Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Październik 2018 w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

I ... i kolejny miesiąc strzelił  ... a kolejny, dziesiąty w kalendarzu, październik ... właśnie rozpoczął swój bieg ...

Czas miniony upłynął nam w iście letniej aurze ... co niektórzy mieli nawet dość tych upałów ... październik raczej letnią aurą nas nie zaskoczy ale złota polska jesień ma to do siebie że dni są pogodne i słoneczne ... i pomimo mniejszej ilości kresek na termometrach będą jeszcze ciepłe dni by pokulać skuty ... Jednocześnie, pamiętać należy o liściach zalegających wszędzie gdzie to możliwe ... i omijać to paskudztwo ...

Nie przedłużam ... życzę wszystkich mnóstwa jeszcze słonecznej aury i pogodnych dni, szerokości i maksymalnej przyczepności na trasach ... pozdrawiam oczywiście i do zobaczenia ... LwG ... :D:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
46 minut temu, Marek62 napisał:

Sławku trzeba twardym być , chyba że pesel daje  odczuć !wchair

Po prostu jadąc na nockę, za lekko bym się ubrał, bo w dzień ciepło było :P 

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Trzy sezony z T-Max'em w zupełności zaspokoiły moje potrzeby posiadania sportowego skutera. Uczucie jakoś wygasło... A szczerze, to już nie lubię, kiedy mój motocykl ma przebieg powyżej 20 tys. km... ;-)

Ostatnie dwa sezony przejeździlem głównie po mieście, więc doszedłem do wniosku, że chcę skuter bardziej uniwersalny, na którym będę mógł wygodnie, od czasu do czasu, przewieźć moją żonę i zabrać na randkę. Skuter troszkę bardziej miejski, ciut mniejszy i trochę lżejszy, z bardziej komfortową pozycją i o pojemności silnika, jakiej jeszcze nie miałem. Chciałbym żeby był ładny i miał zgrabną sylwetkę. Kolor, w sumie obojętny, najlepiej czerwony, ale może być znów czarny albo biały.

 

P.S. Klient zupełnie przypadkowy, konkretny, ukierunkowany i zdecydowany na T-Max'a. A czy godny, to się okaże.

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, Urbi napisał:

Trzy sezony z T-Max'em w zupełności zaspokoiły moje potrzeby posiadania sportowego skutera. Uczucie jakoś wygasło... A szczerze, to już nie lubię, kiedy mój motocykl ma przebieg powyżej 20 tys. km... ;-)

Ostatnie dwa sezony przejeździlem głównie po mieście, więc doszedłem do wniosku, że chcę skuter bardziej uniwersalny, na którym będę mógł wygodnie, od czasu do czasu, przewieźć moją żonę i zabrać na randkę. Skuter troszkę bardziej miejski, ciut mniejszy i trochę lżejszy, z bardziej komfortową pozycją i o pojemności silnika, jakiej jeszcze nie miałem. Chciałbym żeby był ładny i miał zgrabną sylwetkę. Kolor, w sumie obojętny, najlepiej czerwony, ale może być znów czarny albo biały.

 

P.S. Klient zupełnie przypadkowy, konkretny, ukierunkowany i zdecydowany na T-Max'a. A czy godny, to się okaże.

 

Mam super motorynkę kolor różowy tj.typowo męski...........a tak na serio to co takiego masz na myśli?

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Żadna tajemnica, zataczam koło i wracam do początków mojej przygody z maxiskuterami.

Wracam do Hondy - oznaczenie NSS - Forza 300.

Trochę mniejszy, ale chyba nadal maxi...

 

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
15 minut temu, Urbi napisał:
Wracam do Hondy - oznaczenie NSS - Forza 300

Który gen?

Odnośnik do komentarza

Wojtek super wybór, powiem Ci że kiedyś jechałem na Krissa forzie 300 i byłem nią zauroczony. Bezwibracyjny silnik, świetna stylistyka i komfort podróżowania. Gratuluje wyboru. !OKK

Odnośnik do komentarza

Myślałem Wojtek, że będzie X-max , ale przynajmniej w pojemność trafiłem. Z resztą też mnie myśl chodzi o zmniejszeniu pojemności. Tymczasem życzę ci satysfakcji z podjętych decyzji.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Chyba to jest czwarta generacja, ale mogę się mylić.



Ojj , chyba za dużo ich naliczyłeś.

Poprzednie to 250'tki, i były ich dwie generacje. Karoseryjnie ta co pokazałeś to III gen.

 

 

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Zgadza się, Forza z 2013 roku, silnikowo to pierwsza generacja NSS 300, wcześniejsze NSS 250 to były 250-tki, ale karoseryjnie, to można chyba zaryzykować stwierdzenie, że to nawet czwarta generacja, biorąc pod uwagę lifting z 2008 roku, drugiej generacji. ;-)

Honda Forza / Jazz / Reflex NSS250 - I GENERACJA oznaczenie MF07 - 2001-2004 

2b3dc614ca13fb7ac700f7577f68fab2.jpg

d798d935be7f57e39bdcdb71906dac82.jpg

 

Honda Forza NSS250 - II GENERACJA oznaczenie MF08 - 2005-2008

9accee1688cf3397753315cee8f24659.jpg

dca9753ead1cfbf12d0f754007a3978b.jpg

 

Honda Forza NSS250 - III GENERACJA oznaczenie MF10 - 2009-20100f4e4a7200c50f377fc3a3c1a43820ed.jpg

b645b4806d7437bc415a226fc5a729cc.jpg

 

 

Honda Forza NSS 300 - IV GENERACJA - 2013-2016

d6baff7bc7cb2fb2ce294331eeccbc73.jpg

 

 

f1f06b7135f5377edbb6cbf3cb3d4a28.jpg

 

Honda Forza NSS 300 - V GENERACJA - 2018-...

 

ed674520f3a2980a29110fa9e93ac4f6.jpg

cd88108421a14a5d4182fea66fbf3d1b.jpg

9b37f148ae65c9d42ecb79386d8d83c6.jpg

Odnośnik do komentarza

Wszem oznajmiam że dzisiejszy spot się odbył i to w bardzo licznym gronie. Frekwencja dopisała, dołączam dokumentację fotograficzną. Przepraszam co niektórych co się nie zmieścili na zdjęciu, po prostu było nas zbyt wielu, nie miałem obiektywu szerokokątnego i nie mogłem już gdzie się cofnąć żeby wszystkich objąć ;)

 

 

IMG_20181004_183908.jpg

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, burgifan napisał:

Wszem oznajmiam że dzisiejszy spot się odbył i to w bardzo licznym gronie. Frekwencja dopisała, dołączam dokumentację fotograficzną. Przepraszam co niektórych co się nie zmieścili na zdjęciu, po prostu było nas zbyt wielu, nie miałem obiektywu szerokokątnego i nie mogłem już gdzie się cofnąć żeby wszystkich objąć ;)

 

 

image.thumb.png.3a72107b1a4c630f041c58647e10887c.png

No, no ... nieźle ... działo się ... :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...