Skocz do zawartości
Forum Burgmania
  • 0

Szukam ksi?żki servisowj doHexagona 125 2t


Gość Svempas

Pytanie

Szukam ksi?żki servisowej do hexagona 125 2t . Czyli rysunków na których s? bozrysowane poszczególne czę?ci silnika. Na moim Hexagonie nabite jest ponad 14 tys. i co? czuje że bedzie trzeba wymienić sprzęgło i pasek bo stracił troche na mocy ale mam lekkiego cykora że jak rozłorze to nie złorzę spowrotem i wolę być na wszystko przygotowany. A więc HELP! :ph34r:

Odnośnik do komentarza

10 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Mnie nie interesuje w jakim to jest języku. Dla mnie ważne s? rysunki techniczne z rozrysowanymi czę?ciami silnika bo nie chcę mieć niespodzianek jak to rozbiore. Ajak jeste?my w tym temacie to może kto? tak? ksi?żkę ma? Ja bardzo bardzo chętnie odkupie.

Odnośnik do komentarza
  • 0
(...)Jak co? to mi j? prze?lesz  a ja sobie pokseruje dane strony bo mi na tym bardzo zalerzy.(...)

"Jak cos" to mi sie nie chce biegac po pocztach i wysylac swoje rzeczy do nieznajomych osob :ph34r: . A tak na marginesie, bylo to zapytanie czy proste stwierdzenie?

Odnośnik do komentarza
  • 0
To była pro?ba. :D

A chyba ze tak :ph34r: . Jednak mam lepszy pomysl: Przyjedz na jakis zlot, wtedy ja wezme "knige" i sobie ja skopiujesz na miejscu :D .

PS. Orginalne 14 tys km nie powinno byc zadnym problemem dla silnika Hexa...

Odnośnik do komentarza
  • 0

Genaralnie sprawa jest prosta. Wystarczy zdemontowane elementy układać na boku w takiej kolejno?ci w jakiej powinny trafiać na swoje miejsce. Potrzebny Ci będzie, raczej, klucz pneumatyczny.

Na skutery-tuning.pl i w inyych miejscach w sieci znajdziesz dużo artukułów pt " Jak zdj?ć sprzęgło" itp. Czyli jak się do tego zabrać je?li w życiu na oczy nie widziałe? układu przeniesienia napędu w skuterze. A je?li tak jest, i dodatkowo masz deficyt kompresora to najlepiej zrobisz jad?c do warsztatu który z tego żyje. Nie napisałe? sk?d jeste?. Byłoby nam łatwiej ewentualnie doradzić Ci w sprawie wyboru dobrego serwisu.

Odnośnik do komentarza
  • 0

Tzn. ja pojęcie o silnikach mam bo chodzę do technikum samochodowego, mój ojciec ma firmę transportow? i wcale nie mały warsztat a poza tym to przez kilka lat grzebałem w WSKach i JAWAch. A jestem z małej miejscowo?ci Kotlarnia leż?cej w połowie drogi między Gliwicami a Kędzierzynem KoĽlem. :)

Odnośnik do komentarza
  • 0

To napewno sobie poradzisz. Wystarczy mieć zmysł techniczny i to już 90% sukccesu. Prosta sprawa. 2 ?rubki na krzyż. CZytaj intrernet, używaj głowy.

Je?li kupisz sprzęgło tuningowe dokładny schemat oraz instrukcje dostaniesz wraz z nim.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...