Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Hutki-Kanki


rafałek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Wzorem Centrali ja też proponuje spotkać się w weekend na ognisku i kiełbaskach.

Znam fajne miejsce - biwak le?ny w Miejscowo?ci Hutki-Kanki.

Nie mam zdjęć, ale miejsce jest super. Na uboczu w lesie, jest miejsce na ognisko zadaszone drewniane ławy, woda bież?ca z rury i nawet drewniany kibelek z serduszkiem. Miejsce ogólno dostępne ale nikt go nie zna. Gwarantuję, że bedziemy sami. Jak kto? jest chętny to możemy przedtem pohulać po Jurze

Info

info2

Drewno musimy sami pozbierac, ale czasem jest tam zrobiony zapas.

OOO znalazłem jaki? zdjęcie w sieci

Odnośnik do komentarza
Gość scottie

Ze względu na to że większo?ć jednak pracuje :P to my?le o jakim? weekendzie, ja w weekendy z zasady jestem wolny także nie ma problemu z każdym...

Co do miejsca spotkania, to można pod zamkiem w Ogrodzieńcu który jest tuż obok a tam każdy trafi choćby dzięki dobrym drogowskazom do zamku :o

A ci panowie ze zdjęcia to tam etatowo :P

Odnośnik do komentarza

Pomysł ciekawy, a ta nazwa wioski jest the best!!! Wykazuje wstępne zainteresowanie, zobaczymy jak z wolnym czasem bedzie :) Pozdro

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Hejkum... A może ta Niedziela?

Póki pogoda ładna...

Ja w niedziele jak dobrze pójdzie jadę ze znajomkami do katowic na MotoBazar...

A PO powrocie nie mam żadnych planów, a tak czy siak chciałem pojeĽdzić...

Pasowałoby Wam to?

Godzina np. 13-14?(jakbym nie zd?żył, to bym doł?czył).

W razie czego to ja sie pisze, o ile nie będe miał szkoły...

Pozdrówki, Kuba :P vel.Wypłosz :)

P.S. Melon, Ty by? z Wrocka przyjechał? :P

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Pomysł bardzo fajny.

Jestem zainteresowany, czekam na info.

Pozdrawiam Trebor. :)

Odnośnik do komentarza

To w niedziele jest motobazar w Katowicach?

Gdzie? W halach targów czy w spodku ?

My?lę, że 14 najpóĽniej 15 to dobra godzina, bo potem zaraz się ?ciemnia.

To co niedziela 14.00 na parkingu pod zamkiem w Ogrodzieńcu?

Edit:

Widze że Zibi ma propozycję... :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

DOBRA...

Postanowione...

W takim razie w Niedzielę, w godzinach 14.00-14.30 Spotkanie w Ogrodzieńcu, na Parkingu u spodu Zamku...

PóĽniej, skoro Zibi zaprasza, to SUPER... Czyli zmierzamy do Zibiego na Grill'ka...

Każdy proszony o przywiezienie jakiej? padlinki na grilka i pieczywka(ew. napitki itp.), coby dało się porz?dzić na grileczku...

Zibi, Ty także podjedĽ pod Ogrodzieniec, to Nas poprowadzisz do siebie...

Pomysł ZACNY...

A co do miejsca targów katowickich, to go nie znam...

Koledzy zaproponowali Mi wyjazd, a że szukam manetek sprz. i hamulca do swojej, to mnie bior? do samochodu...

SUPER, że się z grilkiem zgadali?my...

Niech każdy wpada, kto ma ochotę...

Z powrotem to jest tak, że spokojnie o 18-19 można się będzie zebrać, coby dojechać do domów na 20-21...

Pozdrówki, Kuba ;)

Odnośnik do komentarza

no i gra ;) Postaram się być jak nie skutem to chociaz 4oo.

A gdzie będzie ten gril dokładnie ZIBI? Jakbym nie dojechał na czas do ogrodzieńca.

Odnośnik do komentarza

A nie można by wcze?niej się spotkac? Niedziela, w końcu wszyscy mamy chyba wolne, a jak się spotkamy o 14.30 to musimy wzi?ć pod uwage ewentualne poczekanie z pół godz na spóĽnialskich, potem trzeba dojechać na miejsce, rozpalić grilla i zanim zaczniemy cokolwiek działać to będzie 17sta, zacznie robić sie chłodno potem ciemno itd.

