Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Zimowy zlot twardzieli


Artix

Rekomendowane odpowiedzi

Dla zainteresowanych:

nalewak zamówiony,

beczka (browar regionalny) też,

jad?cy inaczej o ile będ? przed przyjazdem głównej grupy :unsure: powinni powołać się na moje ustalenia z wła?cicielem Markiem Łachaczem i mog? korzystć z warunków dla nas ustalonych,

pogoda jest OK :(

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ultras

    13

  • Artix

    7

  • dr.big

    4

  • lamus

    4

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

OK :unsure: to może i jest,

ale będzie bardzo, bardzo dobrze. :(

martwi mnie tylko taka mała liczba jedno?ladów, czyżby wszyscy pochowali swoje rumaki w stajniach. :( .... nieładnie :(

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Z tego co wiem twardziele sa na miejscu w liczbie 3 skutery i 3 auta jak narazie. A 3 auta mialy wieksze lub mniejsze przygody po drodze, ale grunt ze nikomu nic sie nie stalo. Ja niestety mimo szczerych checi nie dalem rady dojechac. Niestety po zakupie Burgmana i weekendy teraz musze pracowac, taki lajf choc wiem przynajmniej na co tak pracuje :unsure: Pozdrawiam i czekam na relacje z mini zlotu. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Relacja ze zlotu, wersja mini;Pada snieg stop, pada 10 cm stop, miejscowi sa Lysi ,ale nas nie bija, Ultras poszedl spac stop, jest Warka Strong stop, Ravenka podtopiona stop, Burgmania Bar dziala stop. Pozdrawiamy

ps. zdjecia wkrotce beda, ocenzurowane.

:unsure::(:(

Odnośnik do komentarza

Jaka cenzura???!!!! Dawac wszystko :unsure: !!! No to macie prawdziwy "zlot twardzieli" z opadami sniegowymi. U mnie tez padalo i dobrze ze nie wpadlem na pomysl wyprawy do Piszu(a?), bo wracalbym do domu 2 dni :(

Odnośnik do komentarza

Bzzzzzzzz. Brrrr oj jak zimno

Byłem zobaczyłem i wróciłem do domu.

To był kolejny udany zlot w tym sezonie (czy on się skończy? czy niepostrzeżenie zmieni się w kolejny sezon)

Do Pisza wyjechało 6 osób z Warszawy. O 10 rano w sobotę na stacji Shell zameldowały się następuj?ce osoby: Raven i Dacja w samochodzie, Ultras i Lamus na dwóch Burgmanach 150 oraz nasz ulubieniec Marek w samochodzie terenowym i ja czyli Komar na Sky Wave 400. Wyruszyli?my ok 10:15 nie czekaj?c na

X-bowman który miał dojechać póĽniej. Na miejsce dojechali?my bez większych przygód ok 13:00. Po rozpakowaniu się i zakwaterowaniu w bardzo ładnych pokojach przeszli?my do restauracji gdzie zmarĽnieci skuterzy?ci dostali na dzień dobry po dwie "lufy" po których zrobiło się gor?co. Następnie przyst?pili?my do konsumpcji obiadu, nadmienię że był tak dobry jak domowa strawa. Po obiedzie opu?cił nas Marek ale w chwilę po jego wyjeĽdzie dojechał nasz nowy znajomy X-bowman czyli Przemek. Piwo się zaczeło lać ok 16:00 i lało się dla niektórych do 03:00 nad ranem. Ja odpu?ciłem sobie nocne Polaków rozmowy około 00:30 id?c na zasłużonu odpoczynek. Rano powstawali?my między 8 a 9 i przyst?pili?my do ?niadania. Ponieważ w nocy padał ?nieg rano było biało (dla niektórych karmelkowo - je?li nic nie pomyliłem) i pojawiło się pytanie jakie będ? warynki drogowe. Zebrali?my sie do wyjazdu w samo południe, jeszcze ostatnie zdjęcia z szefem o?rodka przy naszych Rumakach na tle hotelu i w drogę.

Łatwo powiedzieć gorzej ruszyć. Powiem że 25 metrowy odcinek jechali?my (a wła?ciwie ?lizgali?my się) prawie 10 minut. Droga od o?rodka ok. 1 km to była jazda wyczynowa po lodzie i ?niegu. Ale poradzili?my sobie bo jeste?my zimowymi Twardzielami.

