Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Październik 2018 w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

Kamil, na polatankach się zmawialiśmy, była propozycja Rysia z Moryniem i Kantosa z NW, niestety wypisałeś się z tematu a szczerze to ja na forum co chwilę nie zaglądam więc nie wiedziałem, że masz ochotę na lotkę.

Odnośnik do komentarza

Tak było

Kamil, na polatankach się zmawialiśmy, była propozycja Rysia z Moryniem i Kantosa z NW, niestety wypisałeś się z tematu a szczerze to ja na forum co chwilę nie zaglądam więc nie wiedziałem, że masz ochotę na lotkę.


Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Dnia 7.10.2018 o 12:37, Rogierro napisał:

Kamil, na polatankach się zmawialiśmy, była propozycja Rysia z Moryniem i Kantosa z NW, niestety wypisałeś się z tematu a szczerze to ja na forum co chwilę nie zaglądam więc nie wiedziałem, że masz ochotę na lotkę.

Pojezdziłem we dwóch ja i BANDZIOR

Odnośnik do komentarza
Dnia 4.10.2018 o 18:57, darecki2059 napisał:

Wojtek super wybór, powiem Ci że kiedyś jechałem na Krissa forzie 300 i byłem nią zauroczony. Bezwibracyjny silnik, świetna stylistyka i komfort podróżowania. Gratuluje wyboru. !OKK

Jakiej k... Krissa, jakiej Krissa

Odnośnik do komentarza

jakby ktoś nie miał pomysłu gdzie jutro jechać:

"Sztab Organizacyjny Zakończenia Sezonu Motocyklowego w Gorzowie zaprasza wszystkich miłośników dwóch kółek na imprezę Zakończenie Sezonu Motocyklowego.
Impreza odbędzie się w Sobotę 13 Października od samego początku do końca na terenie placu GRH.(obok NOVA park - wjazd dla motocyklistów od ul. Woskowej)

Zbiórka od godziny 11:00-13:00
Start parady godzina 13:00
Konkursy od godziny 14:00
Koncerty 15:00 -18:00
Afterparty od godziny 21:00 w klubie Doors"

Odnośnik do komentarza

Będę jutro w Szczecinie z Dareckim i Hektorem. Lecimy przez DDR i na 10.30 w Stolicy Regionu powinniśmy się zameldować. Ja mam sprawy prywatne do 12.00 a chłopaki pewnie pokręcą się po mieście. Potem pewnie lotka na Nowe Warpno lub chociaż Trzebież. Wizyta na budowie oraz u Borka w planach.  Poznacie nas po kamizelkach....:). Info dla Świnoujścia: wyjazd ode mnie 8.00. Jak ktoś chętny na spotkanie to oczywiście wie co robić. LwG 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
6 godzin temu, czemil napisał:

Będę jutro w Szczecinie z Dareckim i Hektorem. 

Fajnie, że zadzwoniliście wcześniej (dopiero przy kompie mogłem usiąść) :blink:, to może bym poleciał choć na część trasy, bo jutro nocka, to pewnie około 16-tej musiałbym wracać... Dobrej zabawy :P

Odnośnik do komentarza
Fotki z wyjazdu na forum są - super, ale chyba zabrakło info, że zamierzacie pojechać - szkoda. No ale to już u nas tradycja .
Na polatankach było

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...