Skocz do zawartości
Forum Burgmania
  • 0

Burgman 125 k5 zamiana na silnika k7


miras73

Pytanie

Witam

Posiadam Burgmana 125  2005 i niestety zajechany silnik w głowicy wałek i krzywki wytarte na zero tłok ściga cylinder tak że nic z niego nie będzie, mam pytanie czy sinik od k7 poza wtryskiem zapłonem i napędem tylnego koła ma takie różnice żebym nie mógł wsadzić do mojego k5?

Mam okazje kupić w dobrej cenie goły silnik do k7 nie wiem co robić.

Prośba spotkał się ktoś z takim tematem przekładki??

 

Odnośnik do komentarza

3 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Napewno pompa paliwa inna, więc pewnie i bak będzie inny bo w k5 masz podciśnieniową z boku baku, wiązka elektryczna cała do przeszczepu . Cała reszta podejrzewam że jest taka sama jeżeli chodzi o mocowanie, przynajmniej na pierwszy rzut oka tak wygląda. Według mnie gra nie warta świeczki bo za dużo roboty. Cała wiązka silnika bo dochodzą czujniki, wtrysk, moduł sterujący czego w uhatku nie ma.

Odnośnik do komentarza
  • 0

Co do elektryki zostawiam starą, zasilanie stare czyli gaźnik wiem że napęd jest inny do przełożenia i magneto w silniku, wariator pasek zostaje ze starego tylko

nie wiem jak z wałem korbowym czy w tym samym miejscu klin na wale? żeby zapłon spasował i druga strona na wariator?? To mnie gryzie . 

Odnośnik do komentarza
  • 0

jak wal i reszte masz sprawna to zamontuj z k7 do siebie cylinder, tlok i glowice bo wydaje mi sie ze powinny pasowac.. wydaje mi sie ze bedzie latwiej, 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...