Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Planowanie ORS 2019


Marcin 78

Termin ORS   

34 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Termin ORS


Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 03/31/19 o 21:59

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Nie ma się co spinać. Konkretne terminy zostały zaproponowane i je rozważamy. Nie ma sensu zastanawiać się czy ten albo inny miesiąc jest najodpowiedniejszy. Został zaproponowany kwiecień i uważam, że jest on odpowiedni bo pokrywa się z faktycznym czasem w którym wielu z nas wyciąga moto z garażu i zaczyna jeździć. 

Tak mnie dzisiaj natchnęło...

Proponuje w przyszłym roku w styczniu zrobić Zimowy Ogniskowy Spot Grupy Śląskiej w terminie któregoś spotkania czwartkowego...Przyjedziemy samochodami, rozpalimy ognisko, zjemy po kiełbasie a przy okazji ulepimy bałwana i porzucamy się śnieżkami ?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dobry pomysł taki mini zlot pingwina.

3 godziny temu, maroch75 napisał:

Nie ma się co spinać. Konkretne terminy zostały zaproponowane i je rozważamy. Nie ma sensu zastanawiać się czy ten albo inny miesiąc jest najodpowiedniejszy. Został zaproponowany kwiecień i uważam, że jest on odpowiedni bo pokrywa się z faktycznym czasem w którym wielu z nas wyciąga moto z garażu i zaczyna jeździć. 

Tak mnie dzisiaj natchnęło...

Proponuje w przyszłym roku w styczniu zrobić Zimowy Ogniskowy Spot Grupy Śląskiej w terminie któregoś spotkania czwartkowego...Przyjedziemy samochodami, rozpalimy ognisko, zjemy po kiełbasie a przy okazji ulepimy bałwana i porzucamy się śnieżkami ?

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

28.04 w Hutkach będzie ciasno bo znalazłem informację że w tym dniu mają tam otwarcie sezonu z Motovoyage.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...