Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wegetarianie na zlotach...


Gość majon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Zerkam sobie tak na kalendarium imprez na najblizszy sezon i sie zastanawiam gdzie tu pojechac w zwiasku z tym mam pytanie do organizatorow czy oprocz smierdzocej padliny przewiduja jedzenie dla trawozercow?jest to o tyle istotne ze nie mam zamiaru jak na wiekszosci imprez oplacac komus kielbasy i potem jezdzic po okolicznych sklepach zeby nie pasc z glodu??????

:rolleyes: temat prosze potraktowac powaznie bo zaczne wymieniaqc imprezy na ktorych tak bylo!!! :angry:

A wiem ze nie jestem sam!!!!!

majon

Odnośnik do komentarza

Majonku ... mniejszo?ci mówimy stanowczo nie!!!! ... a tak poważnie .... osobi?cie zadbam aby w Grotnikach nie zabrakło jadła dla Ciebie ... będzie pomidorek , zielony ogóreczek... może jakie? kotleciki sojowe.... Obiecuję ... i słowa dotrzymam tak mi dopomóż OJCZE DYREKTORZE :rolleyes: .

Odnośnik do komentarza
Zerkam sobie tak na kalendarium imprez na najblizszy sezon i sie zastanawiam gdzie tu pojechac w zwiasku z tym mam pytanie do organizatorow czy oprocz smierdzocej padliny przewiduja jedzenie dla trawozercow?jest to o tyle istotne ze nie mam zamiaru jak na wiekszosci imprez oplacac komus kielbasy i potem jezdzic po okolicznych sklepach zeby nie pasc z glodu??????

Mozesz sobie ugotowac w domu co? bezmięsnego , zapakować w pojemniczki próżniowe i odgrzać na zlocie :angry:

Dla mnie MENU zlotowe zawsze jest na końcu, aczkolwiek pieczona swinka mile widziana :angry::rolleyes::lol:

Odnośnik do komentarza

A nie ładnie wstrętni padlinożercy na?miewać się z trawo-jarzynożerców. :angry: Sam przez bisko pięć lat padlinkę omijałem szerokim łukiem i problemów nie robiłem. Jedynie problem mieli ci co wcinali padlinkę, zazdro?ć ich zżerzała jak tak można, bo oni by nie potrafili. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza

A czego tu zazdroscic krzakojadom?

Mieso jest prostym zrodlem bialek (a co za tym idzie aminokwasow), ktorych nie ma w roslinach (ale ktore nasz organizm jest w stanie wyprodukowac, tylko po co ma sie meczyc i tracic energie jak mozna przyswoic je z pozywienia?). To samo jest z kwasami tluszczowymi. Chociaz nie wszystkie jestesmy sami wyprodukowac.

A w ogole to temat rzeka.

Pozdrawiam kolege co kotleta nie jada :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Przecież wódka będzie koszerna, a najlepiej smakuje jak przepu?ci się przez chlebek.

Zak?szać można i traw? :D czyli tłuszcze zwierzęce s? całkowicie zbędne.

Niema się czym martwić.

Poza tym nie pamiętam żeby ktokolwiek zmuszał kogokolwiek do jedzenia czegokolwiek, wolno?ć całkowita.

A jak weĽmiesz pomidory to pewnie się i przydadz?, karaoke na pewno pojawi się w programie :D

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Oj Majon, na zlotach moglbys zmienic jadlospis. Ja nie jem wieprzowiny, ale na zlotach daje sobie dyspense i wcinam kielbe az uszy mi sie trzesa :D Trawozerca jednak nie moge byc, nie ma to jak dobry stek z wolowiny z krow miesnych :D srednio wysmazony :D Miesku z krow mlecznych mowimy stanowcze NIE

Odnośnik do komentarza

Ciekawe jak to z tymi aminokwasami jest, tudzież z kwasami tłuszczowymi, bo ja jadłem mięso ostatni raz w 1977 roku i jeszcze żyję. A pracuję fyzycznie choć nigdy predyspozycji do tego nie miałem (również wtedy gdy jadłem zwierzęta). No i na rowerku, również wyscigowym jeĽdziłem, choć nie ?cigałem się.

I nie mam zamiaru zmieniać tego, choć pracę chętnie bym zmienił.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

:D były chwile raz dłuższe raz krótsze, że nie "jadałam" żywca/ :D / i było całkiem o.k

teraz to też zależy od widzi-misię mojego organizmu, pomimo grupy krwi ?wiadcz?cej o mięsożerno?ci :D

ale na zlotach i rajdach i innych takich to kiełba jest o.k. :D

ale szanuję wybór innych, bo przecież każdy z nas jest inny.......

Odnośnik do komentarza

Majon, mówisz i masz: rzeżucha już zasiana :D

Bezmięsny bigosik też będzie, a zak?sisz jak?? cukini? smażona a'la schabowy :D;)

Czy pivo też bezalkoholowe, czy tu będziesz NORMALNY :D

Żartuję, ale jak kto taki sam zboczony jak Majon to proszę o dopisek do listy zlotowej to zamówię mniej golonki w jabłuszkach, a więcej marchewki :D:D:D .

