Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Planowanie ORS 2019


Marcin 78

Termin ORS   

34 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Termin ORS


Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 03/31/19 o 21:59

Rekomendowane odpowiedzi

Wiosna małymi krokami nadchodzi ,a wraz z nią początek sezonu motocyklowego ?.Jedni już mają za sobą pierwsze kilometry przejechane ,drudzy dopieszczają swoje 2oo do sezonu ,więc najwyższy czas wstępnie planować termin ogniska 

Co do terminu proponuję następujące   07.04 ; 14.04 ; 21.04 ; 28.04 ; 05.05 -     przypomnę tylko że w dniach 12-14.04 jest VI Wiosenne spotkanie ,a kolejny weekend są święta i nie każdemu będzie pasować

Poproszę o głosowanie lub inne propozycje ,a wybierzemy termin który większości będzie pasował 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Nie ukrywam że właśnie 14.04 wiosenne w planach . A i 28.04 to będę pod Jelenią Górą . Święta to święta.

A 05.05 to wiele osób będzie na Majówce . Tak więc oddaję głos za 7.04

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

zajęte mam 28.04  gdyż od 24 .04 Beata będzie w szpitalu -Poznań a chciałbym by mogła też uczestniczyć  inne terminy pasują[z wyjątkiem świąt ]więc głosuje za 07.04 gdyż w razie braku pogody można następne terminy

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

7 kwietnia jest Zlot Jasnogórski na którym chciałbym być i zarezerwowałem wolne w robocie. Jeśli ten termin przejdzie to być może uda się to połapać tak jak w zeszłym roku i zaliczyć obie imprezy jednym strzałem. Co do pozostałych terminów to na dzień dzisiejszy nie wiem jak mi się grafik w pracy poukłada.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Mnie obojętne. Bylebym wolne akurat miał, bo nie mam już pomysłu na "łgarstwo" dla planistów w zakładzie...??

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dla mnie każdy termin jest w zasadzie dobry (z wymienionych ?) - podporządkuję się woli większości.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Każdy termin fajny ( poza 7.04) ale jak życie pokazało można też to pogodzić tylko po co się "gonić"....... na "moje" za dużo terminów ...3 daty by wystarczyły

 

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Najbardziej (na teraz) pasuje mi 7.04, jeśli będzie inny to spróbuję się dopasować. 

Odnośnik do komentarza

A ja uważam że 3 pierwsze terminy nie powinny być brane pod uwagę ( wyjazd do Częstochowy, na Rynię i święta).  Poprzednio też ognisko nałożyło się z rozpoczęciem sezonu w Częstochowie. Dajmy szansę uczestniczyć wszystkim w ORS. 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Monia wszystkim jednym termin nie spasuje   gdyż każdy ma jakieś i inne sprawy po to jest to głosowanie jak wyjdzie termin który Nam nie pasuje to nie będzie nas jak w zeszłym roku na zakończeniu 

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
2 godziny temu, ziga napisał:

Monia wszystkim jednym termin nie spasuje   gdyż każdy ma jakieś i inne sprawy po to jest to głosowanie jak wyjdzie termin który Nam nie pasuje to nie będzie nas jak w zeszłym roku na zakończeniu 

Ziga Niby masz rację ale ... to nie są prywatne indywidualne wybory tylko imprezy cykliczne na forum . Nie ma się co tak spieszyć.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ania jak nie ma się tak spieszyć to zróbmy w lipcu rozpoczęcie i zakończenie bo w maju np.komunie a czerwiec np. wesela  itp-a co do terminów wyznaczał OPIEKUN GRUPY ŚLĄSKIEJ  .Z tych co nam zaproponował wypowiedziałem się a nie krytykuję czy są dobre czy nie ,,Wszystkich dogodzić się nie da ale wszystkich wku...... to już żaden problem",to wszystko na ten temat kończę się już wypowiadać gdyż można wiecznie coś pisać 

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ja też głosuję za 7 kwietnia

Wysłane z mojego MYA-L41 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Na upartego w terminie 7 kwietnia da sie pogodzić dwie imprezy za jednym zamachem..Być może to tylko kwestia delikatnego przesunięcia godziny rozpoczecia ogniska.. Msza konczy się o 13:00, dojazd na miejsce ogniska zajmie mniej więcej półtorej godziny wiec hipotetycznie: gdyby ognisko rozpoczęło się w porze obiadowej o 13:00 to osoby jadace z Częstochowy z palcem w nosie zdążyły by tak dojechać aby wszystkich zastać na miejscu. Fakt, że jest jeszcze temat wycieczki po ognisku...Ale wydaje mi się, że aby wilk był syty i owca cala można by rozważyć nieco późniejszą godzine rozpoczecia ORS.

To tylko taki baaaaaardzo luźny pomysł..

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
3 godziny temu, ziga napisał:

Ania jak nie ma się tak spieszyć to zróbmy w lipcu rozpoczęcie i zakończenie bo w maju np.komunie a czerwiec np. wesela  itp-a co do terminów wyznaczał OPIEKUN GRUPY ŚLĄSKIEJ  .Z tych co nam zaproponował wypowiedziałem się a nie krytykuję czy są dobre czy nie ,,Wszystkich dogodzić się nie da ale wszystkich wku...... to już żaden problem",to wszystko na ten temat kończę się już wypowiadać gdyż można wiecznie coś pisać 

Tak wiem napisałam jeden post to za dużo. Wyraziłam tylko  swoje zdanie. Są tacy co wiecznie piszą i krytykują ale im wolno .... hehe pogadamy w realu . Pozdrawiam 

Głos oddany na 28 kwietnia 

Odnośnik do komentarza

Ziga weź się uspokoj napisałam jakie jest moje zdanie, a rozpoczęcie sezonu ogniskiem jest symboliczne i może być także w maju. No chyba że nie i się mylę więc idąc tym tokiem myślenie to jak Marcin mógł przyjechać na Kongres skuterem skoro jeszcze nie było ORS. Omg ?

Trochę więcej empatii życzę ?

Odnośnik do komentarza

BRAWO. podobaja mi sie te dyskusje. Naprawde milo sie czyta. Czytam posty, obserwuje i wyciagam wnioski, a nasuwaja sie tylko takie, ze chyba jest tak dobrze, ze az nudno i koniecznie trzeba sobie wymyslic problem.

Kochani, to jest bardzo proste. Chce i moge to przyjezdzam. Jak nie pasuje to nie przyjezdzam i tyle w temacie.

Wybaczcie ze tak wprost napisalem.

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...