Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Cuś - Hipek w Szczecinie - czyli Sztafeta Burgmani 2019


bilety

Rekomendowane odpowiedzi

Dotarlismy o 22:00 Dziekujemy Grupie Wielkopolskiej za bardzo miłe przyjęcie jestesmy zachwyceni najedzeni napici i bardzo zadowoleni dziękujemy za wspaniale upominki. Brak mi słow żeby to opisywac kto był to wie a kto nie był niech żałuje. Pozdrawiam wszystkich.b02bd62f8e5f4f0cab154ac28ad261c6.jpgc74f7ec5b421fd7cf73ae02027735146.jpg55a04db1a80427d9d209d19d232ff900.jpg

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 106
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • bilety

    19

  • Urbi

    10

  • romeo1971

    9

  • ArtCho

    7

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • Klubowicze

Świetne foto z Leszkiem ? Super ,że się podobało .Bardzo się cieszymy ,że mogliście nas odwiedzić mimo kiepskiej pogody,ale pewnie niezle wymarznięci co ??

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Godzinę temu, romeo1971 napisał:

Dotarlismy o 22:00 Dziekujemy Grupie Wielkopolskiej za bardzo miłe przyjęcie jestesmy zachwyceni najedzeni napici i bardzo zadowoleni dziękujemy za wspaniale upominki. Brak mi słow żeby to opisywac kto był to wie a kto nie był niech żałuje. Pozdrawiam wszystkich.b02bd62f8e5f4f0cab154ac28ad261c6.jpg

Nic już nie można dodać , czuliśmy się jak w domu. Bardzo dziękujemy za nie zapomniane chwile z wami, postawiliście bardzo wysoko poprzeczkę na rewanż. Pyry z gzikiem przypomniały mi dzieciństwo, były boskie. Zimno jest przereklamowane.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Brawo dla tych, którym się chciało ? Bilety ??

Odnośnik do komentarza

Mogę tylko dołączyć się do podziękowań pozostałych motonitów, było cudownie, mieliśmy poczucie bycia oczekiwanym gośćmi. Nie wiem co będziemy mogli zrobić w rewanżu...↪?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...