Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Cuś - Hipek w Szczecinie - czyli Sztafeta Burgmani 2019


bilety

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 106
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • bilety

    19

  • Urbi

    10

  • romeo1971

    9

  • ArtCho

    7

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • Sympatycy
Dnia 9.03.2019 o 17:57, bilety napisał:

Wojtek masz rację jest dużo czasu żeby sobie poukładać.

Marku, zostało już niewiele czasu - tylko dwa tygodnie... Może warto założyć listę, w pierwszym Twoim poście, z osób, które zgłosiły chęć udziału w naszym etapie sztafety, żeby móc zaplanować podróż i  żeby koledzy z Grupy Wielkopolskiej byli przygotowani na nasz przyjazd...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Dnia 8.03.2019 o 08:08, bilety napisał:

 

Lista uczestników przejazdu do Poznania:

1. Urbi

2. bilety + Zosia

3. Rogierro

4. ArtCho

5. Robsson

6. Joshua_77

7. Kamin an400

8. romeo1971

9. Adam84

10. cris76

11. 

 

23 godziny temu, cris76 napisał:

Witam serdecznie. Chętnie zaprezentuję Koszalin w sztafecie. proszę o dopisanie.

Musisz zapisać gdzie chcesz dołączyć do sztafety.

Dnia 8.03.2019 o 10:28, SlawoyAMD napisał:

Ja dopiero określę się, kiedy będę miał grafik na kwiecień (gdzieś koło 25 marca)... 

Sławek dzisiaj 28.03.2019r.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
10 minut temu, bilety napisał:

Sławek dzisiaj 28.03.2019r.

Niestety... Praca i nikłe szanse na zamianę, bo dwóch ludzi brak na ujęciu ?

Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, cris76 napisał:

Witam serdecznie. Chętnie zaprezentuję Koszalin w sztafecie. proszę o dopisanie.

Przekazanie Cusia  będzie w Białym Borze wstepnie 08-04-2019.,zawsze możesz podjechać,wiecej na prv co by nie robić zamieszania.Do Poznania tez mnie kusi ,pewnie gdzies w trasie bym dojechał.

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, bilety napisał:

Lista uczestników przejazdu do Poznania:

1. Urbi

2. bilety + Zosia

3. Rogierro

4. ArtCho

5. Robsson

6. Joshua_77

7. Kamin an400

8. romeo1971

9. Adam84

10.

Musisz zapisać gdzie chcesz dołączyć do sztafety.

Sławek dzisiaj 28.03.2019r.

Startuję z Wami ze Szczecina

4 godziny temu, Bob napisał:

Przekazanie Cusia  będzie w Białym Borze wstepnie 08-04-2019.,zawsze możesz podjechać,wiecej na prv co by nie robić zamieszania.Do Poznania tez mnie kusi ,pewnie gdzies w trasie bym dojechał.

Wiecej info o spotkaniu w Białym, to chętnie podjadę

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
6 minut temu, cris76 napisał:

Startuję z Wami ze Szczecina

To super, start Szczecin 8:00 max 8:30  rano, w Poznaniu pozostajemy około 4 godziny

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, bilety napisał:

To super, start Szczecin około 8 rano, w Poznaniu pozostajemy około 4 godziny

No to git. Ale z poznania uderzam na Koszalin, przez Szczecin trochę ciasno z czasem.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Teraz, cris76 napisał:

No to git. Ale z poznania uderzam na Koszalin, przez Szczecin trochę ciasno z czasem.

Może poleci z nami Bogdan więc to twój kierunek powrotny.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
1 godzinę temu, bilety napisał:

To super, start Szczecin 8:00 max 8:30  rano, w Poznaniu pozostajemy około 4 godziny

Marek na którą planujecie być w Poznaniu ??

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Przypomnę tylko, że 8.00-8.30, to obecna 7.00-7.30... Czy nie za wcześnie? (W sensie zimno i ciemno. Mgła)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
13 minut temu, ArtCho napisał:

Przypomnę tylko, że 8.00-8.30, to obecna 7.00-7.30... Czy nie za wcześnie? (W sensie zimno i ciemno. Mgła)

Przypominam że chciałbyś wcześnie wrócić.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Nie chciałbym, ale muszę. Na mnie się nie oglądajcie - i tak muszę wyjechać wcześniej z Poznania.

Alternatywą jest to, że w ogóle nie pojadę. 

