Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Suwałki Burgmania Blues 2019 - edycja 6


arturas

Rekomendowane odpowiedzi

Ja w domu już o 17 tej.

Pogoda dopisała, podróż spokojna i bez niespodzianek.

Dzięki za spotkanie dobrą atmosferę i zwiedzanie, super przygotowane spotkanie. 

Wielkie dzięki dla Sapera, bez którego nie byłoby mnie tam.

Jeszcze raz pozdrawiam, i do następnego.

 

 

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

SBF 2019 dobiegł końca. Dziękuję Artur 'asowi za organizację całościową oraz Mateo za support. 

Pogodę w tym roku mieliśmy perfekcyjną. Ani się człek nie zgrzał ani niezbyt przechłodził... chociaż noce na Podlasiu były rześkie ?

Mam wrażenie, że na koncertach było ogólnie jakby mniej ludzi jak w zeszłym roku. Sama muza i organizacja bez zastrzeżeń.

Sobotnia objazdówka super. To był bardzo udany weekend ?

Dzięki wszystkim za pogaduchy i uczestnictwo ?

 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dzięki za obszerną relację z SBBF’19. Na was zawsze można liczyć . W tym roku nie dane mi było jechać, a nie ukrywam, że chęci były duuuuże. Odwiedziliście wiele fajnych miejsc. Na otarcie łez została mi jedynie okolicznościowa koszulka. Thanx Arturas

Odnośnik do komentarza

Dotarłem i ja do MSD bez nieplanowanych atrakcji, byłem pierwszy raz i bardzo mi się spodobało, dzięki Wszystkim za całokształt.

Teraz muszę ogarnąć sprzęt i klamoty (odtworzyć gotowość bojową), bo niedługo Leniwiec.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Impreza bardzo udana, mimo wakacyjnej frekwencji. Każdy wybrał dla siebie, co mu pasowało - Luz Blues!!
Na wczorajsze pożegnania cieszyła moc Waszych uśmiechów!!! mimo powrotów...
Dziękuję Wam, bo Imprezy i dobrej atmosfery i zabawy nie byłoby bez Was.

Szczególne podziękowania dla Bluesowego Jubilata @Mateo28 miał świętowania moc, a przy tym zadbał o wszystkie szczegóły, aby każdy czuł się dobrze na miejscu.

Z perspektywy czasu SBF się zmienia. Mam odczucie że koncertów mniej, a przez to dostępność do nich gorsza szczególnie do tych klubowych.
Do następnego Bluesa!!!

Odnośnik do komentarza

Dzięki za udaną imprezę, pogoda  dopisała, objazdówka udana, powrót w miarę suchy:). Szkoda tylko że z Pawłem się nie dogadałem że jedzie do Tykocina w pobliżu jest kilka fajnych miejsc które warto zobaczyć, ale być może za rok:)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Odmelduje się i ja. Wczoraj  do domu dotarliśmy około 19, nadrabiając trochę kilometrów przejeżdżając  przez działkę.  

Podsumowując krótko SBF 2019 :

- Towarzystwo - wesołe, uśmiechnięte, gadatliwe - po prostu najlepsze ? 

- Organizacja - na najwyższym poziomie, przemiła gospodyni, zakwaterowanie super, wyżywienie palce lizać, festiwal nalewek przepyszny, logistyka perfekcyjna, koszulki zlotowe już należą do moich ulubionych, pogoda jak na zamówienie ?

- Koncerty - wrażenia muzyczne trudno opisać to uczta dla ucha, rzeczywiście jakby trochę mniej koncertów plus problemy z dostępnością biletów, pozostaje niedosyt ?- wniosek trzeba to powtórzyć ?

Pięknie dziękuje Wszystkim za doładowanie moich akumulatorów w cudownej atmosferze bluesa i głębokie ukłony dla organizatorów ? 

Dla jubilata @Mateo28 jeszcze raz 100 lat ?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dziękuję Arturasowi i Mateo za ponowną organizację Bluesowego spotkania, miło mi było z WamI się spotkaćdo domu dotarłem do domu przed godziną 22, po drodze zajechałem do Cioci i na mszę św. w Suwałkach ???

Odnośnik do komentarza

Super fotorelacja. Niestety zdrowie nie pozwolilo w tym roku jechac ale ciesze sie z Waszych doznan blusowych.

Wysłane z mojego LG-M320 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Super imprezka i atmosfera. Wielkie dzięki i brawa dla organizatorów. W końcu  trochę km przybyło na liczniku ale to miłe dla wspomnień kilometry.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Znamy już datę SBF 2020!!!  9-12 lipca 2020.

Więc kto chętny na bluesową powtórkę, to może wpisać tę datę w swoim kalendarzu na przyszły rok!

Hey baba riba Suwałki Blues!

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Znamy już datę SBF 2020!!!  9-12 lipca 2020.
Więc kto chętny na bluesową powtórkę, to może wpisać tę datę w swoim kalendarzu na przyszły rok!
Hey baba riba Suwałki Blues!

Ja już wpisuję i marzy mi się zakwaterowanie tylko kilka kroków od scen bluesowych
Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Hey! Baba Riba!
Zjednoczeni w Burgmanii, wytwórnia filmowa pgizi prezents fajny film co go przed chwilą widziałem.
Momentów nie było, ale były bunkry i było zaje!

 

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Paweł... jak zwykle... kolejny fajny montaż ? Sporo ciekawych momentów uchwycone ale... nie wszystkie ?

Dzięki ?

Odnośnik do komentarza
Dnia 14.07.2019 o 19:45, pgizi napisał:

Może w tym roku uda mi się zrobić jakiś filmik... ?

No popatrz, rok się jeszcze nie skończył ?, a filmik jest i to super filmik. Dzięki Paweł. ??

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
4 minuty temu, pgizi napisał:

Pytam, żeby nadrobić następną razą ?

Aaa nie, bardzo dobrze, że nie wszystko jest uwidocznione na video. Kto był ten wie... ?

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, MariuszBurgi napisał:

... Sporo ciekawych momentów uchwycone ale... nie wszystkie ?

Może to i lepiej, że nie wszystkie. Może resztę okryła zasłona tajemnicy??

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Hey Bluesmani ?
Znamy już datę SBF 2020! To weekend 10-12 lipca!
Można już zakreślać datę w kalendarzu i pozostaje teraz dopinanie
szczegółów.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...