Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Ogólnopolska sztafeta 2019


SzymonSeptic

Rekomendowane odpowiedzi

Przygotowania do przyjęcia Cus-ia od ekipy z Zachodniopomorskiego w toku. Najważniejsze elementy spotkania omówione. Lokomotywa czeka aby być tłem przy zdjęciu okolicznościowym. Będzie się działo ?

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • SzymonSeptic

    10

  • ZYBEX

    7

  • JER2Y

    4

  • dziadzia

    4

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • Klubowicze

Koledzy z Zachodniopomorskiego robią wstępna listę kto poleci do nas z Cusiem.Fajnie ,będzie pogląd ile osób plus minus przyjedzie ? 

Odnośnik do komentarza

Cusiek zaliczył następny etap podróży. Jeszcze niecały miesiąc i będzie witany u nas w Wielkopolsce z fanfarami należnymi takiemu zacnemu podróżnikowi. Śledzimy jego podróż i ładujemy akumulatory na jego przywitanie, program tematyczny opracowany. Będzie się działo ?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Cuś coraz bliżej i coraz bliżej aby go poznać osobiście.

To już w sobotę o 11:15 spotykamy się pod Stadionem Inea aby przywitać go w Wielkopolsce.

Pozostaje wdziać mundurki   i czynić honory dla Grupy Zachodniopomorskiej - Do zobaczenia !

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Zybex dał info co do spotkania w sobotę i przywitanie Grupy Zachodniopomorskiej ,to ja dodam listę wyjazdowiczów na Niedzielę ,

Spotykamy się w Niedzielę 14.04 o godz 8:30 w Kórniku przy Mcdonalds

i jedziemy do Wrocławia przekazać Cusia  ekipie dolnośląskiej , lista uczestników na tą chwilę wygląda tak :

1.Zybex

2.Rysiak

3.Majeranek

4.SzymonSeptic

5.Termi + Violka

6.Forest

7.Kris

8.Szuszfol

9.Marek

10.Dziadzia

11.Kaktus

12.......

Dopisujcie się do listy ,szykuje sie fajna wycieczka i ciekawa niedziela ? 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

jedziemy do Wrocławia przekazać Cusia  ekipie dolnośląskiej , lista uczestników na tą chwilę wygląda tak :

1.Zybex

2.Rysiak

3.Majeranek

4.SzymonSeptic

5.Termi + Violka

6.Forest

7.Kris

8.Szuszfol

9.Marek

10.Dziadzia

11.Kaktus

12.Przemas

13.....

Dopisujcie się do listy ,szykuje sie fajna wycieczka i ciekawa niedziela ? 

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Tylko czytając się obśliniłem. Tak mi ślinka leciała. Gzika nie znałem. A przynajmniej nie pod tą nazwą. Smacznego życzę. 

A może CUSiek troszeczkę na Sląsk przywiezie do skosztowania (przynajmniej). ? Przepis wystarczy. 

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Widzę przekazanie odbyło się "z pompą" ? Pięknie ✌️ Nawet hipek polatał dronem ?

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Niebawem Cusiowa videorelacja , czekajcie cierpliwie ? 

Szacunek dla Grupy Zachodniopomorskiej ,że w takich warunkach dowieżli Cuśka całego i zdrowego ..?

Odnośnik do komentarza

Grupa Zachodniopomorska dziękuję za wspaniałe przyjęcie . Brak słów do opisania. Dziekujemy za upominki i gościnę. Kiełbasa ,pyry,kaszana i ciacha rewelacja a szczególnie mi zasmakowało ciacho bezowe wstyd się przyznac ale zjadłem 6 porcjiDo zobaczenia22bd07ff4172cfb5ab20213a4b1203cd.jpg7f437f4bfecb05ebec842ee32e93fc47.jpg3255374f6dcfc7fececf44e1031d831e.jpg

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Panie i Panowie, serdecznie dziękujemy za tak miłe powitanie. Brak mi słów zadowolenie ze spotkania z wami po prostu jesteście WIELCY.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
II Ogólnopolska Przelotowa Sztafeta Burgmanii dotarła właśnie do Poznania.

Jak przystało na dobrych gospodarzy, przywitaliśmy Cusia przy Poznańskiej Lokomotywie.

Jest to dla wielu Poznaniaków miejsce równie symboliczne jak Koziołki na Ratuszu, z którymi oczywiście również zapewniliśmy spotkanie.