Mam nadzieje że inni też co? naskrobi? i dodadz? od siebie parę słów i fotek

(fotki będ? czę?ciowo ocenzurowane)

Je?li co? pomin?łem to przepraszam

Pozdrawiam i do zobaczenia w czwartek - pamiętajcie WIGILIA

To tyle

Bzzzzzzz

Ps Już się trochę rozgrzałem

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Ciesze sie ze udalo wam sie dojechac z powrotem bez nie milych przygod, no i z niecierpliwoscia czekam na wiecej informacji o zlocie no i oczywiscie na zdjecia i to bez cenzury :( Pozdrawiam Twardzieli :unsure:

Odnośnik do komentarza

Dojechałem - u mnie na wsi jak zwykle zasypało ?niegiem. Wyjazd z o?rodka to nic w porównaniu z wjazdem do mnie na podwórko - do?ć powiedzieć: 4 gleby (dwie prawe dwie lewe), nie miałem siły już walczyć ostatnie 10 metrów pchałem oci?gaj?c? się i ?lizgaj?c? się na wszystkie strony maszynę. Dodam jeszcze, że ostatnie 20 kilometrów zaraz jak zjechałem z trasy poznańskiej to jazda 30 - 40 kilometrów na godzinę po karmelkowym lodzie - lubię mieszkać na wsi.

Jestem wykończony!

Jak odtajam to co? skrobnę więcej. Teraz walczę z pewn? odmian? parkinsona, któr? większo?ć z nas miała już w Serocku. :unsure:

Odnośnik do komentarza

Witam :(

Ja także dojechałam cała i zdrowa ( no powiedzmy, że zdrowa :( - nie licz?c małej przygody z Pisk? hu?tawk? , która choć niezmiernie miła - niestety teraz zaczyna być troszke bolesna :unsure: )

Zlot trzeba uznać za BARDZO UDANY ! Ilo?ciowo wprawdzie kameralny, lecz jak się okazało - nie ilo?ć a jako?ć uczestników ?wiadczy o wspaniałej atmosferze i niezapomnianych wspomnieniach :(

Chylę czoła przed: Ultrasem, Lamusem i Komarem - Jeste?cie Wielcy Wycieczka po karmelkowych drogach może być doznaniem tylko dla prawdziwych Twardzieli :(. Życze Wam owocnej walki z pewn? odmian? ,,parkinsona''

Zdjęcia będ? przygotowane na czwartek, mam nadzieje że podczas wigilijnego spotkania, te 170 zdjęć pozwoli nam jeszcze raz wspominać to co było miłe, a pozostałym- nieobecnym na zlocie, choć odrobinkę przybliż? atmosferę zimowego zlotu twardzieli

Relacje postaram się przygotować w póĽniejszym czasie - jak na spokojnie poskładam to wszystko co się wydarzyło.

Całuski :(

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dojechałem moje paluszki s? już wstanie się zginać i trafiać w klawisze to co? skrobię.

Twardziele na jedno?ladach wbrew wszelkim prognozom i zdrowemu rozs?dkowi wyruszyli w sobotę rano. :unsure: Trasa w tamt? stronę to „piku?” w porównaniu z powrotem, więc z tylko jednym postojem na herbatk? w klimatyzowanym barze dotarli?my na miejsce. Cała jazda zajęła nam mniej niż 3 godziny. Jedynym problemem, jaki nam dokuczał było nieprzerwane i niepohamowane uczucie mrozu na rękach i kolanach. :( Tym co gnało nas tak do przodu było pragnienie … rozgrzania się. :( I tu obsługa Burgmania-baru wykazała się witaj?c skuterzystów chłodn? wódeczk?, to postawiło nas na nogi (najpierw na jedn? potem na drug?). Tak zaprawieni zasiedli?my do strawy dla niektórych był to pierwszy posiłek tego dnia (prawdziwi twardziele). Potem już raczyli?my się piwkiem … chyba do 3.00. Żeby nie było tak monotonie, zaczęli?my integracje z tubylcami. Jak wspomniano wcze?niej nie mieli oni włosów, ale byli bardzo przyjaĽni i nic nam nie zrobili. :(

Tak całkiem niespodziewanie okazało się, że na dworze jest karmelkowo niektórym sprawiło to wyraĽn? uciechę. :( Rozpocz?ł się czas orła białego (a może karmelkowego). :(

Jak zmęczyła nas ta rado?ć to poszli?my spać … chyba.

