Skocz do zawartości
Forum Burgmania
  • 0

Peugeot sv 50


Gość mirek2asia

Pytanie

15 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
  • Administrator

Rysiek zapewne sie przejezyczyl, nie tyle nie chce, co raczej jestesmy pasjonatami maxi skuterow i zajmujemy sie tematyka duzych turystycznych plastikow i w tym temacie mozemy juz mowic o poradach na poziomie advance :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
  • 0
  • Administrator
Popatrz realnie z tak? pojemno?ci? nikt Ciebie tu nie chce , to nie ten adres .

Eee tam Rysiek... Je?li chodzi o mnie to uważam, że Asia napewno dobrze trafiła i jestem za tym żeby została :rolleyes: Nawet na Sv 50 :D

Odnośnik do komentarza
  • 0

Ja tyż za , co by młoda dama się ostała. :rolleyes:

A je?li chodzi o SV-a to napisz na PM do Olsena, on od kilku lat zamecza taki wła?nie skuter, więc do?wiadczenie z nim ma. :D

Odnośnik do komentarza
  • 0
Popatrz realnie z tak? pojemno?ci? nikt Ciebie tu nie chce.

Takie teksty s? delikatnie mowi?c nie na miejscu. Wielu, łacznie ze mn? zaczynało na tym forum jako posiadacze 50-tek. :):)

Odnośnik do komentarza
  • 0
Witam was wszystkich serdecznie chciałbym sie zapytać co my?licie o Peugeot sv 50??Bardzo chętnie poznam wasz? opinie na temat tej maszyki!!hehe :)

My?limy, że to wprost wymarzony skuter na miasto, trochę za słaby, żeby pojechać gdzie? dalej (ale dla upartego nic trudnego :) ), dlatego do turystyki warto sprawić sobie co? większego/mocniejszego; do codziennych dojazdów po mie?cie do szkoły, pracy itp. w zupełno?ci wystarczy.

Niezaprzeczaln? zaletę tego modelu stanowi? pojemne (jak na tę klasę pojemno?ciow?) schowki: pod siodłem (mie?ci się każdy kask integralny, a i spodnie przeciwdeszczowe też da się jeszcze upchn?ć) i w przednim panelu (można tam schować narzędzia, spray do opon, puszkę coli itp.). Tylny bagażnik przystosowany jest do montażu kuferka, co dodatkowo zwiększa pakowno?ć skutera. Na upartego można też co? przewozić na podłodze między nogami.

O tej porze roku nieocenione s? wydajne osłony na ręce, tzw. handbary (moim skromnym zdaniem powinni je montować we wszystkich współcze?nie produkowanych skuterach).

Dla mnie największ? wadę SV-ki stanowi? małe kółka (10 cali) - na pewno na naszych drogach dziurawych niczym ser szwajcarski lepiej spisywałyby się koła 12-calowe.

Reasumuj?c, uważam, że to bardzo fajny skuterek do rozkminiania miejskich korków, niepozbawiony wad (ww. małe koła), niebęd?cych jednak w stanie przyćmić jego zalet. :)

Odnośnik do komentarza
  • 0

spoko spoko. 50ccm, to przeciez idealna pojemnosc do miasta, zwlaszcza ze gabarytowo takie moto jest zwinniejsze w korku, ja tam czesto dosiadam mojej 50siatki chodz sa do dyspozycji wieksze maszyny.

Odnośnik do komentarza
  • 0
  • Administrator

Ja odpowiem tak, jazda po miescie pojemnoscia 50 ccm jest nie dosc ze stresujaca, to jeszcze niebezpieczna. Wszyscy cie spychaja bo i predkosci nie sa wielkie, juz sam przerabialem ponowna fascynacje 50-tka i skonczylo sie po 3 mc stresu kupnem YP250

Odnośnik do komentarza
  • 0
Ja odpowiem tak, jazda po miescie pojemnoscia 50 ccm jest nie dosc ze stresujaca, to jeszcze niebezpieczna. Wszyscy cie spychaja bo i predkosci nie sa wielkie, juz sam przerabialem ponowna fascynacje 50-tka i skonczylo sie po 3 mc stresu kupnem YP250

Z tym rzekomym ci?głym spychaniem przez szybsze (?) pojazdy to chyba lekka przesada. Niektórzy jeżdż? po mie?cie rowerem i jako? sobie radz?. Niemniej jednak czę?ciowo (ale tylko czę?ciowo! !scooter ) się z Tob? zgadzam, dlatego niewykluczone, że następny skuter kupię sobie 125 ccm (przy założeniu, że zostawię sobie motocykl do turystyki i szeroko pojętej rekreacji) - ma mieć gabaryty niewiele większe niż wyro?nięta "50" (korki, korki, korki... [poza tym dobrze by było, żeby mie?cił się w mieszkaniu]) i być na tyle lekki, żeby dało się jeĽdzić w zimie (nie zamierzam odcinać się od ?wiata na 2-3 miesi?ce w roku).

Odnośnik do komentarza
  • 0
  • Administrator
to z jaka predkoscia jezdziels 50ccm?

No tyle ile fabryka dala po odblokowaniu !scooter czyli jakies 80 km/h bardziej minus niz plus !sciana Wracajac z pracy C1 jade sobie 100 km/h bardziej plus niz minus i wtedy dopiero czuje sie pelnoprawnym uczestnikiem ruchu !wchair Ot taka specyfika Warszawy ze przepisy ma sie tam gdzie slonce nie dochodzi !guns

Olsen mowilem ci Agility, wez to na test prosze bo to sprzet ktory spelnia wszystkie twoje zalozenia i do tego ma silnik 125 ccm :D

Odnośnik do komentarza
  • 0
Gość mirek2asia

Dziekuje wam wszystkim za porady!!:-)Moj peugeot naprade jest ?wietny szybklo sie zbiera nie traci mocy kiedy jade pod większ? górke a na ?l?sku Cieszyńskim ich jest bardzo dużo!!

TEn skuter jest naprade fajny cze?ci s? do nie go troche drogie ale bardzo wytrzymałe!!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...