Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Grudzień 2018 w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze
1 minutę temu, ArtCho napisał:

Widzę, że się dobrze bawiliście. Szkoda, że nikt nic nie napisał na forum... Ale widać taki zrobił się standard.

 

Dnia 5.12.2018 o 10:02, melmacie napisał:

Zgadza się MOTOMIKOLAJE w Szczecinie zbieraja sie o  8-go Grudnia w Sobotę o godzinie 1100 na Walach.

Motocyklistko, Motocyklisto startuje kolejna już III Edycja Szczecińskich MotoMikołajów na lodzie.

Ozdób swój motocykl, załóż strój św.Mikołaja i przyłącz się do tak wspaniałej akcji. Przejedziemy ulicami Szczecina w wielkim korowodzie wraz z dziećmi z domów dziecka, placówek opiekuńczo-wychowawczych oraz świetlic środowiskowych.
Przejazd zakończymy przed lodowiskiem Arkonka, gdzie na dzieci i motocyklistów będzie czekała moc atrakcji.
W ten dzień słońce będzie się do Nas uśmiechać,....zatem działamy, wszyscy wspólnie i ruszamy, bądźcie gotowi , Wy Zachodniopomorscy MotoMikołaje.

Widzimy się 8 grudnia o 11.00  (z Motofanatyka zachodniopomorskiego)

A jednak,

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Marek, wiem. Sam zacząłem tę dyskusję. Napisałem, w środę, że jeśli nie będzie padać, to będę. I cisza. Więc nie pojechałem, bo samemu bez sensu. Okazało się, że się jednak jakoś umówiliście.

I o to mi chodzi.

Jeśli jesteśmy grupą, to w takich sytuacjach umawiamy się na forum i Ty jako opiekun regionu z ramienia Klubu powinieneś o tym wiedzieć.

Odnośnik do komentarza

Ja się z nikim nie umawiałem. Volf mnie wyciągnął mimo mojej silnie sceptycznej postawy - Niemce pokazywali że będzie padać między 12-15...

Poza tym składam reklamację - grubo wyszedłem na zdjęciu mimo braku stroju Mikołaja. :)

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

A  Świnoujście dzisiaj było na Motołajach... Dwa razy deszczyk lekko popadał, ale ogólnie nie było źle. 

 

 

IMG_20181209_122808.jpg

IMG_20181209_122924.jpg

IMG_20181209_123028.jpg

IMG_20181209_124619.jpg

IMG_20181209_124713.jpg

IMG_20181209_145149.jpg

Nowe moto Robssona???

 

IMG_20181209_125839.jpg

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Rzelu napisał:

Ja się z nikim nie umawiałem. Volf mnie wyciągnął mimo mojej silnie sceptycznej postawy - Niemce pokazywali że będzie padać między 12-15...

Poza tym składam reklamację - grubo wyszedłem na zdjęciu mimo braku stroju Mikołaja. :)

 

Tak to widać Twoją silną septyczną postawę aż ziewasz z nudów !yawn

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
4 godziny temu, ArtCho napisał:

Marek, wiem. Sam zacząłem tę dyskusję. Napisałem, w środę, że jeśli nie będzie padać, to będę. I cisza. Więc nie pojechałem, bo samemu bez sensu. Okazało się, że się jednak jakoś umówiliście.

I o to mi chodzi.

Jeśli jesteśmy grupą, to w takich sytuacjach umawiamy się na forum i Ty jako opiekun regionu z ramienia Klubu powinieneś o tym wiedzieć.

Nie wiem o co chodzi, zadzwoń do mnie i wytłumacz, jak możesz oczywiście.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Zdubluję tutaj, ale nie każdy czyta inne wątki w naszym dziale... w tą sobotę (15-ty) organizujemy piwne spotkanie w Batiście (Świnoujście)... Może chętni z poza miasta się znajdą (jakby coś, ktoś blisko... nad noclegiem się pomyśli)... Wstępnie godzina 17.00... Dajcie znać, bo muszę wcześniej lożę zarezerwować...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
9 minut temu, SlawoyAMD napisał:

Zdubluję tutaj, ale nie każdy czyta inne wątki w naszym dziale... w tą sobotę (15-ty) organizujemy piwne spotkanie w Batiście (Świnoujście)... Może chętni z poza miasta się znajdą (jakby coś, ktoś blisko... nad noclegiem się pomyśli)... Wstępnie godzina 17.00... Dajcie znać, bo muszę wcześniej lożę zarezerwować...