Ja to bym chetnie już koło południa sie spotkał

Odnośnik do komentarza

Proponuję sie spotkać przy Mc donaldzie w Olkuszu,to dobry punkt.

Prosiłbym ew.chetnych na grila o zdeklarowanie czy przyjad? bo nie wiem ile kurczaków szykować ;) Ja będe autem,gdyż skutera od dnia zakupu jeszcze nie miałem okazji zobaczyc..... !kiss

Odnośnik do komentarza

eeee... spotkajmy się w Ogrodzieńcu, zrobimy sobie fajne fotki.

Poza tym nie będę musiał jeĽdzić w t? i z powrotem hehe !kiss

A co do deklaracji to ja bedę. Ale żarełko jakies przywiozę ze sob? oczywiscie.

No ale co z t? godzin?? Naprawdę nie mogliby?my zrobić spotkania koło 12stej?

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Dobra...

Niech Wam będzie...

Rezygnuje z wyj. na Bazar w Katowicach... Bo niechciałbym przepu?cić takiej okazji...

Tak więc może być wczesniej... Spokojnie godzina 11.30-12 na Miejscu przy zamku w Ogrodzieńcu...

Zapowiada się, że pojadę przez kraków (pozdro Pilot i Krzyżówka ;) ), więc traska miła będzie...

Więc niech będzie i tak...

Zbysiu... Nie martw się mięskiem... My?lę, że każdy z Nas co? przywiezie... Choć je?li masz dobrego kurczaczka, to chętnie skosztuje ;) .

Pozdrówki dla Wszystkich i do zobaczenia napewno pod ogrodzieńcem.Kuba !kiss

P.S. Mento, nie widze problemu, żeby zrobić punkt zborny w Krakowie, dla Nas z okolicy, coby pojechać razem... Wtedy taki punkt byłby w MC Donaldzie przy macro, koło 10.30... I pojechaliby?my grup? do ogrodzieńca... ;)

Odnośnik do komentarza

Jestem na tak ale co zrobimy je?li nie przestanie padać deszcz. Czekam na ostateczne decyzje co do wyjazdu reszty rodzinki no i Burgmaniaków.

My?lę że ostateczn? decyzję podejmiemy w sobote i dokładnie umówimy się gdzie i o której spotkanie.

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Gość scottie

Zapowiadaj? hucznie ze w niedziele juz nie bedzie padac i bedzie ladnie i cieplo takze bedzie dobrze , ale sie okaze w sobote co i jak !scooter

Mi tez bardziej pasuje ok 12 w Ogrodziencu pod zamkiem bo dawno nie bylem ;)

A jak nie bedzie za ladnie to zawsze mozemy pojechac autami ;)

Odnośnik do komentarza
Dobra...

Niech Wam będzie...

Rezygnuje z wyj. na Bazar w Katowicach...

Nie mususz rezygnować. Ode mnie na targi jest 15 minut jazdy a też chciałbym zajżeć na motobazar, więc jak chcesz to przyjeĽ do mnie na przykład o 8.30 - 9. Poogl?damy przez 1.5 godziny i akurat na 11.30 dotrzemy do Ogrodzieńca

Odnośnik do komentarza
Zapowiadaj? hucznie ze w niedziele juz nie bedzie padac i bedzie ladnie i cieplo takze bedzie dobrze , ale sie okaze w sobote co i jak !scooter

Mi tez bardziej pasuje ok 12 w Ogrodziencu pod zamkiem bo dawno nie bylem ;)

A jak nie bedzie za ladnie to zawsze mozemy pojechac autami ;)

Scotti Hutki s? zaraz koło Ogrodzieńca więc można wyjechać z Krakowa chyba że się spieszysz ja wyjeżdzam z Zakopiańskiej. Nie wien jak Kubo ale umawiał się z Krzyżówk? że j? weĽmie na plecaczka. Acha ode mnie jeszcze chyba pojedzie 50 więc pojade troche wolniej ?rednia wyjdzie 70 km/h.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...