6 maszyn ruszyli?my na podbój Ogrodzieńca...

Prędko?ć spacerowa, więc widoczki można było poogl?dać dokładnie...

Dodatkowo na 'Plecaczka' wiozłem tak? pewn? Fajn? Krzyżówkę(któr? z tego miejsca Pozdrawiam :angry: )...

Trasa oczywi?cie miodna ze względu na widoczki i pogodę Nas otaczaj?c?(czyt. słoneczko i bezchmurne niebo).

Po dojechaniu pod Zamek, spotkali?my golegów PCXa i Zyzia...

Po chwili pojawił się Rafałek, który przytargał za sob? Kubę 'Drogowca' z 'Pewn? Dam? z NS' :D ...

Następnie pojawił się Mento z dziewczyn? Marcel?...

Aaa po chwili dołóaczyła do Nas pewna "przemiła" babuszka, która chc?c na Nas zrobić wrażenie, mówiła, że wezwie policje, żeby Nam dali mandaty, za stanie na 'ryneczku' przy zamku...

Po zebraniu kompletu 'wyjazdowego' ruszyli?my do Zibi'ego na działkę...

Rafałek prowadził, bo "znał trasę"( !OKK !OKK ).

Jak się okazało, Rafał postanowił Nam zrobić mał? 'objazdówkę' po wsiach... Kilka zawracanek... Przejechanie przez wszystkie możliwe skręty na 1 skrzyżowaniu itp. :angry:

Jednym słowem BARDZO ciekawie i pouczaj?co...

Kuba 'Drogowiec' w końcu doprowadził Nas na miejsce grillowania...

Oczywi?cie kolega Zibi przywitał Nas Kurczakiem w sosie 'własnym'(teraz sie nie wykręcisz :angry: ).

Wszystko było smaczniutkie...

Atrakcj? po jedzonku była sprzedaż wszystkiego, co Zbyszkowi się nawinęło pod rękę...

Normalnie ceny lepsze niż w Media Markt(a i nie było ograniczenia, że 'Nie dla Idiotów', kupić mógł każdy :angry: ). Tak to kilka rzeczy zostało zakupionych, po 'chorendalnie niskich cenach'...

PóĽniej wywieziono Nas na wycieczkę w celu zobaczenia Pustyni Błędowskiej...

W pierwszej wersji ujrzeli?my bardziej LAS, niż Pustynię...

Ale przy drugim podej?ciu, było już fajniej i bardziej 'Pustynnie'.

Ogólnie dzień zleciał szybciutko i BARDZO miło...

Z tego miejsca dziękuję Wszystkim uczestnikom za Towarzystwo i wspólne spotkanie...

Pilotowi z Rodzink? dzięki za wspólne podróżowanie, za Herbatkę i frytasy...

Specjalne podziękowania dla Krzyżówki, grzej?cej miejsce pasażera na SV'ce... Jeste? wytrwała i dobrze sie sprawujesz na plecaczka...Oczekuje częstych powtórek...

A teraz moje zdjęcia(jako?ć taka sobie, bo z komórkowca)->

obraz025sr6.jpg

obraz026de6.jpg

obraz027pg1.jpg

obraz028re3.jpg

obraz029vf6.jpg

obraz030jk9.jpg

obraz031mw0.jpg

obraz032hl6.jpg

obraz033yf9.jpg

obraz034pe3.jpg

obraz035hn9.jpg

obraz036xg0.jpg

Pozdrowienia dla wszystkich i do następnego razu...Kuba :)

P.S. My?lę, że powtórka będzie niedługo... W końcu ja muszę też zrobić jakiego? grillka... :)

Odnośnik do komentarza

:angry: Pozdrawaiam wszystkich:) dzis było superr!!!! :angry: NO kUBO TRZEBA ZROBIC POWTÓRKE JESZCZE LEPSZˇ !OKK

P.S bycie " plecaczkiem" jeste fajne, tylko poĽniej jest się troszeczke obolałym !scooter Dziekuje Kubo ze mnie wziołes, bo musiałbym albo na butach isc, albo swoim rowerkiem jechac, ewentalnie PKS-em sie tłuc !OKK

Odnośnik do komentarza

Ja powiem w skrucie:

Było zaje...fajnie. !OKK :angry:

Dziękuje wszystkim za mile spedzona niedziele i przyjecie mnie razem z rodzink?.

Dzieciaki zachwycone a zwłaszcza najmłodszy (osioł). !scooter

Czekam na kolejne propozycje wyjazdów. !OKK

PS. Kubo i Scotti wam szczególnie za zabranie plecaczków Krzyzówki i Johny-ego.

Drogowiec tobie dziekuje za mila rozmowe.

Odnośnik do komentarza

Ja w domu dopiero teraz. Wracałem okrężn? drog? żeby jeszcze trochę pokulać, ale chyba przypłaciłem to zdrowiem bo mnie co? zaczyna w ko?ciach łamać.

Weeknend udany. Ile przejechane? Nie mierzyłem ale chyba ze 200. Dzięki dla Kuby Drogowca za urozmaicenie sobotniej nocy ga?nic?. Dzięki dla Zibiego za udostępnienie chaty i kuraka i dola Pilota za golonkę.

Wyjazd udany. Jak chcecie to następnym razem też mogę was poprowadzić !OKK

Spotkanie super.

U kogo teraz? !scooter

A tutaj najlepsze zdjęcie z czałęj imprezy

dscn4155tg8.jpg

Terrory?ci czy jak????

A tu reszta zdjęć

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Szkoda że nie dotarli?my, bo widzę że było super! !OKK

Odpu?cili?my za Lublińcem, gdyż mój towarzysz podróży stwierdził, że przemarzł już wystarczaj?co i ma do?ć...(no tak, w końcu on nie miał podgrzewanych manetek! !OKK ) - ale choć miejsce docelowe nie zostało osi?gnięte to i tak nabili?my 360km...

Mam nadzieję że szybko nadarzy się kolejna okazja do wykorzystania, by poznać osobi?cie członków Burgmanii na żywo! !scooter

Odnośnik do komentarza

Kuba 'Drogowiec' w końcu doprowadził Nas na miejsce grillowania...

To nie było trudne. Mam dobry węch !scooter

Mój łykend zakończył się liczb? 937,43km według zeznań GPS-u. Szkoda, że jeszcze nie na 2oo..................

Dzięki za ?wietnie spędzony czas.

Pozdrówka

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...