Skocz do zawartości
Forum Burgmania

MBS-Warszawa wspólny wypad ???


pablos

Rekomendowane odpowiedzi

Witam tak jak w tytule w dniach 23,24,25 lutego w Hali na Torwarze odbędzie sie w Warszawie jak co roku Motor Bike Show 2007.

Może ustawimy się i wspólnie pomkniemy pozwiedzać, zje?ć kiełbaskę targow? ... a może i co? więcej :lol: .

Proponuję wspólnie ustawić się w sobotę o godzinie 13.00 (godzina przygotowana specjalnie dla Artixa i innych co lubi? pospać troszkę dłużej)przed wej?ciem głównym do Hali Torwaru.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Też będę w sobotę na targach - może kto? dałby mi namiary na siebie, żebym mogła Was tam odnaleĽć (bo nie wiem, czy uda mi się stawić o 13 przed wej?ciem głównym...)

;)

Odnośnik do komentarza
Ponieważ nie mogę być na targach . :rolleyes: Proszę o fotki i relację na forum . :D Dziękuję.

Napewno będzie wiele tak aby? poczuł się jakby? był razem z Nami.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Raczej będe ( mam bliziutko z domu ) całe szczę?cie bo id? mrozy na ten tydzień a ja zmarĽluch jestem !OKK

Nie wiem jeszcze o której i kiedy dokładnie - ale będe napewno whist

Odnośnik do komentarza

Czyli będ? takie maluteńkie stały w równych szeregach i jednakowych malowaniach z czerwon? ksi?żeczk? gwarancyjn? utkwion? gdzie? w pokaĽnych szczelinach pomiędzy plastikami !zeby .

Odnośnik do komentarza
Czyli będ? takie maluteńkie stały w równych szeregach i jednakowych malowaniach z czerwon? ksi?żeczk? gwarancyjn? utkwion? gdzie? w pokaĽnych szczelinach pomiędzy plastikami !holiday .

Wręcz przeciwnie.

Odnośnik do komentarza
dodam ze w tym roku powierzchnia jest 2 x wieksza niz w zeszłym

Będ? jedno?lady zawieszone pod sufitem ? ...

!guns bedzie otwarta tez 2 hala (lodowisko)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

jak nic mi nie wypadnie pilniejszego to odnajde pewnie czę?ć z was na miejscu na hali. pozdrawiam

p.s.

dajcie na prv czy bedziecie - Pablos, Daro, Kubo, no i inni których znam a się wybieraj? może sie stykniemy wpolnie na miejscu ;);) !guns

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

A ja zadziwie chyba wszystkich, wstane skoro swit i pojawie sie gdzies pomiedzy 11 a 12 !guns To moze jednak samo poludnie ;) bedziemy sie szukac.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Heloł.

Mi niestety w tym roku nie będzie dane zjawić się na MBS. W pi?tek mm pracę...

W sobotę, która była dla Mnie IDEALNYM dniem na wyjazd, mam 2 egzaminy na uczelni.

Niedzielę mam woln?, ale nikt ze znajomych odemnie nie jedzie, wic KAPA... Muszę odpu?cić.

Może stawię się na EXPO(je?li upadnie plan wyjazdu na BMT).

Pozdrówki Serdeczne i udanego "balowania".Kuba :o vel.Wypłosz !guns

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...