Z uwagi, że nasi przyjaciele z grupy Zachodniopomorskiej, nie zważając na trudne warunki atmosferyczne przebyli szmat drogi,

przygotowaliśmy kilka regionalnych przysmaków, pośród których nie mogło zabraknąć pyrów z gzikiem.

Po krótkim przywitaniu Cusia, zaprosiliśmy całą ekipę na kolejną część imprezy, która odbyła się w Łowęcinie.

Muzyka, śpiew, ognisko, grill, kolejne przysmaki - tak się bawi, tak się bawi Burgmania! 

Rozgrzaliśmy spotkanie do tego stopnia, że nawet jednemu z nas stopiły się nogawki spodni ?

Marku, nie przejmuj się, takie chwile wspomina się z uśmiechem na ustach!

Nad bezpieczeństwem zabawy czuwał Cuś, któremu zapewniliśmy szybkie szkolenie PPOŻ i cyk kolejna sprawność zdobyta, spodnie Marka uratowane - GRATULUJEMY!

Z ogromną przyjemnością grupa Wielkopolska bierze udział w przedsięwzięciu mającym na celu przede wszystkim integrację regionów!

Takim pomysłom mówimy stanowczo TAK! Anton - to był strzał w dziesiątkę! Dziękujemy,

za zaufanie i możliwość opieki nad Cusiem 

Na koniec żegnając przyjaciół z Zachodniopomorskiego, symbolicznie pożegnaliśmy naszego Cusia,

który po pozytywnym przejściu odprawy, wystartował niczym Miś z komedii Bareji i już jutro odwiedzi kolejny piękny region!

Wrocław - bądźcie w gotowości ?

Z uśmiechem na ustach Globtroter Wielkopolska życzy Cusiowi Szerokości i bezpiecznej dalszej podróży pełnej przygód!

 

Lecimy dalej bo Cuś odleciał....

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Ubierzcie ciepło Cusia, coby mu jajka nie odmarzły po drodze ☝️

Szerokości na odcinku do Wrocławia ✌️


NIECH SZTAFETA JEDZIE BEZPIECZNIE DALEJ ?

3fd59429813c403fb8ba8376bb18b983.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

I ten czas nadszedł ...

Skoro świt w niedzielę 14.04.2019, szybkie pakowanie, kocyk do kuferka i Cusiek jedzie w rejony Dolnego Śląska.

Na miejscu zbiórki z szronem na szybach wstawiła się Grupa Wielkopolska w ilości 8 rumaków,  w Lesznie dołączył 9 rumak i jeszcze  10 -ty zjechał do kompletu.

Po drodze było mokro i zimno ale smalec z ogórkami,  przygotowany prze Jolantę i Dziadzię, pozwolił szybko odbudować siły a Cusiek zachęcał do rozgrzewki niczym kibic ochoczo wprawiając Globtrotera w ruch.

Na miejscu przywitało nas  słońce rozświetlające stadion a z blasku wynurzył  się Lucjan - Lider kolejnej sztafety.

Nastał czas przekazania pod opiekę Grupy Dolnośląskiej  i kontynuowania akcji dla kolejnego etapu sztafety.

Żegnaj Brachu Cuśkowy - kawał drogi przebyłeś z nami i czas rozstania kiedyś musiał nastąpić.

Hasaj po Wrocławiu i baw się dobrze.

Do zobaczenia niebawem !   

 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Szanowni Koledzy, drodzy Przyjaciele z Grupy Wielkopolskiej
Bardzo przepraszam i ogromnie żałuje, że nie mogłem wziąć udziału w tegorocznej sztafecie i tym samym spotkać się z Wami. Jest mi z tego powodu bardzo przykro, a tym bardziej, że dowiedziałem się niedawno o osobistym prezencie, który przekazaliście dla mnie. Jestem ogromnie zaskoczony i wzruszony tym gestem sympatii. Jest mi szalenie miło i bardzo Wam dziękuje za ten wspaniały podarunek. Doceniam i szczerze odwzajemniam Waszą sympatię.
Pozdrawiam Was wszystkich bardzo serdecznie i do zobaczenia na wrześniowej 6-ej Majówce Zachodniopomorskiej, na którą oczywiście bardzo gorąco zapraszam.
Wasz zachodniopomorski przyjaciel - Urbi.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza

To jest oczywiste że wrześniowa majówka jest już na stałe zapisana w naszym kalendarium. Tak więc do zobaczenia ?

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, PINKI napisał:

To jest oczywiste że wrześniowa majówka jest już na stałe zapisana w naszym kalendarium. Tak więc do zobaczenia ?

Grzesiu nie wyobrażam sobie inaczej ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...