Skocz do zawartości
Forum Burgmania
  • 0

Bagżnik do YM 125


Gość Szwajcer

Pytanie

Gość Szwajcer

Witajcie!

Mimo iż bagażnik po knapk? w mojej Yamaszce jest dosyc duży chcę zamontowac kufer tylny. Zakupiłem bagażnik na Allegro, ale nie do końca mi pasuje. Chciałbym go przerobić, ale mam pewne obawy.

I st?d pytanie do Was. Czy kupowali?cie bagażnik orginalny, czy Givi, czy też macie jakie? własne rozwi?zania?

Czy ?ruby pod tyln? osłan? s? typowe i dostanę je w sklepie metalowym?

Jaki jest koszt tylnego bagażnika?

Chciałbym kupić tani kufer, dlatego tęż najbardziej interesował by mnie bagażnik uniwersalny.

Dzięki za podpowiedzi. !scooter

Odnośnik do komentarza

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Ja mam bagażnik z serii "Oldschool" !TAZ czyli stylowy chromowany, komplet do srebnych relingólw. Jego budowa jest na tyle prosta, że nie widzę problemów żeby sobie taki wyspawać i pomalować pod dowolny kolor.

Je?li chcesz dokładniejsze zdjęcia i wymiary - pisz, wrzucę na forum to może jeszcze kto? skorzysta.

Odnośnik do komentarza
  • 0
Gość Szwajcer

Ja też kupiłem srebny chromowany, ale wtedy musze wymontować tyln? osłonę i cało?ć nie wygl?da efektownie.

W nowych bagażnikach pał?ki id? prost od ?rub z bagażnika, a ja mam montowany ?rubami pod siedzeniem, które nie do końca pasuje.

Jakby? mógł to będę wdzięczny za zdjęcia.

Odnośnik do komentarza
  • 0
Gość Szwajcer

Pod oparciem s? miejsca na 4 uchwyty na ?ruby na bagażnik typu Givi lub Yamahy.

Natomiast jak założysz bagażnik ten co masz Ty i ja to nie da się założyc oparcia. Wpadłem więc na pomysł by przerobi? ten bagażnik, zespawać przypięcia w innych miejscach i ?rubami przypi?ć do oparcia.

Tylko po pierwsze czy te ?ruby znajdę. A po drugie czy będzie się trzymało wystarczaj?co mocno.

Odnośnik do komentarza
  • 0

panowie, majesty 125 jest taaaka piękna a wy tu jej linie bioder chcecie popsuć, ja biorę torbę w przekrok i spiworek na spojler zabezpieczony siatk? i jest super

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...