Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Peugeot Satelis 125 Pierwszy skuter Pomoc


sanok122

Rekomendowane odpowiedzi

witam zamierzam zakupić oto ten skuter Peugeot Satelis 125 jest to mój pierwszy jednoślad na co zwracać uwagę czy możne coś innego szukać w tej cenie 

https://www.olx.pl/oferta/peugeot-satelis-125-abs-kat-b-CID5-IDziNkc.html?fbclid=IwAR0K1U4hJhsR8uHjJ_Zg3m1Tq6-5wZYebfD_73Cb_C0EV1tzZKoT6tH5MbM#da9a6abc10

Odnośnik do komentarza

Na pewno musisz podejść do oględzin z chłodną głową, ogólny wygląd, stan plastików, posłuchać czy nie wydobywają się z niego jakieś dziwne dźwięki, nie puszcza niebieskiego dymka, jeździ prosto, nie ma wycieków itp.

Odnośnik do komentarza
20 godzin temu, sanok122 napisał:

witam zamierzam zakupić oto ten skuter Peugeot Satelis 125 jest to mój pierwszy jednoślad na co zwracać uwagę czy możne coś innego szukać w tej cenie..

Prze de wszystkim kolego jak zaglądasz na nowe forum, warto najpierw się przywitać w odpowiednim dziale.  Lepiej to potem wygląda ? 

Co do Satelisa. Jak to twój pierwszy jednoślad to koniecznie weź na oględziny kogoś kto choć trochę miał do czynienia z motocyklami. Na zdjęciach nie wygląda źle. Jedyne co mnie zastanawia to wykończenie podestów blachą perforowaną. Wydaje mi się że to nie jest fabryczne - do dokładnego obejrzenia.  

A co do innych modeli - zaglądnij do działu poświęconego 125-ką.  Jest kilka tematów na ten temat.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...