Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Włam na forum


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, dr.big napisał:

Łączy, łączy ? . Tam pomiędzy nimi był w momencie dodawania post ukryty innego użytkownika i dlatego nie połączyło.

Jednak dalej nie łączy  postów  klik klik   

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Można ustawić inaczej, lecz teraz jak napiszesz drugi w odstępie krótszym niż 15 minut to połączy, po tym czasie będzie osobny. Czy łączenie po dowolnie długim czasie nie powoduje aby przeoczenia dodanego tekstu przez czytelników?

Odnośnik do komentarza
48 minut temu, xmarcinx napisał:

(...) Czy łączenie po dowolnie długim czasie nie powoduje aby przeoczenia dodanego tekstu przez czytelników?

Powoduje przeoczenie, sam się na tym niejednokrotnie złapałem, że nie zauważyłem nowej treści po połączeniu postów.

Odnośnik do komentarza

Jeśli dobrze pamiętam, wcześniej był przecież też ustawiony czas połączenia. Swieze napisane po sobie łączyło, z większym odstępem czasu nie.

Godzina czasu jest moim zdaniem idealna.

Odnośnik do komentarza
Dnia 2.01.2019 o 14:11, MariuszBurgi napisał:

Jeśli macie jakieś pytania lub zauważycie problemy w funkcjonowaniu forum piszcie je w niniejszym wątku.

Nie jest , to problem na chwilę obecną bardzo istotny, pewnie nie jestem jedyną osobą, która to widzi.  

Bardzo fajne są te  ikony działów, jednak obecne obrazki w formacie PNG są mało kontrastowe w przypadku odznaczenia działu jako przeczytany, a więc mało czytelne.
Jeśli to tylko przymiarka np "beta" rozumiem. 
Oryginalne ikony osadzone w "IPS" są jednak bardziej dopracowane pod kontem czytelności, a nawet dostosowują się do szaty graficznej. Jest bogata baza: https://fontawesome.com/v4.7.0/icons/#transportation, nie ma skutera, albo słabo szukałem. Ponieważ próby były https://github.com/FortAwesome/Font-Awesome/issues/6897

Takie sugestie, różne są opinie w sumie "fas fa", "fa - ..."wypadają korzystniej, ale łatwiej kreować własne pod "PNG", więc rozumiem.

Ikona trochę "kłuje" po oczach w dziale 125. Odrobina jednak dystansu do swego "ja" i potraktowanie w kategoriach żartu ?  czy nawet szczególnej opieki ?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Może to pierdoła (albo ja nią jestem...hi,hi...), ale czy wrócą "stare" emotikony? Tylko ze skuterkiem stary został...a te nowe to takie...nijakie....

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy dobrze to nazywam, ale nie mam pierwszej litery nicka, którą miałem zamiast avatara. Chodzi mi tę w kolorowym kółku, teraz mam symbol braku obrazu. Jak mogę to przywrócić?

Odnośnik do komentarza

Zdjęcie które dodałeś jako avatar zostalo utracone. Musisz po prostu oddać je jeszcze raz. A robisz to z poziomu swojego profilu. Nie widziałeś swojego nicka zapewne przeglądając forum na urządzeniu mobilnym. Tam jest obraz uproszczony, na kompie wygląda to inaczej.  Usunąłem odnośnik do fotki Twojego avatara i powinno być o.k. 

Odnośnik do komentarza

Super, dzięki ?  Nie wiem co to było, bo nie miałem fotki w avatarze i na kompie też nie było tej kolorowej ikonki z literką. Tak tylko wyjaśniam, jakby ktoś jeszcze miał podobny zgryz. Ważne, że teraz jest kolorowo i wszystko gra ?  Raz jeszcze dzięki 

Odnośnik do komentarza

jako ze temat jest teraz na topie to napisze tutaj

mimo ze temat się nie zgadza

czy możecie w końcu odczepić się od mojego avatara ?

nawet na elektrodzie się go nie czepiali

a tu codziennie mi go zdejmujecie

chcecie zamordyzmem przeskoczyć elektrodę czy jak ?

Taka wulgarna grafika nie będzie tolerowana ta naszym forum. Administracja

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

JEMI, czy to nie było już "wałkowane" i nie pisał ktoś ci już, że jak nie potrafisz przyjąć zasad panujących na TYM forum to po prostu sobie "odpuść". Dla zdrowia własnego i wszystkich innych.

Odnośnik do komentarza

demokracja ma to do siebie, że administracja pilnuje zasad inaczej byłaby anarchia
Nawet jak mamy inne zdanie to trzeba się podporządkować
Tak to już jest
:)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...