Poranek przyniósł nowe rado?ci a największ? była 1 km droga z o?rodka, która zło?liwie zamarzła, co naszym dwóm kółkom przysporzyło wiele problemów.

Droga powrotna nie licz?c pierwszego kilometra przebiegła całkiem spokojnie. Znowu było nam zimno a potem jeszcze bardziej zimno i coraz chłodniej, aż dopadł nas wspomniany parkinson.:(

Na szczę?cie w domu powitano mnie należycie i tak już po 2 godzinach mogę pisać, chociaż sprawia mi to jeszcze ból. :(

Na razie tyle jestem w stanie Se przypomnieć.

Ps. co do zdjęć to na pewno wiele nam jeszcze przypomn?, ale zdecydowanie trzeba je poddać cenzurze. :(

Odnośnik do komentarza

Komar Ulrtas i Lamus Panowie wielki respect :unsure: oj naprawdę wielki :(

Khe khe mam nadzieję że wszystkie organa funkcjonuj? już jak należy :(

No i z niecierpliwo?ci? czekam na bardzoej szczegółow? relację i zdjęcia

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Pisz-treffen zakończony. Wróciłam do domku po 17 i wreszcie rzucilam sie na jedzenie;). Jestem pod wrażeniem twardzieli skuterowych - Komar, Lamus, Ultras naprawde jeste?cie debe?ciaki;). Chylę czoła. Lodowisko po wyjeĽdzie z hotelu było hardcorowe, a na każdym postoju podziwiałam trzes?ce się sopelki:).

Mini zlocik trzeba uznać za udany, mimo niewielkiej ilo?ci uczestników. Od 15 w sobotę trwała pełna integracja, która zakończyła się "jako?" poĽno w nocy.

Relację dam poĽniej jak zobaczę fotki. ;)

I jeszcze olbrzymie dzięki za "opiekę".

TAKI ZLOT TRZEBA KONIECZNIE POWTÓRZYĆ!!

Pozdrowienia dla uczestników i tych co mimo szczerych chęci nie mogli dojechać.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Cieszę się, że wróciliscie cało i zdrowo do domów.

Wiem, ze jednak nie obyło się bez strat i pewne osoby nie dojechały z przyczyn... a może nie będę nic pisał. Poczekajmy na ich wpisy.

Pro?ba>> Zdjęcia wrzucimy na stronkę w newsach ( oczywi?cie po małej cenzurze ;) ) ale je?li kto? z Was byłby tak dobry i skrobn?ł parę słów w Wordzie to byłoby SUPER.

Mimo usilnych starań nie udało mi się do Was dotrzeć ale tak jak rozmawiałem z Dacj? i Rav... zlot powtórzymy już wkrótce tylko w jeszcze silniejszym składzie :)

Ps. Komar, Ultras i Lamus... A nie mówiłem, że będzie ?nieg ? :)

Co by nie mówić to jeste?cie WIELCY ;)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Jeszcze raz respekt dla Twardzieli, co do kolejnego zlotu Twardzieli jesli bedzie on w okolicach marca, bo prawdopodobnie wczesniej nie stane finansowo na nogi to tym razem chyba ciezko bedzie sie wykrecic, co ja mowie wykrecic ciezko bedzie nie jechac ;) Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza

Witam

Powiem szybciutko ze jestem w 1 kawałku i następny sezon będę jeĽdził na 2 kołach i bynajmniej nie na takich w poprzek siedziska...

jestem po badaniach prze?wietleniach pomiarach itp. i oprócz solidnych potłuczeń i szoku pourazowym nic lekarze nie wykryli - na szczę?cie. choć rehabilitacje zapowiedzieli mi na 2-3 tygodnie.

To co się stało powodem do dumy nie jest. Aby rozwiać domysły opisze w kilku zdaniach jak było:

Tak jak mówiłem, jechałem na zlot autem. Za Szczytnem przy wychodzeniu z zakrętu był po?lizg i dachowanie, było mokro ale nie ?lisko, jechałem około 50km/h. Jak okazało się póĽniej po oględzinach, przyczyn? całego zaj?cia było zsunięcie się opony z felgi (na łuku drogi) - wcze?niej najwidoczniej złapałem jakiego? gwoĽdzia. O opanowaniu pojazdu nie mogło być mowy.

