Skocz do zawartości
Forum Burgmania

XVI Zlot Jasnogórski


robert1973

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze
1 minutę temu, Damianci napisał:

Mam nadzieję, że jeszcze będzie następne ognisko.

Pewnie że będzie .Na zakończenie sezonu - Październik/Listopad

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
23 godziny temu, Damianci napisał:

Jestem cały czas zainteresowany Zlotem Gwiaździstym, więc śledzę ten temat ?. Niestety na ORS już nie będę mógł być, bo muszę być w domu. Tym bardziej, że kwalifikacja pozwolenia od żony, obejmuje wyjazd na mszę i święcenie maszyn w Czestochowie ?, bez dodatkowych atrakcji ?.

Zabierz żonę ze sobą ?

Odnośnik do komentarza
29 minut temu, maroch75 napisał:

Zabierz żonę ze sobą ?

Marcin i to jest bardzo dobry pomysł.Bo  kolega kiedyś pojechał i wrócił ale z nową☺️.

Odnośnik do komentarza
Marcin i to jest bardzo dobry pomysł.Bo  kolega kiedyś pojechał i wrócił ale z nową.

Może nie taki dobry, bo podobno nowa żona ma te same wady co wcześniejsza i dodatkowo swoje

 

No to kto w końcu się wybiera na Zlot ?

 

Wysłane przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Damianci napisał:

Może nie taki dobry, bo podobno nowa żona ma te same wady co wcześniejsza i dodatkowo swoje emoji4.png

Dooo..bre.??! Coś w tym jest i chyba z wrażenia kupię dziś kwiaty ? mojej "starej"            - yyy..- Żonie?.  

Co do zlotu to mam duży dylemat. Myślałem, że nie trzeba będzie wybierać ( ale data i godzina się ścięły?). Myślę, że po spotkaniu z Radą Plemienia ( dziś w SZAŁASIE  ) wybiorę już kierunek. Wiem!, od początku byłem za ZLOTEM ale na tamten czas brak dylematów. Wszystko raczej na szalę ORS ( jak Marcin zrobi kazanie a Arturro przejdzie z tacą to i klimat może będzie podobny ?). Szkoda będzie mi tylko SZUTRU z Robertem.?

Odnośnik do komentarza

Aby pogodzić sacrum i  profanum ja w tym roku: Częstochowa. :scooter:

A swoja drogą to dziwne, że kolejny rok terminy ORS/Zlot się nakładają: przypadek ? ?

Odnośnik do komentarza

Zależy od samopoczucia (jelitowka w przedszkolu i moje dziecko już dziś leży) i pogody. Ale bardziej jestem za Częstochową z racji że nie byłem, a ognisko już oklepane ?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
46 minut temu, Krzychu13 napisał:

A swoja drogą to dziwne, że kolejny rok terminy ORS/Zlot się nakładają: przypadek ? ?

No właśnie jak można organizować Zlot w tym samym terminie co ORS ... jakieś siły "nieczyste" w tym palce maczają ?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Co tydzień jest jakiś zlot lub spotkanie motocyklistów więc trudno się wpasować i tak już będzie do końca sezonu.

ZLOT.JPG.64002aa1c4109914417fbe6700cb5106.JPG

 

1311282155_by_Lalia_600.jpg.169d9aa5789955ac0f3f796f4410c729.jpg

Odnośnik do komentarza

Robert!!! zaplanuj kolejny zlot w innym terminie!. ????

Diabeł miesza szyki??? ( Joasia to zczaiła?? - pozdrawiam koleżankę?‍✈️) Dzięki za propozycję (zacną?) ale integracja "za życia" choć płytka to namacalna ?.

Nadal gotowy na szutr...:scooter::scooter: i więcej:scooter:.

Porzykej za nas i pozdrów innych BURG-Maniaków. Każda kiełbaska za Twoje zdrowie - widzisz jak się poświęcam?!

Duchem z Wami?

Odnośnik do komentarza

Rano o 6h30 w Tarnowskich górach mgła, drogi mokre, 8 stopni, ale nie pada. Zmiękłem i odpuściłem start z Katowic. Teraz myślę, żeby jechać bezpośrednio z Tarnowskich Gór. Planowany wyjazd o 8h30.

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, robert1973 napisał:

Ok spox na miejscu się spotkamy będziemy tu 50.812567,19.100177

 

Super. Dzięki ?????

Odnośnik do komentarza

Ja już od godziny w domu. Robert i Krzysiu, dziękuję za wspólną jazdę i spotkanie
7a2868504075380c35b2c54466e8d58d.jpgba22881d72856f34e277f4655e0b35e2.jpg

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Też dzięki za wspólne kilometry do Częstochowy. ?

W drodze powrotnej (przez Hutki) parę kilometrów z grupą, która zakończyła ORS - i niedzielne rozpoczęcie sezonu uważam za udane. Do następnego spotkania :scooter:

 

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Dzięki Krzysiu i Damanci za wspólne kulanie do Cz-wy na "jakiś tam zlot" (wg organizatora ok 50k motocyklistów) parę fotek przed przyjazdem parady z Górki Przeprośnej

IMAG0142.jpg

IMAG0140.jpg

IMAG0141.jpgIMAG0149.jpg

Pozdrawiam spotkanych Burgmaniaków z Grupy Łódzkiej i dziękuję za pogaduchy Wielkopolskim 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Wlkp szczęśliwie dotarła na swój "fyrtel" pozdro chłopaki, dzięki za pogawędke i do zobaczenia na burgmanii ?

 

Odnośnik do komentarza

Chyba słabo szukałem że nikogo nie trafiłem ? A jak to Patryk zapodał gifa "trudne wybory" tak stwierdzam że mój wybór był trafny, fajny dzień, fajna atmosfera, dobre żarełko nawet było i aby raz nie musiałem prać ubrań z smrodu ogniska ?

 

IMG_20190407_113348.jpg

IMG_20190407_134054.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...