Skocz do zawartości
Forum Burgmania

MBS-Warszawa wspólny wypad ???


pablos

Rekomendowane odpowiedzi

Ha, ha...

A jednak bede i to z moja Asia, jak tylko odbiore ja z pracy tzn kolo 14 powinnismy juz byc ;)

Do zobaczenia!!!

Odnośnik do komentarza

Byli zobaczyli .... i jedyne co miłe ... to spotkali duż? czę?ć znajomych z Burgmanii.

Inwazja Chin .. ot i w skrócie.

Tłok , chaos.... hostessy .. eee takie sobie.

Zawiedziony !!! - no może za mocno .... nie dopieszczony

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Bylem, zobaczylem i sie zdziwilem. Swiat chinczykiem stoi ;) ale bylo BMW i moglem sobie pomacac LT i GT hmm moze kiedys :ph34r:

Mimo wszystko warto bylo pojechac i zobaczyc choc stoisko Hondy mnie zawiodlo. Jak zwykle Szuzuki nie dalo ciala i stoisko mieli ciekawe. Yamaha wystawila tylko T-maxa szkoda, ale widac ze rynek skuterowy nie jest dla niej priorytetem.

Odnośnik do komentarza

A ja cos fajnego na targach znalazlem, pewien skuter w ktorym pare osób jest zakochanych. Wprawdzie nie było go na targach ale na stoisku widzialem cennik na 2007 i jest w nim model Mojito w wersji 50 ( 10 500) a takze w wersji 125 tu cena mysle ze jak za taki pojazd do przyjecia 13900 . I pytanko do Qwakiego ( nie bede dzwonil w weekend odpoczywaj )mozesz miec ?

A tu macie link http://apriliauk.attiva.it/modelli/scooter...llo.asp?id=136#

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

No ba szatnia byla najlepsza, zwlaszcza ze byla na najciekawszym stoisku tych tagrow. Jednoslad.pl !scooter

Odnośnik do komentarza

Szatnia oki .. a nawet bym dalej poszedł ... poczekalnia dla zmęczonych :ph34r: .

Jedno?lad rulez ;)

Pozdrawiam i do zobaczenia już za chwilkę. !scooter ;)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ja tez to i owo ogladalem jeno tylko Dacje spotkalem :ph34r:

Z motocykli najbardziej mi sie podobaly BMW, natomiast hostessy byly najfajniejsze...... gdzies w okolicach Suzuki. !scooter

Odnośnik do komentarza

Imprezę w skali od 1 do 6 oceniam na 4-.

Na pocz?tku odstraszała długa?na kolejka do kas na mrozie (jakby nie można było w sezonie zimowym uruchomić kas biletowych wewn?trz obiektu !scooter ). Czasem lubię pospacerować przy takiej temperaturze, ale stanie w miejscu chyba nikomu nie sprawia przyjemno?ci; parę minut po 13 udało nam się z koleżank? wbić do hali Torwaru.

Cieszy, że ludziska interesuj? się jedno?ladami (chociaż stawiam dukaty przeciwko talarom, że połowa gawiedzi tłumnie odwiedzaj?cej targi w życiu nie kupi motocykla ani skutera :ph34r: ), ale martwi, że jest ich aż tyle - trudno było komfortowo przemieszczać się pomiędzy stoiskami i w spokoju kontemplować pojazdy oraz dodatki do nich.

Je?li chodzi o sam asortyment, to uważam, że był on, delikatnie rzecz ujmuj?c, dosyć ubogi. Niemniej jednak dane mi było poprzytulać się do czarnego T-Maksa <ciekn?ca ?lina> oraz paru innych modeli skuterów i motocykli, tak więc zawiedziony nie jestem. Wypstrykałem prawie cał? kliszę.

Nowego kasku niestety nie udało mi się kupić (od lat szukam jednolicie czerwonego bez żadnych bohomazów). ;)

Co do hostess stanowi?cych okrasę całej wystawy, to muszę przyznać, że nie były najgorsze; niektóre były całkiem, całkiem. ;)

Reasumuj?c, nie żałuję 10 zł wydanych na wej?cie, aczkolwiek wystawa nie powalila mnie na kolana. Bywały lepsze.

Odnośnik do komentarza

Byłem widziałem nic ciekawego nie zobaczyłem ;) (ale to wpływ odwiedzenia targów w Mediolanie !scooter)

Co do ciekawostek to zaciekawił mnie importer włoskiej firmy Benelli którym jest firma......... KEEWAY MOTOR POLSKA :lol:

Dosc ciekawie, ale to i dobrze, że taka firma ma już przedstawiciela :lol:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja dotarłam z Wrocławia niestety dosyć póĽno i nie do?ć, że nikogo nie poznałam,

to nawet nie dotarłam w tym roku na stoisko Jedno?lad... ;) - Totalna klapa... :lol:

Obiecuję, że za rok się poprawię i wyjadę wcze?niej! :D (a być może już za miesi?c na EXPO)

A same targi jak to targi - kaski się poprzymierzało, na motocykle powsiadało, zdjęcia popstrykało... :lol:

Odnośnik do komentarza

Bylismy z Asia pare minut po 14 w piatek ale chyba przemknelismy nie zauwarzeni i chyba nikogo nie dostrzeglem... (ale ciezko bylo szukac bo i tloczno i zdjatka z awatarow malutkie :lol: )

Jesli chodzi o to co w srodku to ja tez jestem lekko zawiedziony, zwlaszcza stoiskiem hondy, ze nie wspomne o tym ze marzylem o zobaczeniu nowego ''helixa'' ;):D:D !tut :D (zart)

Moze mylne, ale odnioslem wrazenie, ze czasami na niektorych gieldach moto jest ciekawiej!!!

Mimo to nie zaluje wydanych pieniazkow! :lol:

Odnośnik do komentarza

Na giełdach moto NA PEWNO jest ciekawiej :lol:

Więcej puktów gastronomicznych czynnych i jest gdzie ze znajomkami posiedzieć przy pifku/kawie (niepotrzebne skre?lić) i pogadać o nadchodz?cymsezonie i inne takie. Nie żałuję wyjazdu na targi. Mimo, że za wiele ciekawostek nie było, to i tak fajnie było sie spotkać i pokukać to tu, to tam.

Pozdrówka

P.s. Wspomnień czar ????

artci9.jpg

Odnośnik do komentarza
Gość MICHAŁ CHEMIK

Wła?nie wróciłem.Stasznie dużo ludzisków.Tłok niemiłosierny.

Hostessy całkiem całkiem :( chyba najlepsze w rejonie Suzuki.

Strasznie dużo 50-tek różnej ma?ci,poza tym sporo qadów.

Pierwszy raz miałem możliwo?ć posiedzieć i oblookać nowego Burga400. :) Fajny sprzecik.

Poza tym dwie dychy za wej?cie to chyba troszkę za dużo :(

pozdr :(

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Bylismy przy glownym wejsciu...jak moglas nas nie zauwazyc  :)

No wła?nie że Was widziałam, ale moi znajomi tak pędzili, że aby ich nie zgubić popędziłam za nimi, a potem stwierdzili że chc? już wracać i odpu?ciłam...

Następnym razem na pewno się zgubię... :(

Ale rozmawiałam chwilę z jednym z waszej ekipy - bo mijali?my się na drugiej sali i spytał jak mi się jeĽdzi w kasku (którego wła?cicielk? stałam się za jego po?rednictwem)... :(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...