Skocz do zawartości
Forum Burgmania

XVI Zlot Jasnogórski


robert1973

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Jak co roku proponuję rozpoczęcie sezonu od Zlotu Jasnogórskiego na Błoniach 7 kwietnia .

Start zwyczajowo  z McDonald na Roździeńskiego 8 rano

 

 

Odnośnik do komentarza

Na Zlot Gwiaździsty chętnie wybrałbym się w towarzystwie poważnych maxiskuterowców, przy okazji ich poznając. Jeśli na dodatek jadąc gierkówką wg przepisów, to nawet powinienem dotrzymać kroku jeźdzom na szybszych rumakach :D

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
9 godzin temu, Damianci napisał:

Na Zlot Gwiaździsty chętnie wybrałbym się w towarzystwie poważnych maxiskuterowców, przy okazji ich poznając. Jeśli na dodatek jadąc gierkówką wg przepisów, to nawet powinienem dotrzymać kroku jeźdzom na szybszych rumakach 
 

U nas sami poważni ?? 

A tak już całkiem poważnie - jadąc w grupie dostosowujemy się do najsłabszej maszyny w grupie. Poza tym to wycieczka a nie wyścig więc że nie zamierzamy się spieszyć :scooter:

Odnośnik do komentarza

Wiem że jeszcze trochę czasu zostało ale Robert jaką trasę planujesz ? "1" ?. Bo jak dla mnie przy większej ilości osób droga "908" jest bezpieczniejsza. Mniej szlifierek a co za tym idzie nikt do dupy Ci nie wjedzie, a co roku na "1" się coś dzieje.

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Conan napisał:

Wiem że jeszcze trochę czasu zostało ale Robert jaką trasę planujesz ? "1" ?. Bo jak dla mnie przy większej ilości osób droga "908" jest bezpieczniejsza. Mniej szlifierek a co za tym idzie nikt do dupy Ci nie wjedzie, a co roku na "1" się coś dzieje.

Z doświadczenia wiem że dojazd jest spokojny ale wyjazd i powrót to już ciężko ,oczy do około głowy.

Odnośnik do komentarza
Dnia 6.03.2019 o 09:02, maroch75 napisał:

U nas sami poważni ?? 

A tak już całkiem poważnie - jadąc w grupie dostosowujemy się do najsłabszej maszyny w grupie. Poza tym to wycieczka a nie wyścig więc że nie zamierzamy się spieszyć :scooter:

Az chce się jechać. Pożyczę skuter od Filipa i chyba jadę z Wami... 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, GadekW napisał:

Az chce się jechać. Pożyczę skuter od Filipa i chyba jadę z Wami... 

Wojtek ty na rolkach i przed nami?

Odnośnik do komentarza

Byłem w zeszłym roku na tym Zlocie. Ponoć było 20-30 tyś. maszyn. W tej masie procentowo niewiele maxiskuterów. Dlatego w "poważnej" grupie Burgmaniaków na pewno będzie ciekawie

Jeśli chodzi o dojazd to jechałem drogą 908, a wracałem gierkówką. Czułem się bezpieczniej na gierkówce, w końcu dwa pasy. A na światłach zatrzymywało się kilkadziesiąt motocykli i to było całkiem fajne.

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Panie i Panowie potencjalni uczestnicy... luz-bluz i szutrem poprowadzę ? "1" ką się brzydzę a trasa niech zostanie tajemnicą ?

Ps Damianci  gdzie w przybliżeniu mieszkasz to może trasa biegła by bliżej Ciebie ?

 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, robert1973 napisał:

Panie i Panowie potencjalni uczestnicy... luz-bluz i szutrem poprowadzę ? "1" ką się brzydzę a trasa niech zostanie tajemnicą ?

Ps Damianci  gdzie w przybliżeniu mieszkasz to może trasa biegła by bliżej Ciebie ?

 

Mieszkam blisko trasy krajowej 78, konkretnie w ciągu Gliwickiej, w okolicach Kopalni Zabytkowej. Tą trasą jeżdżą na ten Zlot, motocykliści z kierunku z Gliwic, czy Rybnika, czego nie da się nie zauważyć i nie usłyszeć z mojego domku ?️?️?️?️??.  Ale ja się dostosuję. Mogę podjechać w umówione miejsce o konkretnej godzinie.  

