Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wegetarianie na zlotach...


Gość majon

Rekomendowane odpowiedzi

wItam (:

Rob nastukal

"Och w tych Kielcach to się same dziwaki (sorry Dziwaku) lęgn?

Jak jeden jarosz to drugi za przebierańca"

Tia a sadzisz ze Ja jestem lepszy.Tez Sobie wlasna diete i nastawienia kulinarne zapodalem ale tylko na wlasny uzytek inni mogliby tego nie zniesc (((((; ryz i piers z kurczaczka tunczyki serki makaron z twarogiem itp itd no i od nowego roku nie pijam alku :angry: nadal w tym trwam.Ale coz zrobic trzeba bc twardym (;

Szacuneczek

Dziwak (Óć) bylo 67kg jest 90kg :D (wciaz rosne)

Yp-250 (01)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Dziwak (Óć) bylo 67kg jest 90kg :D (wciaz rosne)

90 kg Dziwaka hmm chce koniecznie to zobaczyc B) Jakos ciezko mi to sobie wyobrazic. Moze jednak zdradzisz diete to i ja sie podlacze 90 kg Artixa to bylo zjawisko wieksze niz UFO, no moze tylko 90 kg Markiza bylo by to wstanie przebic B)

Tak czy inaczej jestem przerazony epidemia na "P" ide po pifko bo sie zdenerwowalem :angry:B)

Odnośnik do komentarza
Rozumiem, że zapisałe? się do fanklubu jaroszy trawnych i grup? przybędziecie na zlot? :D

Kurcze... to jaka? epidemia B)

Chociaż nie powiem... ostatnio jadłem sałatkę, której głównym składnikiem były li?cie szpinaku. W poł?czeniu z czosnkiem, pestkami słonecznika, oliw? z oliwek i czym? tam jeszcze smakowało rewelacyjnie... :angry:

No widzisz moze wlosy Co odrosna.... B)

Odnośnik do komentarza

Ciekawie by wygl?dał drogowiec jako klocek o wadze 90 kg..... Bez brzucha chyba nikt by mnie nie poznał........ Córcia zakazała mi chudn?ć, żebym głupio nie wygl?dał. Dzi? mam tylko 110 kilo masy netto.....

Pozdrówka

Odnośnik do komentarza

Szanuje trawo... owoco...rybo... żerców i żerców wszelakich .... lecz ja sama .. raczej przepadam za mięsem i najlepiej ... ,,młodym i delikatnie ociekaj?cym krwi? :angry: ''

Odnośnik do komentarza

to ja sie dolaczam do petycji majona :lol: i na burgmanii (jak rowniez na innych zlotach, na ktorych sie pojawie, ale konkretyzuje, bo poki co, ten jeden pewny:) ) poprosze o jakis zestawik bezmiesny, moze byc rybny, bo je niestety ale jadam..

Odnośnik do komentarza
Gość SzCzApA™

Jak jeden jarosz to drugi za przebierańca robi  :lol:

To od tego wiatru, który tam p****i się Wam miesza w rozumie  :lol:  ;)

Ale i tak Was lubię, z tego samego powodu co indianie szalonych ;)

hmmmmmmmmmmm........... ;)

wiesz mam zamiar kontynuować w ci?gu dalszym to zajęcie i ilo?ć występów napewno zostanie zwiększona (zostałem doceniony tu i ówdzie po ostatnim)

Odnośnik do komentarza
wItam (:

Rob nastukal

Tia a sadzisz ze Ja jestem lepszy.Tez Sobie wlasna diete i nastawienia kulinarne zapodalem ale tylko na wlasny uzytek inni mogliby tego nie zniesc (((((;  ryz i piers z kurczaczka  tunczyki serki makaron z twarogiem itp itd no i od nowego roku nie pijam alku :lol: nadal w tym trwam.Ale coz zrobic trzeba bc twardym (;

Szacuneczek

Dziwak (Óć) bylo 67kg jest 90kg :lol: (wciaz rosne)

Yp-250 (01)

Chorobcia toż to można się wystraszyć, 90 kg Dziwaka, niewiele mi już rezerwy zostało, bo raptem 20 kg ;)

TO MOŻE BYĆ GRO?NE ;);)

Dobrze, że uprzedziłe? bo jeszcze bym Ci na drodze stan?ł.

No ale w końcu od jedzenia trawy to i dinosaury urosły ;)

To jaka? epidemia, za dwa lata to z menu zlotowego zniknie golonka i tylko te jabłka zostan?, a ?winia to z samej kaszy będzie ;)

I Leper(a może leper) znów będzie miał problem ze ?wińsk? górk? !OKK

Pozdrawiam i profilaktycznie idę do lodówki, te 90 kg !!!! ;)

RobB. ;)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

z zimnych jadeł mięsnych - tatarek

z ciepłych - krwisty kotlecik - na deser goloneczka i !OKK

Pozdrówko

PS - "młode mięsko" - tez lubię!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza

Ja pierdykam co Wy wszyscy poszaleli?cie do reszty choroba w?ciekłych krów Was dopadła czy to tylko taki wymyk że nie jecie mięsa .... bo pewnie zbieracie na nowe skutery :lol: .

A jak wyobrażacie sobie co poniektórzy spoty w młynie gdzie głównym daniem jest "Maxymalna Golonka" ,co będziecie je?ć .... już się zacz?łem obawiać że Nam brać zlotowa powoli wykrusza.

Aż za Was wszystkich jaroszy szaszłyczka wieprzowego dzi? wci?gnę a na deserek jaki? tatarek zapodam :lol: .

A jak do reszty ?wiat zwariuje jak s3m przestanie też pić na zlotach- to się z klubu wypisuję ;) bo co to byłby za zlot bez ... !OKK

Odnośnik do komentarza

a ja mam pytanko : Jak przyswoić niezbędne białko zwierzęce niejedz?c potraw mięsnych ? Wiadomo że przecież jest niezbędne dla organizmu !tut

" może pani a może pan podpowie..."

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...