To może w tym roku, przy okazji organizowanego przez Slawoya, zrobimy spotkanie wigilijne w Świnoujściu, w Batiście...? 

bo raczej innego nie zdążymy już zorganizować...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
12 godzin temu, SlawoyAMD napisał:

Zdubluję tutaj, ale nie każdy czyta inne wątki w naszym dziale... w tą sobotę (15-ty) organizujemy piwne spotkanie w Batiście (Świnoujście)... Może chętni z poza miasta się znajdą (jakby coś, ktoś blisko... nad noclegiem się pomyśli)... Wstępnie godzina 17.00... Dajcie znać, bo muszę wcześniej lożę zarezerwować...

Dzięki za zaproszenie, pewnie będzie to brzmiało słabo piątek jak najbardziej, ale sobota i niedziela w pracy (żniwa świąteczne), ale może coś u was z terminem się zmieni to bardzo chętnie.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
13 minut temu, burgifan napisał:

Ja jestem chętny!

Ale niestety siedzę w Gorzowie ;(

Siedzisz w Gorzowie, powiadasz... Brzmi to niedobrze whist!pomidor

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
22 minuty temu, burgifan napisał:

Ja jestem chętny!

Ale niestety siedzę w Gorzowie ;(

Też się trochę martwię twoim wpisem, może w czwartek przyjedziemy ciebie odwiedzić?

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, bilety napisał:

może w czwartek przyjedziemy ciebie odwiedzić?

Hmmm, generalnie to w weekendy jestem w stolicy (czyt. w Szczecinie) ;)

Nie wiem do kiedy tu będę, tego nie wie nikt.

Ale zabieram ze sobą lapatopa co by nie zwariować :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Jutro czwartek ktoś chętny na spotkanie pod Pleciugą?

Niestety znów nie będę. Ten sezon to chyba mój najgorszy, jeśli chodzi o czas na spotkania Burgmanii. Od jakiegoś czasu, cierpię na chroniczny brak wolnego czasu. Praca zawodowa i życie rodzinne w ciągłej gonitwie, pochłaniają mnie bez reszty. Czwartki mam na razie wypełnione innymi obowiązkami. Czekam aż syn mi w końcu urośnie ;-)

Mam cichą nadzieję, że w nadchodzącym sezonie uda mi się częściej wpadać na czwartkowe spoty i wziąć udział w innych spotkaniach czy wyjazdach naszej GZ.

Pozdrawiam Was serdecznie.

 

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka

 

Ja jestem chętny!

Ale niestety siedzę w Gorzowie ;(

Maciek, nowa praca? Lepiej, spokojniej? Co tam robisz w tym Gorzowie?
Ja kwietniu 
Kamil, zapadasz w sen zimowy czy robisz sobie dłuższe ferie zimowe od Burgmanii?

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Dnia 10.12.2018 o 23:36, SlawoyAMD napisał:

Zdubluję tutaj, ale nie każdy czyta inne wątki w naszym dziale... w tą sobotę (15-ty) organizujemy piwne spotkanie w Batiście (Świnoujście)... Może chętni z poza miasta się znajdą (jakby coś, ktoś blisko... nad noclegiem się pomyśli)... Wstępnie godzina 17.00... Dajcie znać, bo muszę wcześniej lożę zarezerwować...

Ja próbuję coś pozmieniać i jednak pojechać do Świnoujścia chociaż bardzo mała szansa. Czy ktoś z kolegów się wybiera na spotkanie w Batiście?

8 godzin temu, bilety napisał:

Ja próbuję coś pozmieniać i jednak pojechać do Świnoujścia chociaż bardzo mała szansa. Czy ktoś z kolegów się wybiera na spotkanie w Batiście?

Idę pod Pleciugę za parę minut jadę do KFC na Mieszka I.

 

Odnośnik do komentarza
19 godzin temu, Urbi napisał:

Maciek, nowa praca? Lepiej, spokojniej? Co tam robisz w tym Gorzowie?
 

Tak. Nowa (4 miesiąc), lecz niestety wiąże się również z delegacjami. Sama praca jest super, spokojna, nie narzekam. Duża firma, nowy zestaw, lepsze warunki zatrudnienia, tylko gdyby nie te cholerne delegacje, które się zdarzają. Od poniedziałku do piątku. No niby ma być tak, że raz praca będzie na miejscu, a raz na wygnaniu, czas pokaże. Hotele nie są niestety 5 gwiazdkowe, a nawet nie 1... Ale nie jest tak źle. Tylko co tu z czasem wieczorami robić. Na pewno w okresie letnim ściągnąłbym tu Burka, na 100% i nie nudziłbym się. Teraz zostaje mi lapatop i tyle.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...