Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Lista Obecności- PROSZĘ ZAGLĄDNIJ


Mateo28

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie,

wyciągnęliście już sprzęty? Ktoś ma ochotę jutro zrobić kilka kilometrów? Oczywiście maseczki w trakcie postoju bowiązkowe!

Ja każdego dnia staram się przynajmniej 100 km zrobić, dzisiaj wpadło 220 ?  Jak ktoś ma ochotę to zapraszam. Fotorelacja z ostatnich dni w załączeniu ?

68204166-AF09-4AC0-B732-CB3F596146C1.jpeg

A95D5EB1-F373-4C77-A067-D43018C17235.jpeg

7D2C0DDC-1C75-4173-A124-056FAAAED1FA.jpeg

FCF9523F-BCC7-42E4-B98C-C10337E3B0FB.jpeg

Odnośnik do komentarza

Cześć, ktoś chętny na zrobienie trasy Sejny + okolice w najbliższy weekend? Bardziej pasuje mi sobota. Zapraszam ?

Odnośnik do komentarza

Za pózno przeczytałem ten wątek-właśnie w sobote przeleciałem sie do Augustowa na rybkę.

Piękna pogoda,super smaczna rybka , no i sporo motocykli na drodze-chyba powoli wracamy do normalności.

 

Odnośnik do komentarza

Z Augustowa wyjechałem po 15, wcześniej jeździłem w okolicach Sejn. W tamtą stronę jechałem przez Sokólkę i potem na północ, a do domu właśnie przez Augustów. Rzeczywiście motocykli była cała masa ale co tu się dziwić, pogoda była idealna ?

Szkoda ale może uda się następnym razem. W najbliższy weekend pogoda będzie raczej słaba ale w kolejny będę chciał znowu gdzieś dalej się ruszyć, więc jak chcesz się dołączyć, to daj znać.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Może jeszcze Belmondo będzie chciał dołączyć.... przynajmniej ze dwa razy w miesiącu, to i tak będzie progres ?

Odnośnik do komentarza

Ashoot czy wczoraj (niedziela) widzieliśmy się na Dojlidach przy WSAPie? 🙂 Majesty w kolorze Twojego skutera stała na światłach w kierunku Zabłudowa, kask Kierownika w kolorze białym, ja z przeciwnej strony skręcałem w Plażową.

Dobrego tygodnia.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...