Pozdrawiam

RobB. B) -nieuleczalny padlinożerca

Odnośnik do komentarza
to ja jestem gotów zje?ć golonkę Majona (przeznaczon? dla niego - w tym sensie) a ja w zamian przywiozę mu słoik z cukini? peklowan?. mniam

Tylko proszę nie zapomnij, bo już uwzględniam go w jadłospisie :D:D

Rafałku, Gosia też uwzględniona, będ? dwa plasterki cukini :D

Pozdrawiam

RobB. :D

Odnośnik do komentarza

Jezeli bedzie bigosik jak w ubieglym roku to przybywam :D w sumie tylko dla bigosu bo na Was nie moge patrzec jak wpychacie w siebie to g.... :D

Bardzo mi przykro Robercie ale piwa tez juz nie pijam :D musisz sie postarac.....

pozdro

majon

Odnośnik do komentarza
Jezeli bedzie bigosik jak w ubieglym roku to przybywam :D w sumie tylko dla bigosu bo na Was nie moge patrzec jak wpychacie w siebie to g.... :D

Bardzo mi przykro Robercie ale piwa tez juz nie pijam B) musisz sie postarac.....

pozdro

majon

No dobra oprócz cukinii będzie dla Ciebie sok z pomidorów i cacao....schua :D

Och w tych Kielcach to się same dziwaki (sorry Dziwaku) lęgn? :D

Jak jeden jarosz to drugi za przebierańca robi :D

To od tego wiatru, który tam p****i się Wam miesza w rozumie B):D

Ale i tak Was lubię, z tego samego powodu co indianie szalonych ;)

pozdrowionka (oj chyba mi się dostanie)

RobB. B)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Zerkam sobie tak na kalendarium imprez na najblizszy sezon i sie zastanawiam gdzie tu pojechac w zwiasku z tym mam pytanie do organizatorow czy oprocz smierdzocej padliny przewiduja jedzenie dla trawozercow?jest to o tyle istotne ze nie mam zamiaru jak na wiekszosci imprez oplacac komus kielbasy i potem jezdzic po okolicznych sklepach zeby nie pasc z glodu??????

temat prosze potraktowac powaznie bo zaczne wymieniaqc imprezy na ktorych tak bylo!!!

Majon... o ile dobrze pamiętam to na zlocie *Burgmania 2006* były dania specialy for you :D

Czy na ten rok kuchnia ma być także nastawiona na jaroszy? :D

Nasz go?ć- nasz Pan :D

Majon co ty do jakiejs sekty sie zapisałe? nie pijesz, nie jadasz .Dziwne

Krzywy... on już nic na "P" nie może... :D

Odnośnik do komentarza
Majon... o ile dobrze pamiętam to na zlocie *Burgmania 2006* były dania specialy for you :D

Czy na ten rok kuchnia ma być także nastawiona na jaroszy? ;)

Nasz go?ć- nasz Pan :D

Majon co ty do jakiejs sekty sie zapisałe? nie pijesz, nie jadasz .Dziwne

Krzywy... on już nic na "P" nie może... B)

A i owszem byla ryba palce lizac ale musze Cie kolego uprzedzic ze bedziesz sie musial bardziej postarac bo i rybow tez nie jadam a i osob trawozernych na zlocie przybedzie.Wiec musisz powaznie podejsc do tematu :D:D:D ale nie bede uprzedzal faktow wszystko w swoim czasie.

Jak bedziesz mial problem z menu daj znac podpowiem Ci jak szybko i bez problemu cos przygotowac na grill :D

pozdr

majon

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
A i owszem byla ryba palce lizac ale musze Cie kolego uprzedzic ze bedziesz sie musial bardziej postarac bo i rybow tez nie jadam a i osob trawozernych na zlocie przybedzie.

Mięsa nie jada, mięsa nie liże, ryba mu ?mierdzi :D, wódki nie pije, po piwie wymiotuje... Panie.... co to się wyrabia na tym ?wiecie :D

Jak bedziesz mial problem z menu daj znac podpowiem Ci jak szybko i bez problemu cos przygotowac na grill

Ja jak ja... ale kucharz napewno będzie miał... :D

Dobrze, że jest jeszcze trochę czasu to załatwi się jakie? "warzywo" dla Ciebie :D

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Rozumiem, że zapisałe? się do fanklubu jaroszy trawnych i grup? przybędziecie na zlot? :D

Kurcze... to jaka? epidemia B)

Chociaż nie powiem... ostatnio jadłem sałatkę, której głównym składnikiem były li?cie szpinaku. W poł?czeniu z czosnkiem, pestkami słonecznika, oliw? z oliwek i czym? tam jeszcze smakowało rewelacyjnie... :angry:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...