Skocz do zawartości
Forum Burgmania

LATARNIE


pidzam

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Życzę miłego wypadu. Niestety nie jestem w stanie do Was doł?czyć ...praca, ...praca, ...praca.

Ale od 4 sierpnia do 18 sierpnia zamykam firmę i mam w planie wypad polskim wybrzeżem. Planuję już go od stycznia ...więc muszę jechać ...nic mnie nie zatrzyma

...i je?li kto? nie jedzie teraz i ma wielk? ochotę zwiedzić wszystkie latarnie to zapraszam ...w sierpniu.

Je?li wyjadę 6 sierpnia to w planie mam odwiedzić Szczecin i pokazy żaglowców, ...może uda mi sie do Was dojechać, ...no ...zobaczymy!?

Jeszcze raz życzę wspaniałego wypadu i ...mało chmurek, a ...dużo słoneczka!!!

Pozdrawiam -miłosnik latarni morskich.

Odnośnik do komentarza

Nie mozna niestety odwiedzic wszystkich imprez :lol: , ale zaliczylismy w sumie 20 latarni,

z czego 3 byly "zabawkowe" :D ...

Po zwiedzeniu latarni i pobycie na Tall Ship's Race udalo mi sie zrobic 2720 km !vampire i wlasnie dotarlem do domu...

PS. Wiecej wkrotce :) ...

Odnośnik do komentarza

My rowniez w domku .

Po sforsowaniu ostatnich 72 schodow do wlasnego mieszkania siedzimy zmeczeni ale zadowoleni.

Dzieki Bigu,ze z nami wytrzymales tyle czasu.

Odnośnik do komentarza

Odświeżę troszkę temat bo jestem nim mocno zainteresowany. Mam pytanko czy na Kikut i Czołpino trzeba iść "z buta"? W szczególności ten Kikut to podobno jest dość daleko. Da radę podjechać?

Odnośnik do komentarza

Kikut jest na terenie Wolińskiego Parku Narodowego - nie polecam wjeżdżać na teren :D . Lepiej uderzyć te ok. 1- 1,5 km z kapcia...

Latarnia Czołpino to od parkingu ok. 800 metrów pod lekką górkę. Nic strasznego :) .

 

PS. Ale byłem wtedy piękny i młody ;) ... -> http://burgmania.net/index.php?option=com_content&view=article&id=703:rajd-szlakiem-polskich-latarni-morskich&catid=11:wyprawy&Itemid=123&lang=pl

 

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...