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
17 godzin temu, bilety napisał:

To super, start Szczecin 8:00 max 8:30  rano, w Poznaniu pozostajemy około 4 godziny

A może trochę byśmy skrócili pobyt w Poznaniu, (np. z 4 do 2 godzin) na poczet i komfort termiczny późniejszego wyjazdu...? Tym bardziej, że wśród uczestników są osoby ze Świnoujścia i okolic...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Na mnie też nie musicie się oglądać. Jeżeli będzie poniżej 10 stopni to ja nie pojadę. Dla mnie wyjazd byłby o 7.20 prom (czyli po zmianie czasu 6.20). Jeżeli pogoda dopisze to być może postaram się Was złapać w Poznaniu i razem wrócimy. Na chwilę obecną nie wiem, więc proszę nie zwracać uwagi na mnie i nie blokować sobie planów moją osobą. ?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Szanowni,

milo nam Was gościć w Poznaniu i wspólnie uczestniczyć w sztafecie  Cusiowej. Ideą jest wspólna integracja w atmosferze gościny na ziemi Wielkopolskiej na którą z Markiem ustalaliśmy program na 4 godzinny pobyt. 

Miło  nas ugościliście  u Siebie więc dajcie nam możliwość zrewanżowania się i zaplanujcie pobyt do 4 godzin które napewno szybko miną a po pełnym dniu wrażeń podróż powrotna szybko napewno minie.

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
35 minut temu, Robsson napisał:

Na mnie też nie musicie się oglądać. Jeżeli będzie poniżej 10 stopni to ja nie pojadę. Dla mnie wyjazd byłby o 7.20 prom (czyli po zmianie czasu 6.20). Jeżeli pogoda dopisze to być może postaram się Was złapać w Poznaniu i razem wrócimy. Na chwilę obecną nie wiem, więc proszę nie zwracać uwagi na mnie i nie blokować sobie planów moją osobą. ?

Czas wyjazdu jest trochę elastyczny, ważne jest że koledzy z Poznania bardzo proszą abyśmy przybyli max 12-ta. i tam poświęcili czas około 4 godzin.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
1 godzinę temu, Robsson napisał:

Jeżeli będzie poniżej 10 stopni to ja nie pojadę.

Robsson ,zle Ci się kliknęło ....miałeś napisać jak będzie poniżej 3 ? .....Wpadajcie do nas jak największą grupą, jak przejedziecie tyle kilometrów w "kiepskich " warunkach to przynajmniej następną "sprawność" do rękawa zdobędziecie ? 

Czekamy na Was w Pyrlandii ?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Lista uczestników przejazdu do Poznania:

1. Urbi

2. bilety + Zosia

3. Rogierro

4. ArtCho

5. Robsson

6. Joshua_77

7. Kamin an400

8. romeo1971

9. Adam84

10. cris76

11.  kowal

12.

 

Zapraszamy następnych uczestników cusiowej integracji

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Dnia 29.03.2019 o 22:00, bilety napisał:

Czas wyjazdu jest trochę elastyczny, ważne jest że koledzy z Poznania bardzo proszą abyśmy przybyli max 12-ta. i tam poświęcili czas około 4 godzin.

Koledzy, żeby nie było niedomówień i plotek: kiedy dowiedziałem się, że jadę do Poznania z CUSiem zadzwoniłem do syna, który mieszka w Poznaniu, żeby mu obwieścić, że się spotkamy. On się oczywiście ucieszył, ale kiedy usłyszał datę, powiedział: no to ja zdradzę niespodziankę - kupilem Wam z mamą bilety na koncert na 19.00... Także muszę być w Szczecinie najpóźniej o 18.00, co oznacza, że wyjazd z grubsza o 14.00. Zobaczymy ile będę jechał do Poznania. 

https://filharmonia.szczecin.pl/aktualnosci/1010-Mitch_and_Mitch_w_cyklu_Energico

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Kamil te 3 godziny to chyba że Świnoujścia i te 19 minut to razem z promem ?

Oby Bozia dała trochę słoneczka i CUŚ nie zmarzł po drodze 

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Robsson napisał:

Kamil te 3 godziny to chyba że Świnoujścia i te 19 minut to razem z promem ?

Oby Bozia dała trochę słoneczka i CUŚ nie zmarzł po drodze 

Wszystko zależy jaką prędkością będziemy jechać 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...