Skocz do zawartości
Forum Burgmania
  • 0

Yamaha majesty 125


Gość KamilK

Pytanie

witam wszystkich milosnikow 2 kolek mam maly problem prosze o pomoc

mianowice w tamtym roku 2006 zakupilem we wloszech majesty 125 2004 rok stan jak nowka od starszego dziadka kupil ale to nie na jego kosci :) zimno mu i wogole bylo na tamta chwile mial na liczniku 3800 przebiegu i tylko jeden przeglad serwisowy pzry 1000 kilometrach nastepny przeglad w ksiazce wpisany byl przy 4000 km obecnie jestem teraz we wloszech i caly czas nim jezde obecnie ma 4500 pzrejechane i caly czas rosnie no i mam dylemat czy robic mu ten przeglad tutaj w serwisie czy moze poczekac az wroce do polski za miesiac bede w kraju razem z yamaha i oddal bym ja do polskich fachowcow bo wloskim, za bardzo nie ufam. I pytanie moje czy moge jeszce zrobic troche zanim oddam ja na pzreglad zapewne przebieg wzrosnie do 5000 km a moze i wiecej: Amoze ktos mi powie co powinno sie zrobic sam mogkl bym wymienic olej czy cos innego jesli nie jest to terudne a jesli zdecyduje z dopiero w polsce bede robuil pzreglad to gdzie najlepiej bylo by oddac ja di serwisu prosze od rade pozdrawiam i zapraszam do wloch ci to maja super caly rok pogoda na skuter i taki etanie kredyty ze prawie kazdy lata nowka T_MAX a to piekny spzret .

Odnośnik do komentarza

2 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Wymina oleju i wypranie filtra powietrza powinno wystarczyć. W większo?ci "duży" przegl?d jest co drugi i ten juz powinno się raczej robić w ASO.

A jazda na starym oleju i zapchanym filtrze powietrza na pewno niczego dobrego dla twojego skuta nie zrobi, więc raczej zajmij się tym póki jeszcze jeĽdzi.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...