Skocz do zawartości
Forum Burgmania
  • 0

opony zimowe


shaq2000

Pytanie

jak w temacie. jakie opony polecacie? patrzyłam na oponeo.pl i są opony tylko 3 producentów: Michelin City Grip Winter, Metzeler Feel Free Wintec oraz Heidenau K66. PAcjetnt - Honda  Forza 125. Ma ktoś doświadczenie z zimówkami? Co sądzidzie o Metzeler??

Odnośnik do komentarza

5 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Takie najlepsze, żaden lód nie straszny. A tak na poważnie to niewyobrażam sobie jazdy zimą po oblodzonych drogach, według mnie to żadna przyjemność , chyba że ktoś nie jeździ dla przyjemności tylko musi, mijam takich jeźdźców wczesnym porankiem (5 rano) w styczniu przy bardzo minusowych temperaturach jak podążają do pracy, z wystawionymi nogami na bok jak z bocznymi kółkami.

AED7AB32-436F-4CB9-B950-C53FFD8AA3F5.jpeg

Odnośnik do komentarza
  • 0
  • Klubowicze

Metzelery w zimie podobno ok.Tzn przy niskich temperaturach i ewentualnie chlapie pośniegowej. Są filmy na Youtube jak kolesie jadą w Dolomity w zimie na B650. A na oko  bardziej zimowa wydaje się Haidenau .Jej bieżnik wygląda jak w samochodowej zimówce. 

Odnośnik do komentarza
  • 0

Witam, miałem te meztelery w burgmanie 400 i wyjątkowo dobrze się trzymały drogi, na śniegu super, również na mokrym dużo lepiej w porównaniu do michelin city grip których także używałem, teraz również założyłem te metzelery do hondy swing 125 i od razu rewelacja wiec zdecydowanie polecam nawet do jazdy przez cały rok.

Odnośnik do komentarza
  • 0
  • Klubowicze

Ja właśmie czekam na dostawę Metzelerów. To będzie już 3-ci komplet
Jak dla mnie (a jeżdżę puki lodu nie ma na drogach) są rewelacyjne! :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...