Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Ogólnopolska sztafeta 2019


SzymonSeptic

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • SzymonSeptic

    10

  • ZYBEX

    7

  • JER2Y

    4

  • dziadzia

    4

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • Klubowicze

Moi mili - mamy chwile czasu aby wspólnie ustalić przebieg wydarzenia -jest na to miejsce w czwartki przy stole w barze znanym Wszytkim -12-stka co czwartek od 17:00. Zachęcam do wspólnych spotkań i planu na wspólne  wydarzenie bez sarkazmów,puszek pandory i słynnego „Ja i......”.

Każda propozycja jest ważna, czas ugoszczenie Braci BB ze Szczecina, droga długa do Wrocławia -prowadzących moze byc wielu.

Mogę pomóc w organizacji bo to nie ktoś jeden ale zespół fantastycznych osób decyduje o organizacji, atmosferze i efekcie realizacji danego celu.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Pisze się również na przyjęcie braci maxiskuterowej i pomoc w organizacji ?

 

A prowadzącego to chyba wybierzemy wspólnie ?

 

Odnośnik do komentarza

Czekamy na potwierdzenie terminów dla regionów. I wtedy można zacząć szczegółowo planować, oczywiście tylko i wyłącznie wspólnie z regionami ościennymi. 

Jako lider sztafety grupy regionalnej wielkopolskiej, będę tutaj oczywiście aktywny. 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, MISIEK napisał:

 

Proszę jeszcze uzupełnić zaproponowanego zastępcę lidera regionu wielkopolskiego: Marek 377.

Jeśli komuś z nas: MISIEK/Marek 377 coś by wypadło to mamy też już ustaloną osobę rezerwową (1912michal). 

 

Jeśli mamy tutaj coś uzgadniać, chociaż w dalszym ciągu uważam że te uzgodnienia powinny się odbyć w kuluarach, a nie być tylko informowani to ja proponuję, :

Miśku zgłosiłeś się pierwszy  - ok, jesteś Liderem, v-liderem powinien dla symetrii zostać ktoś z WG, naturalnym kandydatem wydaje się Zybex, ale to ich sprawa kogo wystawią.

Nie doprowadzi do niczego dobrego próba "zawłaszczenia" imprezy przez PES.

 

 

Jest jeszcze inna opcja - można dokupić:

https://allegro.pl/oferta/duza-maskotka-przytulanka-hipopotam-pluszak-70cm-7242068327

i każda grupa powiezie swoją maskotkę.

PS. ta bestia ma 70cm wzrostu.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
6 godzin temu, JER2Y napisał:

Nie doprowadzi do niczego dobrego próba "zawłaszczenia" imprezy przez PES.

Dokładnie Jurek, takie rzeczy mają zostać ustalone wspólnie

12 godzin temu, ZYBEX napisał:

Moi mili - mamy chwile czasu aby wspólnie ustalić przebieg wydarzenia -jest na to miejsce w czwartki przy stole w barze znanym Wszytkim -12-stka co czwartek od 17:00. Zachęcam do wspólnych spotkań i planu na wspólne  wydarzenie bez sarkazmów,puszek pandory i słynnego „Ja i......”.

Każda propozycja jest ważna, czas ugoszczenie Braci BB ze Szczecina, droga długa do Wrocławia -prowadzących moze byc wielu.

 

Także ,zapraszamy do XII stki ,podzielimy się obowiązkami ,bo jest ich zdecydowanie więcej niż tylko bycie  -" Liderem Grupy" ? 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
6 godzin temu, JER2Y napisał:

PS. ta bestia ma 70cm wzrostu.

Hey, Hipek Sztafety ma wys. 45cm. Też możecie go znaleźć na allegro, tylko tak cicho myślę, aby nie wyszło z tego dublowanie tematów.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, arturas napisał:

Hey, Hipek Sztafety ma wys. 45cm. Też możecie go znaleźć na allegro, tylko tak cicho myślę, aby nie wyszło z tego dublowanie tematów.

Nie no spoko, żartowałem, oczywiście, że nic takiego się nie wydarzy - hipek jest tylko jeden!

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Anton - proszę dopisz i moją osobę do organizacji - jako reprezentant osób którzy chcą wspólnie dobrze zorganizować przyjęcie Cusia na ziemi Wielkopolskiej,

zajmiemy się ugoszczeniem Sióstr i  Braci  i zagospodarujemy wspólnie czas  ( jak to niespodzianka ) zachęcając Wszystkich bez podziałów i emblematów do wspólnej integracji, 

 - Misiek z racji reprezentowania bezpiecznej jazdy zadba o zorganizowanie bezpiecznej  parady do Wrocławia i wyznaczy role "prowadzącego" i "zamykającego"  a jeżeli skorzysta z rady aby osoby na czele się zmieniały to mamy miód organizacji i można wspólnie pogodzić ambicje przewodników.         

Odnośnik do komentarza

Szanowni koledzy, "posprzątałem" u was troszkę, mam nadzieję że nie macie mi tego za złe. Zostały moim zdaniem tylko merytoryczne wpisy. Bardzo Was wszystkich proszę o wsplólną organizację sztafety. Jeśli mógłbym coś doradzić to proszę Was o spotkanie i rozmowy "na żywo" pisanie na forum jak było widać rodzi wiele niedomówień a co za tym idzie nieporozumień. Do zobaczenia we Wrocławiu.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Informuje że prace nad przebiegiem sztafety w całej Polsce trwają i ustalanie terminów wydarzeń w punktach pośrednich jeszcze nie jest potwierdzone.

Jeszcze potrzeba chwili.

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Pewnie w czwartek będziemy omawiać cusiowe tematy na spotkaniu,więc wszyscy zainteresowani tym wydarzeniem przybywajcie do XIIstki ?

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jutro na naszym czwartkowym spotkaniu poświęcimy parę minut na dogadanie Cusiowych tematów , chcemy mieć dopięte wszystko wcześniej ,a nie na "ostatnią chwilę" ,także chętni do pomocy w organizacji - wpadajcie od 17stej ....

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...