Skocz do zawartości
Forum Burgmania
  • 0

Docieranie skutera 125 Kymco Agility


Gość dreamoftheviper

Pytanie

Gość dreamoftheviper

Widziałem test na burgmanii skutera KYMCO AGILITY 125 kupiłem nowy ten skuter jednak nikt nie powiedział mi jak go docierać dokładnie w instrukcji napisane jest tylko że przez 1000 km nie należy przekraczać 40 km/h moim zdaniem to troche przesadzone. Więc proszę tych co testowali ten skuter lub wiedz? jak dotrzeć czterosuwow? 125 proszę o informację.

W te?cie patrzyłem że był on robiony przez 500 km w mie?cie i 300 km na trasie i osi?gali tam prędko?ć 115km/h? po ilu kilometrach można już go wkręcać na maxymaln? prędko?ć mam przejechane teraz 100 km i jak? prędko?ci? mam jeĽdzić tzn do ilu maxymalnie? proszę o odpowiedzi

Odnośnik do komentarza

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
Gość elwood_blues
Hm,a te 40 km to czasami nie dotyczy wersji 50 cc?

Miałem Kymco ZX i w okresie docierania producent zalecał 30 km/h.

To dopiero była udręka - dobry kolarz mógł mnie wyprzedzić.

Więc z tymi 40 km/h dla 125-ki to jest możliwe.

Ja też radzę trzymać się zaleceń producenta.

Zrób sobie jaki? relaksuj?cy wypad za miasto i te 500 kaemów tylko ?mignie....

Odnośnik do komentarza
  • 0

500 km z max.40/h------relaksacja? :) No to ja wymiekam,na sama my?l mnie d--a juz boli !zeby .

P.S.

A mnie sie jednak wydaje ze instrukcja jest do Kymco Agility ogólnie,a nie do 125.

wymóg 40 km dla pojemno?ci 125 to chyba jednak przegięcie.

Odnośnik do komentarza
  • 0

Z tym docieraniem to lekka przesada .... a już przysilnikach 4T - oczywi?cie nie zaszkodzi ale też nie pomoże :lol: .

Ważne aby nie jechać jednostajnie ... często przy?pieszać i hamować ... NIE PRZEGRZAĆ SILNIKA.

Osobi?cie 50-tki nie oszczędzałem od pocz?tku ... efekt sprzedałem kiedy miała 12000km i zero problemów grunt to dobry olej.... i jeĽdziła 95km/h licznikowe (a miała tylko zmieniony wydech i wario).

Xcitinga traktowałem delikatnie od pocz?tku i nie zauważyłem jako? żeby jeĽdził lepiej :lol: .

Bet&Wina 125 oszczędzali?my z Ag? do 300 km.... potem z każdym km dociskali?my mocniej efekt.... chodzi jak marzenie ... i pali zaj... mało.

Więc z tym docieraniem jest tyle szkół ileu urzytkowników.

Pozdrawiam.

A tak P.S. jest na gwarancji więc za bardzo to też go nie oszczędzaj !zeby .

Bo jak ma co? wyj?ć to lepiej jak najwcze?niej.

Odnośnik do komentarza
  • 0
Gość dreamoftheviper

No wła?nie jest wiele opinii tylko któr? wybrać fakt jest gwarancja 1 rok no i co ma wyj?ć niech lepiej wyjdzie, ale chciałbym aby skuter mi długo posłużył, będe jeĽdził tak do 50 km/h zobaczymy co powiedz? przy pierwszym przegl?dzie po przebiegu 400 km

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...