Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Lista Obecności- PROSZĘ ZAGLĄDNIJ


Mateo28

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie, dobrym słowem i swieżym promykiem słońca ktory zapewne dotarł do każdego w ostatnich dniach. Zima powolutku sie pakuje nam z regionu w kręgi niepamięci, co za tym idzie pora wytaszczać maszyny z czeluści zimowych pieleszy, zwijac koce, chować kołdry i zaczynać wiosnne przepalanko. 

Kochani moja gorąca prośba na dobry początek sezonu (a w zasadzie dwie):

1) Bardzo prosze o zaznaczenie swojej obecności w odpowiedzi na ten post, tak abyśmy przede wszystkim wiedzieli ilu nas przetrwało po zimie, kto jeszcze ma ochote wspólnie integrować sie, brać udział mniej lub bardziej aktywnie w życiu forum (aczkolwiek również a moze nawet przede wszystkim integrować sie w realu, nie tylko istnieć na forum). Bardzo prosze o krotki wpis, typu: "jestem, zyje, wygrzebałem sie ze sniegu bede jezdzil/mam sprzęt ale plany rodzinno zawodowe nie pozostawiaja zludzen i nadziei na jakąkolwiek aktywność...ect. Proszę mieć na uwadze że nikt tu nikogo nie chce oceniać, chciałbym po prostu wiedziec ilu nas jest i jak nastawiać sie na ewentualną aktywizacje regionu 

Druga zaś prośba dotyczy tematu poruszonego kilka dni temu przez Darka (vel Putek) odnośnie Ogólnopolskiej sztafety. Potrzebna jest asysta w odbiorze CUSia z Ostrołęki, kirnięcie sie z nim do Białegostoku, a następnie do Suwałk skad udamy sie do Ełku celem uroczystego przekazania CUSia grupie W-M, ewentualnie (opcja dla chetnych i wytrwałych) towarzyszeniu grupie W-M do Olsztyna gdzie CUŚ bedzie przekazany dalej, termin realizacji jest wciaz w trakcie ustalania ale z tego co wiem odbiór pomiędzy 10/03/19 i przekazanie przez W-M w Olsztynie 24/3/29

Ponizej zamieszczam link do tematu w "imprezy" gdzie znajdziecie pełne info: 

 

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry,  jeszcze chwilka i bura za nami:) czas powoli się zbliża aby pająki przegonić z wydechu. Sezon wkrótce a moje plany o ile czas i zdrówko pozwoli to wypad na kilka imprez z logiem Burgmanii i nie tylko ,a w marcu postaram się dorwać GDZIEŚ sztafetę z hipciem aby chociaż przez moment towarzyszyć na II Ogólnopolskiej Przelotowej Sztafecie Burgmanii 2019

Odnośnik do komentarza

Cześć,

skuter wciąż jest, choć jeszcze bez podłączonego prądu. Zamierzam jeździć nie mniej niż w minionym sezonie ?  Mam nadzieję, że zdrowie i pogoda będą sprzyjać!

Po świętach lecę na urlopową wyprawę do Wietnamu. Do tego czasu pewnie nie wyciągnę sprzętu z garażu.

Pozdro.

 

Odnośnik do komentarza

Odgrzewamy temat ? Powiększam to male zacne grono podlaskich posiadaczy skuterów ? To ilu nas tu jest aktywnych i gotowych do nowego sezonu, meldujemy się ! ?

Odnośnik do komentarza

Spot mały można zorganizować i wyskoczyć gdzieś na piffko. Czy ktoś z regionu wybiera się na "Wiosenne" ? Aha  i już można załatwiać urlop na Suwałki Blues:)

Odnośnik do komentarza

Hej hej witam wszystkich. Na razie jeszcze nie wiem czy pojadę ale chęci są ogromne. Bliżej terminu imprezy się określę.

Ps. Jarek gdzieś ty się podziewał?

Odnośnik do komentarza

Powitać Brać!!
Jestem i ja, ostatni suwalski niedobitek:/ choć jeżdżę przyznam się ostatnio prawie tyle co wcale ?  mam nadzieję na to że sezon 2020 okaże się dużo bardziej łaskawy dla mej natury motocyklicznej i z czasem na jazdę nie będzie tak słabo jak to było ostatnimi czasy. Mając na uwadze obecną sytuację w kraju i na świecie mam nadzieję że sytuacja się ustabilizuje nam do lipca dzięki czemu nasza coroczna bluesowa impreza się odbędzie więc będzie i okazja się wspólnie pokulać :] 

Odnośnik do komentarza

Cześć,

Zgłaszam gotowość do krótszych lub dłuższych wyjazdów. Skuter sprzedany ale kolejny kupiony. Chęci też są, więc trzeba ganiać ?

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...