Na szczę?cie żyjemy w takim kraju gdzie spotyka się jeszcze przyzwoitych ludzi więc pomoc uzyskałem szybko i bezinteresownie.

|ci?gnęli mnie z drogi, zaholowali na podwórko gospodarstwa, zrobili cos do picia. Jednym słowem ugo?cili, pozwolili czekać w cieple na lawetę co chwilę dopytuj?c się czy nie jechać na pogotowie, co mnie boli itp. Tymi wspaniałymi ludĽmi okazała się rodzina prowadz?ca latem Camping – „Rancho Zielonka” notabene przede wszystkim dla motocyklistów!!!.

Do domu wróciłem o 6 rano lawet?. Dzisiaj dowiedziałem się ,że auto jest do kasacji.

No cóż nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem. Szkoda tylko, że nie mogłem dotrzeć na miejsce a zabrakło mi 20 km. Taki lajf. Cieszę się że w grupie która dotarła nie wydarzyło się nic nieoczekiwanego i że impreza trwała do rana (choć moja trwała ciut dłużej ;) ). No cóż nie było mi dane poznać niektórych z Was osobi?cie - ale na następnym zlocie będę!!

I co nie potwierdza się hasło reklamowe jednej z firm "2 koła to więcej niż 4"??

Rafał.

Potwierdza się hasło reklamowe 1 z fim "2 koła to wiecej niż 4"

Odnośnik do komentarza

O kurcze ;) ! Jedyne szczescie w nieszczesciu, ze obeszlo sie bez strat cielesnych. I to 20 km przed dotarciem do celu ;) ... Szczerze wspolczuje strat duchowych i materialnych.

Odnośnik do komentarza

Witam

POzdrawiam organizatorów

Pozdrawiam uczestników

Pozdrawiam twardzieli

POzdrawiam tych co nie dotarli .

A ten zlot był dowodem na to , że jek kto? ma zamiłowanie do skuterów to nawet zima nie jest w stanie przeszkodzić .

Fajnie taki zlocik kameralny ...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Wła?nie zapowiedzieli koniec zimy - od 23 ocieplenie - kto czekał na ?nieżne ?więta niech jedzie do Norwegii.

Może by?my tak co? zaplanowali na styczeń...

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Koniec zimy ??? a to byl poczatek ??? :) kiedy bo chyba cos przeoczylem. Zlot, prosze tylko nie w styczniu ;) to chociaz polowa lutego, no dajcie choc troche zarobic ;) i odsapnac finansowo :) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Wła?nie zapowiedzieli koniec zimy - od 23 ocieplenie

Ja tam tak jak i Atix pocz?tku zimy nie zauważyłem ale info tak czy inaczej super... ocieplenie jak najbardziej wskazane :)

Zlot, prosze tylko nie w styczniu  to chociaz polowa lutego, no dajcie choc troche zarobic  i odsapnac finansowo

Artix... nie przejmuj się takimi detalami... wła?nie zakładam fundacje na rzecz pomocy spłukanych Burgmanomaniaków ;)

Fudacja będzie wspomagać ludzi którzy pogr?żyli się w długach na rzecz pojadów "jedynie słysznych" i wspierać ich finansowo :)

Będzie dobrze ;)

Odnośnik do komentarza
Artix... nie przejmuj się takimi detalami... wła?nie zakładam fundacje na rzecz pomocy spłukanych Burgmanomaniaków ;)

Fudacja będzie wspomagać ludzi którzy pogr?żyli się w długach na rzecz pojadów "jedynie słysznych" i wspierać ich finansowo :)

Będzie dobrze :)

Mam przygotowane już podanie z umotywowaniem - gdzie wysłać aby otrzymać pomoc finadacji?

;)

Odnośnik do komentarza

Witam,

troche dlugo nie udzielałem sie na forum, ale niestety pierwszy rok studiow to nie przelewki.

Tak czytam i czytam i jako? nie moge wyjsc z podziwu dla ZIMOWYCH TWARDZIELI.

Teraz bede na Was patrzył troszke inaczej [oczywiscie w pozytywnie].

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...