Odnośnik do komentarza

Robert !- chętnie zobaczę Twoją trasę, więc się piszę. Jakby co to gumioki i liny pakować? ?. Coś czuje, że rzykać bydymy już w trasie???

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
4 godziny temu, Nazir napisał:

Robert !- chętnie zobaczę Twoją trasę, więc się piszę. Jakby co to gumioki i liny pakować? ?. Coś czuje, że rzykać bydymy już w trasie???

Rzykanie nigdy nie zawadzi ??

Odnośnik do komentarza
Dnia 6.03.2019 o 09:02, maroch75 napisał:

U nas sami poważni ?? 

A tak już całkiem poważnie - jadąc w grupie dostosowujemy się do najsłabszej maszyny w grupie. Poza tym to wycieczka a nie wyścig więc że nie zamierzamy się spieszyć :scooter:

??

Odnośnik do komentarza

Robert! jak się ubrać? Odświętnie, czy na roboczo ( czyt.: na modły? czy ognicho? -ORS?) Jak to pogodzić - doradź! ?. Jak mówiłeś?: już tak było?

Tak poważnie, to zapisałem się na zlot ( i nie rezygnuję!) ale czy śmigamy potem na ORS ( terminy się pogryzły a czas już planić- chyba, że masz to pochytane?).

Dzień jest długi a ogłoszenia parafialne można odpuścić?

Odnośnik do komentarza

Ciężko to będzie ogarnąć, trzeba by urwać się z Czestochowy wcześniej a i tak pewnie dojazd by był jak wszyscy się będą rozjeżdżać lub wybierać polatać po okolicy jak co roku ?

Ewentualnie Częstochowe odwiedzić 14.04 na zjazd gwiaździsty i na spokojnie wtedy załapiemy się na poświęcenie naszych maszyn heh  ?

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Conan napisał:

 

Ewentualnie Częstochowe odwiedzić 14.04 na zjazd gwiaździsty 

To dwie zupełne inne imprezy.

07.to ogólnopolska a 14 to takie Czestochowskie .

Jeżeli ktoś jedzie dla poświęcona maszyny to 14 może być,jeśli dla klimatu to tylko 07.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
12 godzin temu, Nazir napisał:

Robert! jak się ubrać?

Normalnie jak na skuter ? na błonia jednak ja zabieram jeszcze polar żeby było wygodniej

12 godzin temu, Nazir napisał:

ale czy śmigamy potem na ORS

 Jak to się mówi...łapać dwie sroki za ogon ??? tak na poważnie po doświadczeniu z poprzedniego roku odpuszczam... jeśli ktoś chętny może lecieć na ognisko.... no raczej na to co z niego zostanie, gdyby grupa zbierała się 1-1,5h później można by pomyśleć....

12 godzin temu, Nazir napisał:

Dzień jest długi a ogłoszenia parafialne można odpuścić?

Ogłoszeń nie ma ?  a wyjeżdżających przed końcem też jest "parę" setek.....niestety

12 godzin temu, Conan napisał:

Ewentualnie Częstochowe odwiedzić 14.04 na zjazd gwiaździsty i na spokojnie wtedy załapiemy się na poświęcenie naszych maszyn heh  ?

Dokładnie to opisał Subaru

Dodam że możemy spotkać Burgmaniaków z innych Regionów ?

Odnośnik do komentarza

Jestem cały czas zainteresowany Zlotem Gwiaździstym, więc śledzę ten temat ?. Niestety na ORS już nie będę mógł być, bo muszę być w domu. Tym bardziej, że kwalifikacja pozwolenia od żony, obejmuje wyjazd na mszę i święcenie maszyn w Czestochowie ?, bez dodatkowych atrakcji ?.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Godzinę temu, Damianci napisał:

Niestety na ORS już nie będę mógł być, bo muszę być w domu. Tym bardziej, że kwalifikacja pozwolenia od żony, obejmuje wyjazd na mszę i święcenie maszyn w Czestochowie ?, bez dodatkowych atrakcji ?

Uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu ale rygor w domu.

Aż mi cię żal.?

Odnośnik do komentarza
Uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu ale rygor w domu.
Aż mi cię żal.
Spoko, spoko. Ja nie narzekam
Lista wymówek jest dłuższa, ale najłatwiej zwalić na żonę. Mam nadzieję, że jeszcze będzie następne ognisko. A jeśli chodzi o Częstochowę to mam nadzieję, że ktoś się z Was wybiera i będę mógł się podłączyć do towarzystwa

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...